Isso89
Isso89
  15 maja 2016 (pierwszy post)

Jako ze juz nie długo Mistrzostwa Europy to może porozmawiamy o szansach naszej Reprezentacji . Można pisać tez kto gdzie ogląda a nuż jakąś grupa się zbierze do wspólnego oglądania meczy.

Co do samych mistrzostw i transmisji w telewizji , Polsat zachował się trochę ciulowo wprowadzając dwa płatne kanały za które będzie trzeba zapłacić (99 zł prawdopodobnie ) cena jak dla mnie to nie do przyjęcia ze względu na same mistrzostwa gdzie powinno pokazywać się wszystkie mecze bez dodatkowych kosztów.

Teraz wracając do Euro i szans Polski. Obecna kadra gra zdecydowanie lepiej niż za poprzedniego trenera, widać pomysł na grę plus chłopaki wiedzą jak mają grać tworzą wspólny kolektyw. Szanse naszych na awans z grupy oceniam na 80% nawet pokusilbym się o zwyciestwo grupy gdyż z Niemcami będzie ciężko ale Polacy już nie raz udowadniali ze potrafią grać na najwyższym poziomie sportowym .

A teraz zapraszam do dyskusji ;)

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 maja 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Polsat zachował się trochę ciulowo wprowadzając dwa płatne kanały za które będzie trzeba zapłacić (99 zł prawdopodobnie ) cena jak dla mnie to nie do przyjęcia ze względu na same mistrzostwa gdzie powinno pokazywać się wszystkie mecze bez dodatkowych kosztów.


To jest właśnie polityka Solorza, żeby tylko zarobić na kibicu, zaczęło sie dość niewinnie, choć bulwersująco, od PPV na gale KSW, potem słynne MŚ w siatkówce , co było już szczytem chamstwa i żenady, teraz sobie kupili Euro2016 i oczywiście było do przewidzenia że sporą część zakodują. Jedyną słuszną bronią na nich jest ich nie oglądanie, niestety polactwo ponarzeka a i tak wyda te 100 zł na kanały dając im do myślenia że było warto wprowadzać płatne kanały. Teraz wiadomo, że każda impreza przez Polsat kupiona to będą takie akcje, w sensie oskubać kibica, niech płaci, ciekawi mnie czy abonenci cyfrowego polsatu też będą musić dodatkowo zapłacić hahaha to już byłoby mega przegięcie. Wierze tylko w to, że TVP nigdy więcej nie popełni już błędu i nie odda ważnego turnieju czy to w piłce nożnej czy w ręcznej czy w siatkówce, bo cierpią później kibice.

Co do samego turnieju, w roli fawrytów upatruje oczywiście reprezentacje Belgii , mają kapitalną kadre, dojrzali troche od MŚ, teraz to może być ich turniej, liczyć się będa również gospodarze turnieju, oraz Anglia, która ma interesujących graczy, zwłaszcza tych z Tottenhamu. Hiszpania, Niemcy jak co 4 lata są zaliczani do głównych kandydatów do wygrania, choć ja nie upatruje w tych ekipach mistrza Europy 2016. Czarny koń turnieju - Austria. Co do naszej kadry, minimum to wyjście z grupy, jeżeli ten cel nie zostanie spełniony to będzie blamaż. Zakładam jednak że poradzą sobie nasze orły , zwłaszcza że maja fajną drużyne z solidnym kręgosłupem czytaj Szczęsny - Glik - Krychowiak - Lewandowski.
minimalistyczna
minimalistyczna
  15 maja 2016

Dobrze, że chociaż 24 mecze Euro będą transmitowane, pozostałe trzeba będzie obejrzeć gdzieś w sieci np. tutaj http://meczyki.net.pl

Isso89
Isso89
  15 maja 2016

Zgodzę się jak najbardziej co do wyciągania kasy od kibiców żeby tylko zapłacić za oglądanie, wiadomo każdy wykupi aby tylko obejrzeć wszystkie mecze. Znając życie to abonamenci

Isso89
Isso89
  15 maja 2016

Tez będą musieli zapłacić nie sądzę aby mieli pakiecie dostępne kanały .

Co do Belgow zgodzę się mają dobrą kadrę lecz cwiercfinaly

Isso89
Isso89
  15 maja 2016

Maksymalnie dla nich. Anglia nie koniecznie chodź chłopaków mają dobrych . Czarny kon to dla mnie Polska nie wiem czemu ale wydaje mi się ze będą to nasze mistrzostwa i będziemy wysoko .Hiszpania Niemcy fakt główni faworyci do mistrzostwa a co do gospodarzy turnieju to nie sądzę aby daleko zaszły nie z ta kadra co mają.
P.s pisze z fona i zbyt szybko poprzednie posty mi się dodały ;)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 maja 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Można pisać tez kto gdzie ogląda

Francja 261d
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do samych mistrzostw i transmisji w telewizji , Polsat zachował się trochę ciulowo wprowadzając dwa płatne kanały za które będzie trzeba zapłacić (99 zł prawdopodobnie ) cena jak dla mnie to nie do przyjęcia ze względu na same mistrzostwa gdzie powinno pokazywać się wszystkie mecze bez dodatkowych kosztów.

mam wyebane na Polszit
z takim podejściem do kibica dziwię się że jeszcze ktoś chcę być ich abonentem
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz wracając do Euro i szans Polski. Obecna kadra gra zdecydowanie lepiej niż za poprzedniego trenera, widać pomysł na grę plus chłopaki wiedzą jak mają grać tworzą wspólny kolektyw. Szanse naszych na awans z grupy oceniam na 80% nawet pokusilbym się o zwyciestwo grupy gdyż z Niemcami będzie ciężko ale Polacy już nie raz udowadniali ze potrafią grać na najwyższym poziomie sportowym .
zadecyduje pierwszy mecz jeśli wygramy to coś czuję że z Niemcami ugramy ten min remis - później już może być tylko lepiej
1 lub 2 miejsce w grupie to szansa dla nas na zagranie teoretycznie ze Szwajcarią czy Rumunią - dalej mogą być juz schody w postaci Hiszpanii czy Włoch
z drabinki w sumie najkorzystniej było by zająć w grupie 2 miejsce

co do faworytów Francuzi u siebie dojdą do finału - tam przegrają z Belgią :D ( albo już sie zmierzą w 1/16 )
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.