krzysiekkowal123
krzysiekkowal123
  13 listopada 2015 (pierwszy post)

Jako że zawodowo spotykam sie z osobami czynnie uprawiającymi sport, chetnie bym zobaczył jak to jest u nas na forum w tej kwestii. Moze rowniez wywiaze sie z tego dyskusja, ułatwie to stawiając pare pytan:

1. Czy uprawiasz czynnie jakiś sport? (minimum dwa razy w tygodniu) Jeśli tak, to jaki?
2. Masz odpowiednią dietę i się do niej stosujesz?
3. Używasz suplementów diety? Jeśli tak to jakich?

Odnośnie mnie:
1. Od 14 roku życia trenuje kicboxing.
2. Staram się zdrowo odżywiać jednocześnie jedząc duzo bo treningi pochłaniają mase energii.
3. Same podstawy, magnez, witaminy.

Zachęcam również do wypowiadania się panie bo z tego co zauważyłem w klubach sportów walki dziewczyn jest mniej ale jeśli już trenują to robią to z oddaniem i zdobywają często więcej niż faceci.

praksa
praksa
  16 listopada 2015
krzysiekkowal123
krzysiekkowal123: l


no tu są sami sportowcy, bardzo czynnie oglądają mecze w TV.
ReggaeBoy93
Posty: 13 (po ~255 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ReggaeBoy93
  21 listopada 2015

10 lat biegania za mną-kolejne przede mną. Diety jako takiej nie mam ale staram się w miarę zdrowo się odżywiać. Suplementów nie stosowałem do tej pory a teraz rozglądam się za czymś na wspomożenie kolan.

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  21 listopada 2015

na sfd-sportowe forum dyskusyjne jest więcej pasjonatów nie tylko kulturystyka,można sie dowiedzieć w zakresie diety suplementacji treningów , fotka do tego kompletnie sie nie nadaje.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.