NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 kwietnia 2015 (pierwszy post)
Przed nami świąteczna kolejka w Ekstraklasie, jutro w Wielką Sobotę 4 spotkania, dalej w poniedziałek 3 mecze i zakończenie we wtorek w Bydgoszczy.


Zestaw par :




26bd Jakie wyniki obstawiacie 2754
26bd Gdzie najciekawiej / najnudniej 2754
26bd Kto sprawi niespodziankę 2754
26bd Czy Lech wygra po blamażu w PP 2754

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 kwietnia 2015

Żałuj Rex, akcja jak z Ligi Mistrzów nie jeden z ekstraklasy by tak wyłożył balę - skarcili Lecha mocno :D

----

kuva Błękitni w 10 będą grać przez godzinę - ale dobrze jak awansują jeszcze większa beka

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 kwietnia 2015


Marcinie Błękitnych więcej niż Legii :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 kwietnia 2015

''Błękitni porobili sobie pamiątkowe zdjęcia, zwiedzili stadion i teraz zrobili piękną akcję" :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  9 kwietnia 2015

Beka niezła, 1:1
Plus sędzia pomógł kuchence, zenua

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 kwietnia 2015

1:1 nie do obrony główka, ajj szkoda że Gil wywaliła zawodnika gości

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 kwietnia 2015

Aj bramka do szatni najgorsze co mogło się teraz wydarzyć

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 kwietnia 2015

Ehh sedzia musial pomoc Lechowi
Zupełnie jak w meczu z Legia

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 kwietnia 2015

Obrona Częstochowy do potęgi ntej - 20 min wytrzymać to Blekitni !

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 kwietnia 2015

Aj 3:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 kwietnia 2015

przewaga masakryczna jest dogrywka, ale może tak cud i karne d83dde4f

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 kwietnia 2015

Kurcze taki błąd

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 kwietnia 2015

szkoda no nic spadam na tv w sypialni i licze na cud jakiś rożny lub cos

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  10 kwietnia 2015

I znów wykrakałam kolejny wynik, chyba faktycznie zacznę obstawiać mecze, bo szkoda mojego talentu;c.

Na stadionie nerwowo. Pomimo wygranej MOI mogli o wiele lepiej się zaprezentować, no ale odnoszę wrażenie, że Lech obecnie to przypadkowy zlepek piłkarzy, nie jest drużyna pełną gębą. Ale to nic skoro co krok dają ciała kiedy nie mają, a za chwilę dajemy radę na tyle, że możemy liczyć w tym przypadku na puchar.

Błękitni fajnie się prezentowali na trybunach, faktycznie było ich więcej niż Legionistów, co więcej dostali miejsca poza klatką. Doping lepiej słyszalny niż większość ekip z extraklasy. Na boisku moim zdaniem pokonała ich kondycja fizyczna, na pewno gorsza od Lechitów. Wymuszane pokładanie się na murawie mnie wkurza mocno, zwłaszcza notoryczne, z naszej strony granie asekuracyjne w drugiej połowie dogrywki też wkurzające.

Ja standardowo zdarłam sobie gardło, stadion opuściłam z uśmiechem na ustach, ponownie w tej rundzie. I całe szczęście, że jutro idę na 10.00 do pracy ;D.

No i od kiedy przeszłam na emeryturę z Kotłem zdecydowanie wiem co się na boisku dzieje, nie wiem czy na plus, bo poziom stresu u mnie wtedy rośnie, a co za tym idzie krótsze życie mnie czeka ;c.

:ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Plus sędzia pomógł kuchence, zenua

RexMundi
RexMundi: Ehh sedzia musial pomoc Lechowi Zupełnie jak w meczu z Legia

:rotfl:
Mimo bólu jaki mnie trapi cały dzień uśmiałem się niepomiernie :D Sędzia pomógł? Niby jak? Nie zaliczając prawidłowo zdobytego gola Kownackiego widząc spalony którego nie było przy stanie 0-0? Nie dając czerwonej kartki za kopnięcie w twarz Pawłowskiego? Nie dyktując ewidentnego rzutu karnego dla Kolejorza?

Wynik przewidziałem wcześniej, chociaż myślałem, że będzie taki po 90 minutach. Podwójna korona nadal realna :)

Swoją drogą kolejna świetna transmisja meczu w Radio Merkury :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 kwietnia 2015

Małe przypomnienie drabinki Pucharu Polski



Tak więc 2 maja w Warszawie na Stadionie Narodowym Legia Warszawa zmierzy się z Lechem Poznań w ostatecznej walce o Puchar Polski. A tydzień później oba kluby zmierzą się ponownie, tym razem w lidze w grupie mistrzowskiej w ramach 31. kolejki. Patrząc na kalendarze spotkań w fazie zasadniczej sezonu spotkanie to wg mnie odbędzie się w Poznaniu. Legia ma o wiele trudniejszych rywali w ostatnich 4 seriach gier od Lecha. A wygląda to następująco:

Legia
27. kolejka - Lechia Gdańsk (W) (pierwszy mecz: 1-0 dla Legii) - gospodarze niepokonani od 6 spotkań u siebie
28. kolejka - Zawisza Bydgoszcz (D) (2-1) - goście niepokonani w tym roku
29. kolejka - Ruch Chorzów (W) (2-1) - gospodarze mimo niskiej pozycji w tabeli są w wysokiej formie
30. kolejka - Pogoń Szczecin (D) (1-2) - goście od 8 spotkań bez wygranej na wyjeździe

Przewidywana zdobycz punktowa Legii: min. 4 pkt, max 8 pkt

Lech
27. kolejka - Korona Kielce (D) (pierwszy mecz: 2-2) - od 11 spotkań gospodarze niepokonani u siebie, goście nigdy tam nie wygrali
28. kolejka - Górnik Łęczna (W) (1-0) - gospodarze tylko raz ulegli u siebie w tym sezonie
29. kolejka - Śląsk Wrocław (D) (1-1) - goście bez wygranej w tym roku
30. kolejka - Podbeskidzie Bielsko-Biała (W) (1-1) - gospodarze od 5 spotkań bez porażki u siebie

Przewidywana zdobycz punktowa Lecha: min. 7 pkt, max 12 pkt

Jak widać zakładając równe opcje dla obu klubów po 30 serii spotkań na czele tabeli byłby Lech. Ale jak wiadomo wszystko zweryfikuje boisko :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.