DamianStawiarz
DamianStawiarz
  19 kwietnia 2016 (pierwszy post)

Hej, tak się zastanawiam. Wiem, że są tu osoby, które żyją wartościami, że dla nich to ważne zastanawiam się, czy w tej ogromnej rzeczy ludzi są ludzie, którzy kochają aktywny sportowy zdrowy tryb życia i to dla nich pasja z uwagi, że takich ludzi coraz mniej w społeczeństwie, gdzie żyjemy w świecie komputerów telefonów aut czy są takie osoby, które robią to, co lubią, ale myślą fajnie byłoby poznać ludzi, którzy kochają tak samo spędzać wolny czas, że razem z kimś będzie łatwiej motywować się zarażać.

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  19 kwietnia 2016

tak są, ja np. kocham rower i nie wyobrażam sobie go, mam na jego punkcie takiego bzika, że gdy tylko go widzę, to od razu wszystko nabiera sensu, w swoim życiu zrobiłem tysiące kilometrów, nie raz miałem pod górkę, nie raz się wkurzałem, że mi się dętka przebijała, ale co jak co, on jest sensem mojego życia, tak wiem, że może dla niektórych osób zabrzmi to jak jakaś choroba, czy obsesja, ale to nie tak :)

DamianStawiarz
DamianStawiarz
  20 kwietnia 2016

w sumie dla mnie tez jest to ważne fajnie jest przemykac czujac świeże powietrze powiem wiatru jasny umysl a zwłaszcza gdy czujesz moc kondycje tez przemierzylem tysiance km nawet planuje sobie wyjazd rowerem do chorwacji no ale nie jest to jedynapasja wazne jest dla mnie tez styl zycia wartosci zycia czyli wplyw zycia na kondycje fizyczna i jesli chczesz miec dobra kondycje nie wystarczy tylko jezdzic ja lubie tez silownie biegam grywam w pilke nozna ale tez duze znaczenie ma dla mnie odzywianie bardzo duze wiedzac ze to bedzie procentowac na dlugi czas zeby utrzymac pewien poziom

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  20 kwietnia 2016

w zasadzie ważne aby coś robić, a nie przed tv z paczką chipsów :O, a potem idzie jakiś otyły osobnik i pewno pluje sobie w twarz dlaczego akurat ja jestem gruby/a, nawet osoby które są otyłe bo mają choroby, które do tej otyłości prowadzą, powinni być aktywni, dla ich własnego zdrowia.

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  21 kwietnia 2016

Bieganie d83dde0d

DamianStawiarz
DamianStawiarz
  28 kwietnia 2016

też biegałem kiedys ale nie daje takich efektów tzn pewnie szybko sie podasz jesli bedzie samo bieganie juz troche przeszlem przez to

praksa
praksa
  28 kwietnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: ki


biegam, jeżdżę rowerem a zimą chodziłam na siłownie, teraz z siłownią dam sobie spokój, powracam do natury.
Nie mam wielkich ambicji jeżeli chodzi o sport, lubię to, dobrze sie czuje jak nie jestem rozlazła i nie wylewa mi sie na bokach z lepszą kondycja ma sie więcej chęci do życia, plus dla zdrowia, nogi nie wygladają jak bezkształtna masa, czasem na jakieś zawody sie zapisze dla zabawy ot tyle co mnie łączy ze sportem, nie mam porycia totalnego na punkcie zdrowego trybu życia, nie licze kalorii i dobrze mi z tym :D
SkazanyNaSukces
Posty: 25 (po ~217 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 16
SkazanyNaSukces
  3 maja 2016

Wiśnia OBECNY !

SkazanyNaSukces
Posty: 25 (po ~217 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 16
SkazanyNaSukces
  3 maja 2016

Można grupe założyć coś w stylu " klinika motywacji " i tam sie wspierać pomagać doradzać MOBILIZOWAĆ

DamianStawiarz
DamianStawiarz
  4 maja 2016

heh czy ja wiem na fb jest pelno tych grup , mi chodzilo bardziej by kogos poznac takiego , zaprzyjaznic sie wspolnie motywowac darzyc do celu

DamianStawiarz
DamianStawiarz
  4 maja 2016

nie chodzi o kalorie koleżanko ale o to zeby zwiekszyć swoje efekty pracy nad soba , naprawde to duzo pomaga wiem to na sobie, i zalezy w jakim wieku jestem moze masz jeszcze dobry metabolizm ale chodzi tez o zdrowie nie chodzi o otyłosc bo mozna jeść śmieci i sa bardzo szkodliwe dla zdrowia, pozniej różne choroby, ja bardziej chciałem z kimś nawiazać dobry kontakt może zaprzyjażnic sie chodz to trudne nie wymaga tez takich samych pasji ale zgadzania sie na wielu obszarach zycia pomyslalem sobie kurcze tyle osob na tej fotce ,wiec moze sa ludzie tacy zwariowani jak ja ale tez nie wiaze z tym jakis sukcesow bardziej dla pasji , czlowiek bez pasji duzo traci w zyciu cos co ci daje pozytywnego kopa ,motywacji do zycia w sens , jest przygoda ktora pozniej lonczy wspomnienia ,fajne znajomosci itd

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  7 maja 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: szybko sie podasz

Raczej nie d83dde01 ale to tego dodałem siłownie i wspinaczkę.
DamianStawiarz
DamianStawiarz
  7 maja 2016

heh juz pare lat sie podaje i nie moge sie potac , chyba do konca zycia bede upr jakis sport po prostu jestem takim czlowiekiem ze lubi pracowac nad soba

DamianStawiarz
DamianStawiarz
  10 maja 2016

kurcze chyba nic nie wypaliło z tym sportem raptem 3 osoby napisały no cóż jestem skazany na motywacje od samego siebie , ale juz przyzwyczailem sie nic ale dziekuje tym 3 osobom

Isso89
Isso89
  15 maja 2016

Ja to przede wszystkim piłka nożna ;) a tak to bieganie rolki, nie powiem ze fajnie było by kogoś poznać i razem biegać czy jeździć na rolkach ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.