Kontrowersje
Kontrowersje
  14 sierpnia 2015 (pierwszy post)

Jak tam przygotowania do sezonu? Transfery, taktyki, zestawy treningowe? Czy w końcu Nankatsu SC zaczną wygrywać i awansują? Bo po ostatniej porażce z Tabasko aż 0:3 raczej są w kiepskiej formie :) Jaki transfer może ich jeszcze ich uratować przed klęską w sezonie, kto może im pomóc?
Oczywiście naszpikowany Gwiazdami klub Bayern mistrzem nie ma tego typu problemów i ze spokojem przygotowuje się do gry na najwyższym Mistrzowskim poziomie.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 października 2015
RexMundi
RexMundi: Ekid szkoda że tydzień temu nie byłeś taki chętny do podawania wyników

Dopiero teraz na to wpadłem, wyniki nie maja większego znaczenia. A że akurat wypadło na taki tragiczny dla was weekend to nie moja wina. Wojuj sobie z Holly'm, ja nie będę się użerał z kimś z powodu KLT

RexMundi
RexMundi: holigłupek taki wygryw -- przezywa te klt jak wtedy gdy odbierał swoje żółte papiery

Niech przeżywa, ja mu nie zabronię. Tylko mnie nie mieszaj do waszej gunwoburzy

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

thomas893
thomas893
  7 października 2015

Czemu karmicie trolla? ;)

Kontrowersje
Kontrowersje
  7 października 2015

Piszcie więcej o mnie, głodny jestem d83dde0f

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie najważniejszy jest klub Bayern mistrzem a nie to czy tam akurat gram czy nie

:crylol:
wierny klubowi, w którym motzno grzeje ławę :DD

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kontrowersje
Kontrowersje
  8 października 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
NuTiiiiii
NuTiiiiii: wierny klubowi, w którym motzno grzeje ławę :DD

Ty grasz, ale co będziesz miał z tego po końcu sezonu? 4 liga Mistrzuniu ; D d83ddc4e
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  8 października 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: wierny klubowi, w którym motzno grzeje ławę :DD

Gwoli ścisłości, zawodnik HollywoodUndead rozegrał w weekend 113 minut z możliwych 270

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kontrowersje
Kontrowersje
  9 października 2015
Enkido
Enkido: 113 minut z możliwych 270

Ale te mecze długie d83dde31 Ale wiadomo że gram. To nie to co u Nakatsu ze każdy gra bo RexMundi nie ma dużej możliwości wyboru dlatego ze każdy z jego zawodników "zapomina" wytypować XD. U nas w Bayern Monachium jest spora konkurencja i dobra forma decyduje o miejscu w składzie a nie deficyt zawodników
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale te mecze długie

To bilans 3 meczów. Zaliczyłeś 23 min. w lidze, 45 minut w Pucharze UEFA oraz 45 min. w Bayern Tournament.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kontrowersje
Kontrowersje
  10 października 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: wierny klubowi, w którym motzno grzeje ławę :DD


Masz rację, po niedzieli kończę grę w Bayern Mistrzem
HowWeRoll
HowWeRoll
  11 października 2015

Słaba kolejka, mam nadzieję że jednak wygramy. A jak tam Nakatsu?

Kontrowersje
Kontrowersje
  11 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak tam Nakatsu?

W końcu wygrali d83dde33 XD
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 października 2015

Wyniki końcowe zespołów powiązanych z Fotka.pl

3. liga - 6. kolejka

Nankatsu SC - ZAGŁEBIE WAŁBRZYCH 5-2 (1-2)
Bramki: Krzysztof (2f i 3f), wodzu2377 (3f i 4f), liszka (3f) - Repmig (1f), piecia17s (1f)

Hamburger U-21 - Bayern mistrzem 1-2 (0-1)
Bramki: kebabinho (4f) - meteor1920 (1f), BOSSman (3f)

===

Puchar UEFA - 4. kolejka

Nankatsu SC - Nottingham Forest 3-3 (1-3)
Bramki: RexMundi (1f), wodzu2377 (3f i 4f) - katalonczyk (1f), stones (1f), madryt47 (2f)

Pogoń Prudnik - Bayern mistrzem 1-6 (1-4)
Bramki: azzu (2f) - BOSSman (1f - rz. w., 2f, 3f, 4f), damjan22 (2f, 2f - rz. w.)

===

Bayern Tournament - o miejsca 5-8 - powtórzony

Bayern mistrzem - Colo Colo 1:1 (0:0) k. 4:3
Bramki: BOSSman (3f) - Hadegard (3f)

Hadegard 0-1
damjan22 1-1
gortat13 1-1
BOSSman 2-1
Slazenger 2-2
HollywoodUndead 3-2
Kibol 3-3
meteor1920 4-3
AfrOOO 4-3

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

thomas893
thomas893
  12 października 2015

Jak wygląda rozgrywanie serii rzutów karnych w KLT?

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  13 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygląda rozgrywanie serii rzutów karnych w KLT?

Bierzesz pod uwagę składy i trafienia z 4 fazy. Strzelają tylko zawodnicy z pola. Do ilości trafień zawodnika z pola dodajesz 2. Jeśli ma wówczas ta suma jest większa od ilości trafień bramkarza drużyny przeciwnej, wówczas karny jest trafiony. Jeśli po 5 seriach nadal jest remis wówczas albo wygrywa drużyna która jest wyżej w klasyfikacji albo analogicznie postępujesz z 3 fazą, zależy jak organizator turnieju zdecyduje.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

ZedsDead
ZedsDead
  18 października 2015

Jak tam KLT? Nakatsu wygrywają? XD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.