Rosiczka
Rosiczka
  2 lutego 2016 (pierwszy post)

Cześć,
potrzebuję kilku porad od dobrego trenera personalnego ;-)

praksa
praksa
  18 lutego 2016

przez diety człowiek chudnie i nie jest otyły i tylko tyle, jak komus zależy dobrze wyglądać powinien ćwiczyć.





praksa
praksa
  18 lutego 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: ak komus zależy dobrze wyglądać powinien ćwiczyć


żeby* tam powinno być.
Kup sobie hantle, czasem jak nie będzie Ci się chciało iść na siłownie, albo brak czasu , to zawsze mozesz sobie sama serie ćwiczeń w domu wykonać.
Ja mam od jakiegoś czasu, hantle, piłkę, skakankę ale ją biorę jak idę biegać tylko.
Ty nie masz za bardzo co spalać, więc jakbyś teraz zaczęła biegać, wyschłabyś na wiór, chyba ze brałabyś jakieś suplementy.
HMB albo BCAA, sama jestem ciekawa co lepsze.
Rosiczka
Rosiczka
  18 lutego 2016
Konto usunięte
Konto usunięte:

Kochana nie chcałam pytać o dietę, chodziło m zupełnie o coś innego, ale mimo wszystko dziękuję za porady, wezmę do serca :pavarotti:
Konto usunięte
Konto usunięte: Kup sobie hantle

Mam 2-kilowe :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba ze brałabyś jakieś suplementy.

Właśnie tego dotyczyło moje pytanie do trenera ;]
Konto usunięte
Konto usunięte: jakbyś teraz zaczęła biegać, wyschłabyś na wiór

chciałam brzuchol zgubić, może nie widać, ale oponka pod pępkiem się zrobiła :and:
XxWALENTINOjunioXx
XxWALENTINOjunioXx
  21 lutego 2016

jak coś proszę pisać śmiało mogę doradzić :) czasem ten czas wolny znajdę pozdrawiam :) wszystkich

praksa
praksa
  26 lutego 2016
Rosiczka
Rosiczka: ko dz

i co tam młoda Ci trener polecił?
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  27 lutego 2016

wylicz bilans kaloryczny na podstawie np tego kalkulatora http://potreningu.pl/calculators/bmr i w zależności jaki masz cel odejmij kalori o 300 ,jak zależy na masie mięśniowej i jej jak najmniejszym spadku ktory jest błyskawiczny przy nieudolnym redukowaniu spożywaj 2,5gram bialka na kg masy ciała , 0,8,lub 1gram tłuszczu na kilogram masy ciała i resztę energi z węglowodanów,w wlasnie odejmując tylko węglowodany na podstawie tych wskazowek tracimy zbedny tluszcz ,ja lezac przed tv i tylko cwiczac silowo trace na redukcji okolo 1kg na tydz bez aerobów ,biegania itd kiedyś to robilem ale mozna to sama dietą ,zadne bcaa tym bardziej hmb sie nie przyda co najwyzej bcaa antykatabolicznie w np po aerobach ale jak jest dieta dopięta jest to zbedne

praksa
praksa
  28 lutego 2016
citek83
citek83: a tym bardziej hmb sie nie przyda co najwyzej bcaa antykatabolicznie w np po aerobach ale jak jest dieta dopięta jest to zbedne

zalezy co ona ma na mysli, chcąc porady od trenera, chyba chodzi jej o przyrost mięśni.
Jak widze na siłowni jak niektóre babki ćwiczą, to ja nie wiem jaki maja cel konkretnie, jedne na bieżni chodzą po 30 minut, zaraz wyskakuja na rowerek po chwili ubierają sie i wychodzą,nie zdąża sie pożadnie spocić, ćwiczenia siłowe w ogóle wykluczają, od godzinnego dreptania w miejsacu za duzo sie nie osiagnie.
Rosiczka
Rosiczka
  3 marca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: i co tam młoda Ci trener polecił?

Carbo przed treningiem, no i na siłke latam. Już mam takie zakwasy, że o matko :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.