marianoitalianooo
marianoitalianooo
  7 września 2014 (pierwszy post)

Macie jakieś ciekawe pomysły związane z dietą i z treningami ogólnie związane ze sportem np: siłownia biegi sporty walki itp :)

UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  7 września 2014

Mogę Ci rozpisać jak wygląda mój trening siłowy a Ty mi napiszesz co byś zmienił, dodał, wyrzucił.

marianoitalianooo
marianoitalianooo
  7 września 2014

Ok to napisz.

UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  7 września 2014

rozgrzewka, rowerek lub bieżnia 10/15 minut, skakanka 5 minut.
hantle 8kg stójka 20x5 (przerwy między seriami do trzeciej serii 30s od czwartej do piątej minuta)
hantle 5 kg siedząc 15x5 (przerwy 40s)
hantle 4 kg przedramiona, stójka 15x3 (przerwy między seriami 30-45s)
sztanga 16kg stójka 12x5 (przerwy między seriami 90s)
odpoczynek: 8 minut.
sztanga stójka 10 kg stójka 20x5 (przerwy między seriami 90s)
odpoczynek: 5 minut
sztanga 8 kg ławka skośna - wyciskanie 12x5 (przerwy między seriami 60s)
odpoczynek: 2 minuty
Atlas - z obciążeniem 20 kg piersi 15x3, ramiona 10x3
odpoczynek: 5 minut.
podciąganie na drążku: 10x3

UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  7 września 2014

aaaa, co do regeneracji po siłowym: 48h

marianoitalianooo
marianoitalianooo
  7 września 2014

Trening dobry, jakie suplementy używasz na regenerację i czy stosujesz jakieś odrzywki przed trenigowe poleć coś dobrego.

UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  7 września 2014

Nie stosuję żadnych odżywek mam po prostu rozpisaną naturalną dietę plus witaminy.
śniadanie owsianka z rodzynkami, orzechami, z mlekiem lub jogurtem.
drugie śniadanie: 2 kanapki. Pieczywo razowe z pełnego ziarna, szynka, szynka z kurczaka, do tego jakieś warzywa typu pomidor, sałata, rzodkiewka.
obiad: ryż, pierś z kurczaka, warzywa.
kolacja: ryba.
do tego witaminy ogólnie dostępne w aptekach, magnez, żelazo. Między posiłkami - owoce.

Earth
Earth
  7 września 2014

Albo nicz. :D

UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  7 września 2014

I należy też dodać, że podczas treningu siłowego bardzo ważną rzeczą jest unikanie schematu. Należy często zmieniać kolejność ćwiczeń, tak by mięśnie nie przyzwyczaiły się do jednolitego treningu. U mnie w klubie każdy ma swoje konto na komputerze. Jak się przychodzi na siłownie to loguje się na swoje konto, komputer pamięta kolejność ćwiczeń jakie robiłam w poprzednim treningu i na podstawie tego ustala nową najbardziej optymalną kolejność ćwiczeń. Więc czasami trening zaczynam od hantli a czasami od razu od sztangi czy drążka. ;)

marianoitalianooo
marianoitalianooo
  7 września 2014

super program i fajna dieta życzę sukcesów .

Pablo333
Posty: 12 (po ~168 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 40
Pablo333
  9 września 2014

Witam.Jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym.Jeśli ktoś potrzebuje planu treningowego lub dietetycznego proszę pisać na priv! :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.