Gutek909
Gutek909
  26 sierpnia 2014 (pierwszy post)


W sobotę na terenie naszego jakże kochanego kraju rozpoczyna się siatkarski mundial.

Siatkarze będą rywalizować w 7 polskich miastach: Warszawa( mecz otwarcia ), Bydgoszcz, Kraków, Wrocław ( polska grupa, trochę kpina, że nasi będą grali w najmniejszej hali :| ), