NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 kwietnia 2015 (pierwszy post)
Zestaw par :




26bd Jakie wyniki obstawiacie 2754
26bd Gdzie najciekawiej / najnudniej 2754
26bd Czy Lechia pobije rekord frekwencji na trybunach 2754
26bd Zawisza ponownie wygra i opuści ostatnie miejsce w tabeli 2754

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 kwietnia 2015
Enkido
Enkido: Wyrównany mecz i sprawiedliwy remis

Co Ty piszesz.

Nasi powinni ze spokojem panować na boiskiem, a wcale tak nie było, to że w drugiej połowie trochę bardziej się starali to za mało, zdecydowanie za mało jak na ekipę, która walczy w finale PP, która stale przewija się wśród najlepszych drużyn w lidze.

Nie wkurza Cię, że dajemy ciała w tak głupi sposób? Mnie to wkurza niesamowicie. Nadal podtrzymuję, że Lech jest totalnie przypadkowym zlepkiem piłkarzy, każdy z innej parafii, od kilku sezonów nie potrafią zagrać w rytm tych samych organów, sama się czasem zastanawiam jakim cudem jesteśmy na podium.
:ziober2:
Kombatant
Kombatant
  13 kwietnia 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: mieli goście dobry wolny ale sędzia 90+3 i nie dal im wykonać go :D


Teraz pomysl co pisalby ekid gdyby analogiczna sytuacja wydarzyla sie po stronie Lecha :ziober2:
ogolnie mieli okazje dogonic Legie, no i dupa : D

MaqdaIena
MaqdaIena: Nasi powinni ze spokojem panować na boiskiem, a wcale tak nie było, to że w drugiej połowie trochę bardziej się starali to za mało, zdecydowanie za mało jak na ekipę, która walczy w finale PP, która stale przewija się wśród najlepszych drużyn w lidze.


Jedyna obiektywna poznanianka : )
za to Cie szanuje, w sumie i nie tylko za to !
Kombatant
Kombatant
  13 kwietnia 2015
MaqdaIena
MaqdaIena: Lech jest totalnie przypadkowym zlepkiem piłkarzy, każdy z innej parafii,


Moim zdaniem Lech ma silna kadre, plus chyba jako jedyny tak uzdolniona mlodziez ktora wprowadza do druzyny z powodzeniem.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem Lech ma silna kadre, plus chyba jako jedyny tak uzdolniona mlodziez ktora wprowadza do druzyny z powodzeniem.

Jop Kownacki i Linetty wporzo, ale ten Ajaurii czy jak mu tam straszne drewno w defensywie. Lepszy byłby Wojtkowiak.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  13 kwietnia 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ownacki i Linetty wporzo, ale ten Ajaurii czy jak mu tam straszne drewno w defensywie. Lepszy byłby Wojtkowiak.


W kazdej druzynie znajdzie sie czarna owca : D

Lech na plus :
Gostomski, Linetty, Kownaacki, Formella, Kedziora, Jevtic, Lovencrics

no i maja srpoko trenera, moim zdaniem Skroza jest naprawde dobrym trenerem
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem Lech ma silna kadre, plus chyba jako jedyny tak uzdolniona mlodziez ktora wprowadza do druzyny z powodzeniem

Nie o to mi chodzi, że nasi grajkowie są do bani, ale nie potrafią się zgrać na boisku tak jak powinni. Młodzież okej, byłam z niej zadowolona swego czasu, obecnie mnie zawodzi, może nie będę obiektywna, ale moim zdaniem co poniektórym sodówka do główek młodocianych uderzyła, wydaje się jakby zapomnieli o tym, że na sukces trzeba pracować non stop, a nie pojawić się w 11 pierwszej na boisku i wszystko się samo zrobi, tak nie jest i nie będzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyna obiektywna poznanianka : ) za to Cie szanuje, w sumie i nie tylko za to !

