NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 kwietnia 2015 (pierwszy post)
Przed nami świąteczna kolejka w Ekstraklasie, jutro w Wielką Sobotę 4 spotkania, dalej w poniedziałek 3 mecze i zakończenie we wtorek w Bydgoszczy.


Zestaw par :




26bd Jakie wyniki obstawiacie 2754
26bd Gdzie najciekawiej / najnudniej 2754
26bd Kto sprawi niespodziankę 2754
26bd Czy Lech wygra po blamażu w PP 2754

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  10 kwietnia 2015

no to co.. 2 maja zawitam pierwszy raz na Narodowy :P

kibicowsko będzie wspaniale.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 kwietnia 2015

Hehe oglądanie meczu w radio - dość stronnicze to radio dla Lecha Enkido :)

Zapomnieli powiedzieć, że Gil niepotrzebnie wyrzucił za czerwo grajka gości.

Ale nic Lech zasłużył na awans, ale jako wicemistrz powinien dwa takie mecze rozegrać wygrywając dwumeczu 10-2 a nie dopiero po dogrywce.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  12 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

28. kolejka - Zawisza Bydgoszcz (D)
29. kolejka - Ruch Chorzów (W)
30. kolejka - Pogoń Szczecin (D)

powinno być 9 pkt

27. kolejka - Korona Kielce (D)
28. kolejka - Górnik Łęczna (W)
29. kolejka - Śląsk Wrocław (D) (1-1)
30. kolejka - Podbeskidzie Bielsko-Biała (W)

powinno być 8 pkt

z moich wyliczeń wynika że Legia będzie miała przewagę 4 pkt a po odjęciu 2pkt:)

Konto usunięte
Konto usunięte: no to co.. 2 maja zawitam pierwszy raz na Narodowy :P kibicowsko będzie wspaniale.


W 9 tysi pewnie nie przyjedziecie ale w 7 myślę, że jest to możliwe :)
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: powinno być 9 pkt

Mierna Legia chce ograć rewelacyjnego Zawiszę i dobrze dysponowany Ruch? Nie kpij. Z Zawiszą górą punkt, z Ruchem góra punkt i 3 pkt z Pogonią czyli 5 pkt max

Konto usunięte
Konto usunięte: powinno być 8 pkt

1 pkt z Koroną, 3 pkt ze słabym Górnikiem i jeszcze mierniejszym Śląskiem i punkt z Podbeskidziem, co razem daje 8

Konto usunięte
Konto usunięte: z moich wyliczeń wynika że Legia będzie miała przewagę 4 pkt a po odjęciu 2pkt:)

No a z moich, że na bank liderem po 30 kolejkach będzie Lech

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  13 kwietnia 2015
Enkido
Enkido: 3 pkt ze słabym Górnikiem i jeszcze mierniejszym Śląskiem i punkt z Podbeskidziem, co razem daje 8

remis z Łęczną to i tak będzie dobrze tam jest ciężki teren i tylko Górnik raz u siebie przegrał a Lech na 13 meczy wygrał tylko 3 wyjazdowe więc nie wierz ślepo w takie szczęście :) mecze z Podbeskidziem w Bielsku u was nie wyglądają kolorowo to też remis to już będzie dobrze jedyna najpewniejsza opcja to że wygracie u siebie ze Śląskiem.
Enkido
Enkido: Legia chce ograć rewelacyjnego Zawiszę i dobrze dysponowany Ruch?

Kiedyś passa Zawiszy musi się skończyć a Ruch jakoś nie umie z nami grać i ciężko mu się gra z Legią i do tego Pogoń bez formy.
Enkido
Enkido: No a z moich, że na bank liderem po 30 kolejkach będzie Lech

Wyjazd do Poznania hmm czemu nie :) wy i tak przyjedziecie 2 maja do Warszawy.
gife
gife
  13 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

wywalić post

gife
gife
  13 kwietnia 2015

Tak odnośnie finału PP.
9000 biletów, 8 pociągów specjalnych.
6 z Poznania, 1 z Piły, 1 z Gniezna.
Pewnie będę ze znajomą. Jej pierwszy wyjazd więc teoretycznie najłatwiejszy do ogarnięcia.
Co do meczu to popatrzcie na skład rezerw Lecha w swoim ostatnim meczu i wypowiedź trenera. Nie dziwi mnie więc postawa pierwszego zespołu.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: W 9 tysi pewnie nie przyjedziecie ale w 7 myślę, że jest to możliwe :)

Myślę, że w 9k się pojawimy. Wyjazd wyjazdem, wiadomo że Ci co zawsze będą, ale dodatkowo mnóstwo ludzi chce jechać i pojadą.
Mnie niestety zabraknie, bo będę po dość poważnym zabiegu szczękowym pewnie, ale bardzo żałuję, kibicowsko będzie genialnie, bo jestem pewna, że Wy dacie z siebie wszystko, my również :).

Jak jeszcze nie wiedziałam, że będą pociągi i że nie będzie mi pasować się pojawić w stolicy, to nawet namówiłam klienta by użyczył mi swój samochód służbowy na warszawskich blachach :rotfl:. Co jak co, ale spsucia mojego wozidła na poznańskich bym nie przeżyła :rotfl:.
:ziober2:
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  14 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Dziś wieczorem może pojawić się pewna informacja, która może was Poznaniaków wkurzyć :P

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 kwietnia 2015

załóżcie sobie temat odnośnie finału PP bo mi się nie chce :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  14 kwietnia 2015

Zrób to :D Ty to zrobisz jak należy :)

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  14 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziś wieczorem może pojawić się pewna informacja, która może was Poznaniaków wkurzyć :P


ooo jednak nie dziś jeszcze :) coś nie pykło.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziś wieczorem może pojawić się pewna informacja, która może was Poznaniaków wkurzyć :P

Ale mnie wkuwia takie gadanie - "wiem coś ale nie powiem" d83ddc4a

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  14 kwietnia 2015
Enkido
Enkido: Ale mnie wkuwia takie gadanie - "wiem coś ale nie powiem"


nie dla wszystkich są pewne informacje i nie na każdym forum :) zapewne też chciałbyś aby LPU i UL wysyłali ci skany opraw jakie mają być na meczu albo ekipa sportowa plany działania na najbliższe grille.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dla wszystkich są pewne informacje i nie na każdym forum :) zapewne też chciałbyś aby LPU i UL wysyłali ci skany opraw jakie mają być na meczu albo ekipa sportowa plany działania na najbliższe grille.

Tak więc po uj trzeszczysz jak rozstrojone radio?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.