raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  6 grudnia 2015 (pierwszy post)

joł wszystkim, ktoś wie jakie ćwiczenia są skuteczne aby wyrzeźbić dolną partię brzucha?? bo w internecie tego pełno ale chciałbym coś sprawdzonego :)

prisoner830912SJ32
prisoner830912SJ32
  8 grudnia 2015

miałbym coś dla Cb, ale jest to w pdf. nie wgram tego tutaj, bo nie mogę! ogólnie materiał bdb, sprawdzony, polecany przez innych. efekty widziałem na własne oczy u kolegi.

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  8 grudnia 2015

kurcze...a mógł byś to wrzucić np. na wrzucie?? zależałoby mi na tym. z góry dzięki

prisoner830912SJ32
prisoner830912SJ32
  9 grudnia 2015

jak nie masz nic przeciwko to mógłbym Ci to wysłać na @. jak coś daj znać.

prisoner830912SJ32
prisoner830912SJ32
  11 grudnia 2015

poszło na @

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  12 grudnia 2015

nie ma takich ćwiczeń za to odpowiedzialne są geny i mały % tłuszczu na brzuchu.

DoctorsAdvocate
DoctorsAdvocate
  23 grudnia 2015
raugi
raugi: joł wszystkim, ktoś wie jakie ćwiczenia są skuteczne aby wyrzeźbić dolną partię brzucha?? bo w internecie tego pełno ale chciałbym coś sprawdzonego :)

Pamiętaj że jak nie zrobisz odpowiedniego deficytu kalorycznego to żadnym ćwiczeniem nie zrzucisz dolnej partii brzucha :> Jest to miejsce z którego "sadło" schodzi nadłużej i to na samym końcu ;> Co do ćwiczeń...jesli plan dietettyczny masz dopięty..broń boże nie katuj sie brzuszkami ;D Najefetywniejsze ćwiczenia to - nożyce, wznosy nóg, allahy, podciąganie kolan na drążku w opadzie...
LifeTastesGreat
LifeTastesGreat
  25 grudnia 2015
citek83
citek83: nie ma takich ćwiczeń za to odpowiedzialne są geny i mały % tłuszczu na brzuchu.


HAHAHAHA kolejny znawca, pseudo kulturysta... Geny? Jak wpieprzasz jak świnia to jesteś gruby, jak odpowiednio się odżywiasz i ćwiczysz to masz wyrzeźbione ciało - to są geny.
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  25 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: citek83: nie ma takich ćwiczeń za to odpowiedzialne są geny i mały % tłuszczu na brzuchu. HAHAHAHA kolejny znawca, pseudo kulturysta... Geny? Jak wpieprzasz jak świnia to jesteś gruby, jak odpowiednio się odżywiasz i ćwiczysz to masz wyrzeźbione ciało - to są geny.
czytaj ze zrozumieniem chodzi o dolną cześć brzucha jak ja odsłonić żadna dieta tego nie odsłoni lub ćwiczenia jeżeli genetycznie jest to uwarunkowane aby sie tam okladal ja sie moge nie znac ale popytaj czolowych polskich kulturystów zobaczysz co odpowiedzą ,z ta dieta aby odslonic dolną partie brzucha i ćwiczeniami to sobie do warszawskiego koksa możesz bajerowac jedz co chcesz i wygladaj jak chcesz ,tylko najpierw dodaj saa
praksa
praksa
  26 grudnia 2015

Co tu dużo pisać.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.