Niezalogowany
Niezalogowany
  12 lipca 2015 (pierwszy post)

Siemanko!!
Jakiś czas temu zacząłem trenować, nie siłownia tylko ćwiczenia aerobowe przede wszystkim bieganie, interwaly i ćwiczenia kardio. Chciałbym się wspomóc jakimś specyfikiem, który pomoże mi szybciej spalić tkankę tłuszczową. Nie jest jej dużo, lecz wolałbym żeby nie było jej tyle ile jest (obwód brzucha 97cm talia 94cm) waga waha się pomiędzy 88 a 89 kg. Czy możecie coś sprawdzonego polecić?
Pozdrawiam!

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  13 lipca 2015

Kawa z chili, herbata z imbirem, kakao z cynamonem, ryż z kurkumą. To wszystko naturalne termogeniki które mają podobne działanie do tzw spalaczy tłuszczu. A jak chcesz zainwestować w jakieś suplementy tego typu to zrób to na sam koniec wycinki bo wcześniej nie ma większego sensu.

Paradoksy
Paradoksy
  19 lipca 2015

Kolega ma rację. Daruj sobie z fat burnerami bo więcej sobie zaszkodzisz niż pomożesz. Stosuj naturalne przyprawy. Pieprz + ostra papryka chili - to najlepsze spalacze tłuszczu. Pamiętaj o tym że jeżeli chcesz efektywnie spalać tkankę tłuszczową to ćwiczenia areobowe powinny trwać minimum 40 minut dziennie. A to dlatego, ze dopiero po 20 minutach ćwiczeń spalamy najwięcej tłuszczu. Przed ćwiczeniami i po dostarcz węglowodany. Jeżeli tego nie zrobisz zaczniesz zamiast tłuszczu spalać mięśnie a nie o to przecież chodzi. ;)

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  19 lipca 2015

nie prościej dobrą dieta na ujemnym bilansie kalorycznym ustal zapotrzebowanie następnie odejmuj co tydz np o 300 lcl,spalacze i tak w głownie maja dodatki roslin ktore stymulują utrate głownie wody po ich odstawieniu wroci wszystko do normy jest kilka na rynku co cos pomogą ale cudów nie oczekuj , dobre są np black bombs, scorch,thermo speed,animal cuts, tylko znacznie wieksze dawki jest tego troche .

Niezalogowany
Niezalogowany
  19 lipca 2015

Dietę już mam, spalanie tłuszczu widoczne. Oprócz ćwiczeń aerobowch mam prace fizyczną 12 godzinna 5 dni w tygodniu. Dzieki za porady! Macie racje, chyba warto sobie odpuścić te fat burnery i naturalnie spalac tłuszczyk ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.