Kontrowersje
Kontrowersje
  14 sierpnia 2015 (pierwszy post)

Jak tam przygotowania do sezonu? Transfery, taktyki, zestawy treningowe? Czy w końcu Nankatsu SC zaczną wygrywać i awansują? Bo po ostatniej porażce z Tabasko aż 0:3 raczej są w kiepskiej formie :) Jaki transfer może ich jeszcze ich uratować przed klęską w sezonie, kto może im pomóc?
Oczywiście naszpikowany Gwiazdami klub Bayern mistrzem nie ma tego typu problemów i ze spokojem przygotowuje się do gry na najwyższym Mistrzowskim poziomie.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  18 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak tam KLT? Nakatsu wygrywają? XD

Na szybko

Wyniki do przerwy

3. liga

Ibiza Island Team - Nankatsu SC 1-0

Wściekłe Psy - Bayern mistrzem 0-2

=====

Puchar UEFA

Nankatsu SC - Dream Team 3-0

Bayern mistrzem - FC Warsaw Wilanow 2-1

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

ZedsDead
ZedsDead
  18 października 2015

Ech a ja dalej grzeję ławę, ech "Murinio" mnie nie docenia, chyba czas poszukać nowego klubu.. Bo RexMundi chociaż przegrywa ale gra sku.:cenzura:.iel d83dde12

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  20 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ech a ja dalej grzeję ławę, ech "Murinio" mnie nie docenia, chyba czas poszukać nowego klubu.. Bo RexMundi chociaż przegrywa ale gra sku..iel

Byłeś najsłabszym obrońcą naszego zespołu w tej kolejce, więc co się dziwisz, że zagrałeś tylko 1 fazę? Co do Rexa to on wśród napastników swojej drużyny też był najsłabszy, więc nie wiem co jojczysz

=====

Wyniki końcowe

3. liga

Ibiza Island Team - Nankatsu SC 4-0 (1-0)
Bramki: mir88 (2f i 3f), rafcio15 (3f i 4f)

Wściekłe Psy - Bayern mistrzem 0-4 (0-2)
Bramki: Macheda (2f i 3f), ksg7 (2f), meteor1920 (4f)

=====

Puchar UEFA

Nankatsu SC - Dream Team 8-2 (3-0)
Bramki: NuTi (1f, 2f, 3f i 4f), liszka (2f i 4f), Marekmgr (3f i 4f) - Bambo93 (3f i 4f)

Bayern mistrzem - FC Warsaw Wilanow 3-6 (2-1)
Bramki: ksg7 (1f i 2f), Macheda (3f) - Hipek (1f, 3f i 4f), lampard6666 (3f i 4f), Misiek (4f)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

ZedsDead
ZedsDead
  20 października 2015
Enkido
Enkido: Byłeś najsłabszym obrońcą naszego zespołu w tej kolejce

W tamtej też byłem najsłabszym? Nie sądzę
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  21 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: W tamtej też byłem najsłabszym? Nie sądzę

No nie byłeś, ostatecznie byłeś najlepszy u nas z obrońców, dzięki czemu zagrałeś 2 fazy w lidze i po połowie w Bayern Tournament oraz Pucharze UEFA.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

ZedsDead
ZedsDead
  22 października 2015
Enkido
Enkido: dzięki czemu zagrałeś 2 fazy w lidze i po połowie w Bayern Tournament oraz Pucharze UEFA.

