alric
alric
  8 czerwca 2015 (pierwszy post)

Hej hej, szukam kogoś do biegania... Samemu to się czasami nie chce, a tak to tzw. wzajemna motywacja, no i jakoś raźniej i weselej :) Poza bieganiem jeszcze pływam, grywam w tenisa, i fitness :) Jak też jesteś uzależniona od sportu - odezwij się koniecznie!!!

praksa
praksa
  9 czerwca 2015

sam biegaj, po co ma ktos Cię spowalniać i wyznaczac trasę, czuj sie jak pan na swoich ścieżkach biegowych.

alric
alric
  10 czerwca 2015

...
Tu powinienem zrobić fejspalm, ale trochę szkoda mego czoła na niekompetentne osóbki :]
Jesteś aż tak aspołeczna że wszystko robisz sama? Ok, zatem i seks też uprawiaj sama, z własnymi paluszkami, po co Ci ktoś, kto będzie Ci tylko zużywał powietrze w pokoju i bakterie rozsiewał, i jeszcze ryzyko wpadki? Oooo, no widzisz! Sorry za idiotyczną analogię, ale może da Ci to do myślenia. Piwo lepiej smakuje z kimś, a bieganie jest weselsze w towarzystwie, nawet jeśli ktoś niby-spowalnia (niby. A skąd wiesz czy będzie spowalniał? A jeśli będzie biegł w tym samym lub podobnym rytmie? Zresztą to działa trochę jak perpetuum mobile - osoba A biegnie dlatego, że biegnie osoba B, i vice versa. Nikt się nie zatrzymuje, bo eee jak to tak spowalniać drugiego biegacza :-) i tak to działa. A zresztą... co ja tu tłumaczę oczywiste oczywistości. Idź pić piwo sama bo ktoś Cię będzie yyy, spowalniał? I żyj sama, starzej się sama, bo ktoś Cię będzie spowalniał :P Aaa, i umieraj sama, bez otoczenia lekarzy czy kogoś kto Ci poda szklankę wody - po co Cię mają spowalniać? :D

praksa
praksa
  10 czerwca 2015

no i czego sie tak unosisz, biegam od 1,5 roku, regularnie, w zawodach też biorę udział, piwa nie lubię nawet, podałam ci przykład , bo z mojego doświadczenia osoby, które chciały ze mną biegać zaczynały kariere biegową i zwyczajnie nie ogarniały, fajnie biegnąc z kims kto juz ma tak jakieś dystanse za sobą, ja takich osób nie miałam, wiec wole sama trenować z muzyką w uszach i wtedy czuję się najlepiej, a jak ktos woli towarzystwo to prosze bardzo, ale nie unoś się jak wsza na grzebieniu niepotrzebnie.
Miałam kiedyś na profilu fotki z zawodów może kiedyś dodam,ehh co za ludzie.

praksa
praksa
  10 czerwca 2015

co za gość xd

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.