czarnula1999
czarnula1999
  16 sierpnia 2016 (pierwszy post)

Cześć wszystkim ! Chciałabym troszkę zrzucić niepotrzebny tluszcz z mojego brzucha ,niestety jednak nie wiem jak się za to zabrać, jakie ćwiczenia polecacie ?oczywiście nie piszcie mi o brzuszkach bo tyle to i ja sama wiem :D piszcie w wiadomościach :) dziekuje z góry:)

IHSI
IHSI
  16 sierpnia 2016
czarnula1999
czarnula1999: Chciałabym troszkę zrzucić niepotrzebny tluszcz z mojego brzucha
Chcesz zmniejszyć brzuch? Postaw na trening tlenowy: biegi, rower, skakankę, aerobik, step, zumbę itp Po jakimś czasie sama zauważysz rezultat, jak ci się będzie chciało wykonywać te,Ćwiczenia :))
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  17 sierpnia 2016

brzuszki ci nie odchudzą brzucha, tylko go wyrzeźbią, jak się zabrać za odchudzanie??? po pierwsze trzeba chcieć, to jest jak z rzucaniem palenia, nie rzucisz jak nie będziesz chciała, tak samo jak nie będziesz chciała się odchudzić to się nie odchudzisz, wszystko leży w psychice, po drugie jest zdrowiej i mniej a częściej, unikać fastfoodów, produktów wysoko przetworzonych, czipsów itp. no i oczywiście więcej ruchu

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  19 sierpnia 2016

oblicz ile spozyważ obecnie kalori odejmij od tego 300kcl i co tydzień modyfikuj bilans kaloryczny jeżeli nie ma postępu dodawaj kolejne 100kcl ogólnie rzecz biorąc odchudzanie to nic innego jak odejmowanie kalori z diety mozna teoretyczne zapotrzebowanie kalori wyliczyć to już wyznacza jakis próg od którego idziemy z dieta albo w górę robiąc wagę lub w dół chcąc ja stracić i jak wyliczymy to nie ma rady aby nie chudnąć ja jak redukuje wagę potrafię robiąc tylko trening siłowy i zero cardio tracić 1 kg na tydz leżąc przed tv i grając na plejce tylko znam swój organizm i wiem na ilu kaloriach jest ten próg od którego sie to wyznacza oczywiccie zależy to jeszcze od aktywnosci fizycznej a konkretniej pory roku bo zimą mam wiecej wolnego czasu i leże bykiem takie kalkulatory kalori i inne znajdziesz na str po treningu w przybliżeniu oblicza zapotrzebowanie kaloryczne ,można bez liczenia ale wtedy biegi na maxa wtedy organizm potrzebuje sporo energi i bierze ją z aktywności fizycznej żadne brzuszki i inne pierdy tylko bieganie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.