Powodzenia w meczu o 1 miejsce, wystawiając do gry najsłabszego napastnika na pewno wygracie d83dde0f
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  22 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Powodzenia w meczu o 1 miejsce, wystawiając do gry najsłabszego napastnika na pewno wygracie

Trener składu jeszcze nie wystawił

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

ZedsDead
ZedsDead
  24 października 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Enkido
Enkido: Trener składu jeszcze nie wystawił

W meczu o 1 miejsce wystawienie takiego składu to porażka d83ddc4e ktoś tu chce dorównać Nakatsu widzę
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 października 2015

Wyniki 8. kolejki po I połowie

3. liga

Nankatsu SC - MZKS Arka Gdynia 1929 0-0

Bayern mistrzem - SPECJAL-na Armia 0-1
Bramka: Arero (2f)

=====

Puchar UEFA

Granit TUBORG - Nankatsu S.C. 2-0
Bramki: bulek (2f), PawlakD (2f)

MZKS Arka Gdynia 1929 - Bayern mistrzem 0-0

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

ZedsDead
ZedsDead
  25 października 2015
Enkido
Enkido: Bayern mistrzem - SPECJAL-na Armia 0-1

Dlaczego nie mogę zerwać kontraktu? :zly:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego nie mogę zerwać kontraktu?

Bo nie można tego zrobić w trakcie kolejki. Słabo typujesz i przegrywamy, weź się w garść

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

ZedsDead
ZedsDead
  25 października 2015
Enkido
Enkido: Słabo typujesz i przegrywamy, weź się w garść

Ja nie gram w meczu jak byś zauważył, to mój ostatni mecz w tym klubie. I tak szans nie macie żeby wyjść z tej grupy z takim nastawieniem że w meczu na szczycie wystawia się najsłabszego napastnika. POWODZENIA
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie gram w meczu jak byś zauważył, to mój ostatni mecz w tym klubie. I tak szans nie macie żeby wyjść z tej grupy z takim nastawieniem że w meczu na szczycie wystawia się najsłabszego napastnika. POWODZENIA

Akurat napastnicy w tym meczu nie odegrali żadnej roli. Przez to, że damjan22 nie oddał typów w 3 fazie to przegrywamy. No nie grasz, bo słabo typujesz, jedno zależne od drugiego. Strzelasz teraz fochy jak panienka, jakby w Nankatsu tacy byli to już dawno by składu nie mieli. Weź się ogarnij i zachowuj jak na 27-letniego faceta przystało, a nie jak jakiś laluś w rurkach co mu jaja ściskają.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

ZedsDead
ZedsDead
  25 października 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Enkido
Enkido: jakby w Nankatsu tacy byli to już dawno by składu nie mieli. Weź się ogarnij i zachowuj jak na 27-letniego faceta przystało, a nie jak jakiś laluś w rurkach co mu jaja ściskają.

Nie gram na tej pozycji na której chcę (mam blokadę zmiany pozycji w klubie) to po pierwsze, po drugie mimo iż lepiej gram na pozycji obrońcy to i tak straciłem szansę na grę w klubie. Po trzecie tym meczem Bayern mistrzem stracił szansę na awans do 2 ligi. Więc wolę grać samodzielnie na własne konto na pozycji Napastnika gdzie co mecz będę niszczyć Rexa Mundi, w tym momencie to jest dla mnie bardziej ekscytująca wizja niż grzanie ławy w klubie który nie ma szans na sukces
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie gram na tej pozycji na której chcę (mam blokadę zmiany pozycji w klubie) to po pierwsze, po drugie mimo iż lepiej gram na pozycji obrońcy to i tak straciłem szansę na grę w klubie. Po trzecie tym meczem Bayern mistrzem stracił szansę na awans do 2 ligi. Więc wolę grać samodzielnie na własne konto na pozycji Napastnika gdzie co mecz będę niszczyć Rexa Mundi, w tym momencie t jest dla mnie bardziej ekscytująca wizja niż grzanie ławy w klubie który nie ma szans na sukces

Szansę na grę masz w każdej kolejce, wystarczy że będziesz typował i Twoje typy będą dobre. Pewnie, po 8 meczach mamy 6 wygranych i 2 porażki, do lidera 3 pkt, przewagi nad 3. w tabeli 1 pkt, a nad 4. w tabeli 8 pkt i Ty mówisz o straceniu szans?! Nie bądź śmieszny. Mówisz, że nie mamy szans na sukces? A ja myślę, że za 6 tygodni będziemy świętować awans do 2. ligi.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.