NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 marca 2015 (pierwszy post)
Zestaw par :




Tabela :




26bd Jakie wyniki obstawiacie 2754
26bd Hit / kit kolejki 2754
26bd Nowa miotła zamiesza w stolicy 2754

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Mar1916Cin
wpis jest ukryty
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 marca 2015

haha czekamy na ripostę Enkido i Poznaniaków

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  18 marca 2015

i ukryli posta ;d a moim zdaniem regulaminu nie łamał ;p

Kombatant
Kombatant
  18 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: pisałem aż list do wojewody z tą sprawą ale i tak pewnie nie został nawet przeczytany :D Stadion macie ładny na prawdę robi wrażenie Gdańsk, Wrocław najładniejsze stadiony :)


Stadion na zywo prezentuje sie znacznie lepiej niz w tv czy na zdjeciach, a mecz z Legia kibicowsko bylby dopelniony gdybyscie przyjechali z Wawy z jakas oprawa zapewne ciekawa, a tak smutno wygladal sektor D pusty i cichy.

Na meczu z Lechem jak bylem to musze przyznac ze goscie dawali rade z dopingiem.
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  18 marca 2015

Byłem u was na stadionie na PP oprawy by raczej nie było

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 marca 2015

W niedzielę na stadion 3/4 ludzi przyjdzie na Legię, a nie na Lecha hyh.
Wkurzające zawsze podczas takich spotkań jest to, że debile zamiast pomagać w dopingu to przeszkadzają przykładowo gwizdaniem, i to wtedy kiedy nie powinno się gwizdać w większości, dzizys.

Ja to mam radochę powróciwszy na stadion po sporej przerwie, że znów idę na mecz, ale jak sobie pomyślę o tych pseudo kibicach to już się wkurzam.

I tak tylko czekam, aż znów kiedyś może będę miała wstęp na parter Kotła, bo obecnie inne trybuny, a nawet piętro Kotła totalnie mnie nie zadowalają.

Marcin a Wy do nas przyjeżdżacie czy nadal zakaz?

:ziober2:
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  19 marca 2015

Przyjeżdżamy w 2200 osób co do gwizdania będą jednomeczowce mieć okazje jak się coś zaświeci :) bilety poszły bardzo dobrze nie to co ostatnim razem i czuje, że będzie to dobry mecz. Co do kotła to słyszałem, że na parter kobiety nie mogą wejść :P Czuje, że oprawę znowu zrobicie dla nas :P zamiast dla siebie :)

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyjeżdżamy w 2200 osób

:D.
Znów mi moje osiedle zatarasujecie wysiadając z pociągu!

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do kotła to słyszałem, że na parter kobiety nie mogą wejść :P

Od tego sezonu nie mogę. Dziwne, bo wiele z nas bab, na parterze Kotła o wiele głośniej dopingowała niż te młode podlotki jarające się tym, że łaaał są w Kotle. Zanim zrobiłam sobie przerwę w chodzeniu na mecze, to przez pewnie sezon chodziłam całkiem sama do Kotła, chyba w przypadku jednego spotkania miałam sąsiadów naprawdę fajnych, którzy zagadali, nie patrzyli na mnie jak na ufo itd :). A tak, to gówniarze czują sie bogami niemal i na blondynkę w okularach patrzą dziwnie, gdzie podczas spotkania sie okazuje, że sa strasznymi cipami, szkoda gadać w sumie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czuje, że oprawę znowu zrobicie dla nas :P zamiast dla siebie :)

Totalnie nie jestem w temacie w tym roku, ale bardzo możliwe.
W niedziele siedzę gdzieś na środku III trybuny, nie mogę powiedzieć, że będę Cie wypatrywać, ale mam nadzieję, że zabawa będzie fajna :). Oczywiście z nasza wygraną ;D.
:ziober2:
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  19 marca 2015
MaqdaIena
MaqdaIena: Znów mi moje osiedle zatarasujecie wysiadając z pociągu!


Ta dzielnica brzmi prawie podobnie jak moja miejscowość :P

MaqdaIena
MaqdaIena: W niedziele siedzę gdzieś na środku III trybuny


w takim razie tam będę machać jak usłyszę piosenkę " Do nienawiści.. " :D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta dzielnica brzmi prawie podobnie jak moja miejscowość :P

Oho ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: w takim razie tam będę machać jak usłyszę piosenkę " Do nienawiści.. " :D

Obiecaj! Bo będę wypatrywać kiedy zacznę to śpiewać ;D
:ziober2:
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  19 marca 2015
MaqdaIena
MaqdaIena: Obiecaj! Bo będę wypatrywać kiedy zacznę to śpiewać ;D


zazwyczaj macham jak słyszę bluzgi na wyjazdach :P jedyne co mnie wkurza to że 2h po meczu na stadionie będę siedzieć....
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.