Tak wiem, jestem zajebista ;D.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kownacki i Linetty wporzo

Wporzo to za mało, za mało kiedy w Lechu istnieją od ilu? Roku na pewno.
:ziober2:
Kombatant
Kombatant
  13 kwietnia 2015

Lechowi brakuje Piotrka Reissa w ataku : P

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Lechowi brakuje Piotrka Reissa w ataku : P

Osobiście go nie lubię, ale miło się go oglądało rok chyba temu po raz ostatni na boisku, albo kurde dwa lata, nie wiem ;D.
:ziober2:
Kombatant
Kombatant
  13 kwietnia 2015
MaqdaIena
MaqdaIena: Osobiście go nie lubię, ale miło się go oglądało rok chyba temu po raz ostatni na boisku, albo kurde dwa lata, nie wiem ;D.


teraz nie macie w ataku zadnej strzelby z prawdziwego zdarzenia, to tez jest problem Lecha
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz nie macie w ataku zadnej strzelby z prawdziwego zdarzenia, to tez jest problem Lecha

Racja.
Bardzo bym chciała by Sadajev był tak dobry jak dobrze wygląda ;D. Ale moje chcenie ma się daleko od tego co jest na boisku.
W ogóle kuźwa jak ja tęsknię za Peszko, Semirem, Lewym, dalej pamięcią nie sięgam niestety, bo słabą mam, ale ta trójka orgazmy mi sprawiała niezłe podczas spotkań ;D.
:ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 kwietnia 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tak spoglądałem na 2 połowę po derbach Manchesteru, szału tam nie było, Korona obronę Kolejorza rozklepała jak Błękitni i tyle. No i ta kontrowersja w ostatniej minucie, mieli goście dobry wolny ale sędzia 90+3 i nie dal im wykonać go :D

+ przestrzelony karny Korony i nie uznany prawidłowy gol dla nich --------------- no ale w radio pewnie wyglądało to na wyrównany mecz
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 kwietnia 2015
RexMundi
RexMundi: no ale w radio pewnie wyglądało to na wyrównany mecz

hehe

---
ładnie w fantasy czołówka, ja 'dopiero' 11 ale do podium mała różnica

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 kwietnia 2015
RexMundi
RexMundi: + przestrzelony karny Korony i nie uznany prawidłowy gol dla nich --------------- no ale w radio pewnie wyglądało to na wyrównany mecz

Ciekawe, że po meczu z Błękitnymi nie napisałeś, że sędzia nie uznał prawidłowego gola dla Lecha i nie podyktował karnego za chuligański atak na Pawłowskiego ;)

Nie wiem co masz z tym radio, jakaś obsesja, konsultowałeś to z psychiatrą lub szamanem z twojej wioski?

Oglądałem na żywo w TV pierwsze 17-18 minut, potem powrót 1,5 h do domu i już na miejscu retransmisja.

Pierwsze i ostatnie sparingi przed startem 1. ligi za nami. Zagrałem całe 2 spotkanie, autując 3 zawodników, zdobywając 1 RBI i jedno 1B. Wygraliśmy 6-5. 25 kwietnia inauguracja rozgrywek ligowych :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 kwietnia 2015

Pisalem ekid ze jestem w pracy i nie ogladam zdążyłem tylko na dogrywke a nie jestem tak wielkim sympatykiem Lecha jak ty by ogladac retransmisje, 3 auty gratuluję to dobry wynik w zbijanego

...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 kwietnia 2015
RexMundi
RexMundi: Pisalem ekid ze jestem w pracy i nie ogladam zdążyłem tylko na dogrywke a nie jestem tak wielkim sympatykiem Lecha jak ty by ogladac retransmisje, 3 auty gratuluję to dobry wynik w zbijanego

No widzisz, a ja jak byłem w pracy to słuchałem w Radio Merkury

Zbijanego :rotfl: Wyszło jaki z ciebie "znafca" sportu :rotfl:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.