krzychu7818
krzychu7818
  9 września 2009 (pierwszy post)

Manchester City - Arsenal
Portsmouth - Bolton
Tottenham - Manchester Utd
Lille - Sochaux
Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Mainz - Hertha Berlin
Lazio - Juventus
Atalanta - Sampdoria
Heerenveen - Groningen
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Getafe - FC Barcelona
Espanyol - Real Madryt
La Coruna - Malaga
Dynamo Moskwa- Spartak Moskwa
Galatasaray - Besiktas

TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 12 WRZEŚNIA DO GODZINY 15:30!!! TYPY ODDAJEMY W TYM TEMACIE , KAŻDY ZBĘDNY POST DO CZASU ZAKOŃCZENIA TYPOWANIA = BAN

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY :

krzychu7818, DonSmall92, Q29, koraspl, WueRZet, RexMundi, tibauld, LeonGrande, thomas893, Carlsb, FREDDIE2007, Akatasz, tzlublin9, kuba92762, Gutek909, djWiertlodj, Ichabod, kojton, RaaFaaleek999, mlodykulkaxd, Nevermind1910, Radomatu11, OncleShu, DziKuuuU, egzekutor90gool, Marek1991BrD, NuTiiiiii, Agharta, Wassup, OlsenDarek, D0MEL, smencik, golden18,scofieldowski, JoseMourinhoJr , mus10

kuba92762
kuba92762
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poważnie?

No wiem, ze wygral z dwie z tego co pamietam, ale nie wiem czy pod rzad, bo jak wygrywal kolejna juz to ja debiutowalem:)

Konto usunięte
Konto usunięte: ilość rzutów rożnych itp :D

Ktory z bramkarzy przebiegnie wiecej:D
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ktory z bramkarzy przebiegnie wiecej:D


no to było fajne, i na ogół trafiałem :rotfL:
kuba92762
kuba92762
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to było fajne, i na ogół trafiałem

A ja nic.Pamietam, ze ciagle bylem w czolowce, a w ostatniej kolejce mialem z 13 punktow przy waszych kolo 30:P
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja nic.Pamietam, ze ciagle bylem w czolowce, a w ostatniej kolejce mialem z 13 punktow przy waszych kolo 30:P


ja w końcówce też miałem chyba mało, bo z uporem maniaka stawiałem na Niemców.
NeverMind1910
NeverMind1910
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zależy jeszcze jaki sędzia... i jakie pytania.

Tasior.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja jutro na trzeźwo, więc może być wynik w granicach 8...

Ustrzeliłbyś coś w końcu :and: . Ciekawe czy moderatorek się zjawi :D

Konto usunięte
Konto usunięte: No i lipa jak typuje bez analizy i na szybkiego. Nawet nie chce liczyć ile mam punktów, ale widzę, z tego co czytałem to Wiertło już pewnie nieźle odskoczył.

z 2 punkty?:D
kuba92762
kuba92762
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja w końcówce też miałem chyba mało, bo z uporem maniaka stawiałem na Niemców.

No pamietam, ze na Niemcow stawialem i sie klociles jak nazywalismy ich szwabami itp:P
Ja to w ogole schodze na dno.Najpierw spadek w ostatniej kolejce.Potem jedyna dziewczyna w stawce mnie dobija.Na koniec jeszcze Fafel ma kolejke zycia i najlepszy wynik w edycji na jedna kolejke(nie liczac tych moich 29 pkt);p
kuba92762
kuba92762
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tawialem

stawiales:)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tasior.


myślę, będzie dobrze :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ustrzeliłbyś coś w końcu . Ciekawe czy moderatorek się zjawi :D


moderatorek jak moderatorek, Martinho mógłby wreszcie coś zagrać :rotfl:
bo na razie jest chyba jedyną osobą, która nawet jak jest to nie dostaje szansy :D
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No pamietam, ze na Niemcow stawialem i sie klociles jak nazywalismy ich szwabami itp:P Ja to w ogole schodze na dno.Najpierw spadek w ostatniej kolejce.Potem jedyna dziewczyna w stawce mnie dobija.Na koniec jeszcze Fafel ma kolejke zycia i najlepszy wynik w edycji na jedna kolejke(nie liczac tych moich 29 pkt);p


ja sobie wtedy marzyłem finał Niemców z Ruskimi... i dlatego się z wszystkimi kłóciłem :rotfl: a już najbardziej z tym RedVersion czy jak mu tam :D
kuba92762
kuba92762
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sobie wtedy marzyłem finał Niemców z Ruskimi...

