Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  5 lutego 2015 (pierwszy post)
WITAM :)

Po przerwie zimowej zapraszam do kolejnej edycji naszej zabawy :)

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz i nie wiesz czym jest Liga Typerów oto krótka informacja dla Ciebie

- użytkownicy Fotka.pl którzy zgłoszą swój udział w zabawie będą oddawać typy (wyniki spotkań ligowych, europejskich pucharów i meczów reprezentacyjnych)
- do typowania upoważnieni są tylko Ci których nick będzie widniał w temacie (lista graczy)
- do typowania w tym sezonie będzie 20 spotkań w każdej kolejce
- odbędzie się przynajmniej 10 kolejek fazy zasadniczej (typują wszyscy)
- punktacja: 3 pkt trafiony wynik, 1pkt trafiony zwycięzca lub remis, 0pkt nie trafienie wyniku, zwycięzcy lub remisu
- w każdej kolejce jeden mecz można oznaczyć jako JOKER – tu podwajamy ilość pkt (odpowiednio 6, 2, 0)
- wszystkie pkt są podliczane i ich suma jest wynikiem w danej kolejce
- wyniki poszczególnych kolejek są do siebie dodawane
- każdy gracz może wystartować w zabawie tylko na jednym koncie
(NIEDOPUSZCZALNE JEST BY JEDNA OSOBA GRAŁA NP. POD 3 NICKAMI)
- NIE oddanie 2 typowań – dyskwalifikacja z dalszej zabawy
- NIE biorę pod uwagę typowań, w których będzie jakiś błąd
(nie wpisanie wyniku, litera zamiast cyfry, znak -- dane spotkanie nie jest brane pod uwagę)
- formuła Ligi Typerów – zostanie ogłoszona w momencie zakończenia zapisów

*****
CZAS TRWANIA ZAPISÓW: NIEDZIELA, 15.02.2015, godz. 23:59

Zapisujemy się podając kolejny numer porządkowy i swój login/nick


*****

ZAPRASZAM DO ZABAWY I POWODZENIA

Enkido :rock:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: W dzisiejszych czasach to najważniejsze. Niestety, ale w tym typerze ja nie widzę sukcesu, może Rex doda swojego typera (ja jednak poczekam) mimo że nie bardzo lubię RexaMundi ale jego typer jest o wiele bardziej ciekawszy i coś się tam dzieje. Mówię jak jest Piotr Max Podmol

A z ponad miesiąc temu pisałeś, że masz nadzieję, że kolejną edycję poprowadzi ktoś inny niż Rex. I tak strasznie na niego narzekałeś, a teraz piszesz coś takiego :rotfl:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

CharlieHebdo
CharlieHebdo
  15 lutego 2015
Enkido
Enkido: A z ponad miesiąc temu pisałeś, że masz nadzieję, że kolejną edycję poprowadzi ktoś inny niż Rex. I tak strasznie na niego narzekałeś, a teraz piszesz coś takiego


Bo myślałem że się bardziej postarasz. A zrobiłeś tego typera na od tak bo może się ktoś łaskawie zgłosi. Dobra nie ważne
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  21 lutego 2015

coś nie idą te zapisy hahahahah :D biedny Enkido

CharlieHebdo
CharlieHebdo
  23 lutego 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Liga Typerów na Fotce


[*] R.I.P. [*]
Uczcijmy to minutą ciszy.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 lutego 2015

z KLT się wywalileś to chociaż pobaw się w typerze :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

KillaKellz
KillaKellz
  26 lutego 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: z KLT się wywalileś to chociaż pobaw się w typerze

Nie wywaliłem się sam, tylko uległem prowokacji. Gram tam solo teraz, na własny rachunek. W nast.. sezonie zagram w 1 lidze dzięki temu d83dde0f Pozdrawiam.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wywaliłem się sam, tylko uległem prowokacji. Gram tam solo teraz, na własny rachunek. W nast.. sezonie zagram w 1 lidze dzięki temu Pozdrawiam.

HAHA okej

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

KillaKellz
KillaKellz
  28 lutego 2015
Enkido
Enkido: że kolejną edycję poprowadzi ktoś inny niż Rex

Rex nie może poprowadzić typera, jego pies zdechł i on nie ma teraz do tego głowy.
https://www.facebook.com/video.php?v=10152500903625513&fref=nf
mandzukic94
mandzukic94
  1 marca 2015

Holly zmien sobie pozycję bo 4 pkt to mało;) zostaje Ci gra indywidualna;)

KillaKellz
KillaKellz
  1 marca 2015

Jak ja to typowałem na chybił/trafił, dlatego taki wynik. Nie podchodzę do tego poważnie

KillaKellz
KillaKellz
  5 marca 2015

Ja zrobię Ligę Typerów z nagrodami i enkido zobaczy jakie będą tłumy ludzi.

KillaKellz
KillaKellz
  5 marca 2015

A wiadomo że "sezon bez typera to sezon stracony" więc go zrobię sam. Enkido mam nadzieję że mi pomoże a jak nie to i tak zorganizuję. Wiadomo nagrody będą, chcę na wygraną dać Kartę upominkową Google Play za 75 zł, Gwiazdę na Rok, i doładowanie na miesiąc na foniacz. Poza tym gwiazdy za trafienia Super Jokera. Co Wy na to? Krótki typer bo tylko kwiecień i maj mamy

mandzukic94
mandzukic94
  5 marca 2015

Haha pewnie wielu się zgłosi;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.