NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 kwietnia 2015 (pierwszy post)
Zestaw par :




26bd Jakie wyniki obstawiacie 2754
26bd Gdzie najciekawiej / najnudniej 2754
26bd Czy Lechia pobije rekord frekwencji na trybunach 2754
26bd Zawisza ponownie wygra i opuści ostatnie miejsce w tabeli 2754

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: za 26 czerwca 3703
Konto usunięte
Konto usunięte: Brawo Slask, w koncu przelamanie, pewne zwyciestwo i raczej pewny awans do top8

Lechia wielu kontuzjowanych, ale myślę teraz Śląsk dzięki wygranej odpali, brak top 8 dla tej drużyny jak i dla Gdańska to byłaby porażka sezonu

---
joo i nie wiem czemu w fantasy nie zapisał mi się kapitan, szczerze miałem Tuszyńskiego ale widać słabo wypadł
a więc po staremu został Hamalainen

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  19 kwietnia 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Lechia wielu kontuzjowanych, ale myślę teraz Śląsk dzięki wygranej odpali, brak top 8 dla tej drużyny jak i dla Gdańska to byłaby porażka sezonu

Tabela mówi, że Legia, Lech, Jagiellonia i Śląsk są pewne gry w TOP8, natomiast Górnik Ł, Piast, Ruch, Cracovia, GKS i Zawisza zagrają w grupie spadkowej.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 kwietnia 2015

tak czułem, że Lech zremisuje
w stolicy też na razie remis, jak to wejdzie to padnę bo wygram 5 stów :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

pograzonywplaczu
pograzonywplaczu
  19 kwietnia 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: 5 stów

Jedną dla mnie poproszę ?
pograzonywplaczu
pograzonywplaczu
  19 kwietnia 2015

właśnie prowadzimy 1:0

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 kwietnia 2015

wiedziałem, że jak raz zagram na Zawiszę to przegrają :D
ale takie kupony na mega kacu fajnie się puszcza

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  19 kwietnia 2015

No i standard = Legia odjezdza reszcie stawki

gife
gife
  19 kwietnia 2015

Standard to nie jest by w szatni Legii prezesi wymagali ambicji i woli walki, ale mogę się mylić.

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  19 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Łęczna - Poznań na remis


Enkido
Enkido: Lech wygra na spokojnie 3-1


i kto miał racje ??
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 kwietnia 2015

Szatnie Lecha tez oststnio odwiedzil.prezes :ziew:
A w Legii mysle ze to byla juz koniecznisc by wpadl.prezes i pogrozil palcem
Zespół dwie klasy lepszy od wszystkich w lidze nie moze wychodzic na mecz z mysla ze sam sie wygra

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 kwietnia 2015

co to za czasy, że zawodnik zarabia 50 tys miesięcznie i musi go prezes mobilizować do lepszej gry

po prostu niech prezes zauważy jaki on jest cienki i go wywali lub obniży pensję do średniej krajowej i zamrozi premię to wtedy może zachce się jednemu i drugiemu grać

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  20 kwietnia 2015

Rozmowa była krótka albo Mistrz i Puchar albo wypad z Legii i skończy się bogactwo i balety w Warszawie :) mecz z Zawiszą był i tak słaby z poziomu trybun i ten brak skuteczności i brak tego farta... do tego sędzia ostro dla Zawiszy gwizdał... nie wiem jak wyglądało to w TV.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 kwietnia 2015

o kuźwa Kosznik ratuje mi kolejkę w fantasy - dobrze jakby tak się skończyło, póki co 1:0 w 60'

no i Górnik awansowałby do top8 spychając na 9 miejsce Lechię a Bełchatów rewelacja początku sezonu znajdzie się w strefie spadkowej, ehh co za liga

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

gife
gife
  21 kwietnia 2015
RexMundi
RexMundi: Szatnie Lecha tez oststnio odwiedzil.prezes

Odwiedził bo dawno w kraju nie był :] Po prostu przybił piątki, a to co innego niż opiehdol.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 kwietnia 2015

oczywiście

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.