Tylko nie to:PCiesze sie, ze byla Hiszpania i z nimi wygrala:D

Konto usunięte
Konto usunięte: RedVersion

no z nim najbardziej:D Pamietam jak sie nie udzielalem, ale sledzilem dyskusje.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko nie to:PCiesze sie, ze byla Hiszpania i z nimi wygrala:D


no ja w sumie jako sympatyk Liverpoolu powinienem być za Hiszpanami, ale jakoś tak wtedy inaczej myślałem :D

Konto usunięte
Konto usunięte: no z nim najbardziej:D Pamietam jak sie nie udzielalem, ale sledzilem dyskusje.


ciekawie było, albo jak była dyskusja o gejach w sporcie :rotfl:
NeverMind1910
NeverMind1910
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo na razie jest chyba jedyną osobą, która nawet jak jest to nie dostaje szansy :D

On grywał sporo w sparingach. Jutro możliwe, że zagra w pierwszym składzie w ramach rekompensaty za brak gry w poprzednim spotkaniu. Jednak nie oszukujmy się słaby on jest :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: a już najbardziej z tym RedVersion czy jak mu tam :D

Właśnie.. Ciekawe, czemu Romek nie zagląda :and:
kuba92762
kuba92762
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja w sumie jako sympatyk Liverpoolu powinienem być za Hiszpanami, ale jakoś tak wtedy inaczej myślałem :D

Ja niestety nie:P
Nigdy nie kibicuje Niemcom ani Rosjanom.
Wiekszosc chciala jutrzejszy final w siate z Ruskimi a ja cieszylem sie cholernie, ze wygrala Francja, ale to juz rozmowa na tematy nizej:D

Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawie było, albo jak była dyskusja o gejach w sporcie

A tego juz nie pamietam.Mialem przerwy na forum, ale tutaj to Nevermind1910 mialby wiele do powiedzenia, bo z kultury pamietam, ze ma takie samo podejscie do filmow homo jakja:D
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: On grywał sporo w sparingach. Jutro możliwe, że zagra w pierwszym składzie w ramach rekompensaty za brak gry w poprzednim spotkaniu. Jednak nie oszukujmy się słaby on jest


on mnie rozwala swoim zachowaniem :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie.. Ciekawe, czemu Romek nie zagląda


pamiętam, że po tym jak się ze mną ostro kłócił usunął konto, a potem już wpadał sporadycznie na innym ;/
a szkoda, bo ciekawe dyskusje światopoglądowe na forum z nim prowadziłem...
o i jeszcze z naszym moderatorkiem :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiekszosc chciala jutrzejszy final w siate z Ruskimi a ja cieszylem sie cholernie, ze wygrala Francja, ale to juz rozmowa na tematy nizej:D


tutaj też się cieszyłem, ale chodziło mi głównie o to, że Ruscy groźniejsi, rzadko kiedy się poddają.

Konto usunięte
Konto usunięte: A tego juz nie pamietam.Mialem przerwy na forum, ale tutaj to Nevermind1910 mialby wiele do powiedzenia, bo z kultury pamietam, ze ma takie samo podejscie do filmow homo jakja:D


ja mam trochę inne podejście może dlatego, że mam znajomego, który jest gejem i w zasadzie łamie wszelkie stereotypy z homoseksualistami związane.
NeverMind1910
NeverMind1910
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pamiętam, że po tym jak się ze mną ostro kłócił usunął konto, a potem już wpadał sporadycznie na innym ;/ a szkoda, bo ciekawe dyskusje światopoglądowe na forum z nim prowadziłem... o i jeszcze z naszym moderatorkiem

Powiem jedno. Racuch musi grac w IFQ, jest zawodnikiem szczególnym oraz inspirującym mnie forumowiczem. Dratewko, my czekamy !

Konto usunięte
Konto usunięte: A tego juz nie pamietam.Mialem przerwy na forum, ale tutaj to Nevermind1910 mialby wiele do powiedzenia, bo z kultury pamietam, ze ma takie samo podejscie do filmow homo jakja:D

Nie wiem co tam wypisywałem, ale ogólnie to jestem chłopczykiem z drewnianej chatki który nie jest zbyt tolerancyjny :(

Konto usunięte
Konto usunięte: pamiętam, że po tym jak się ze mną ostro kłócił usunął konto, a potem już wpadał sporadycznie na innym ;/

Ogólnie to nie wiem dlaczego również Chez się nie pojawia. A dlaczego HomieZzz przystał pisać?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.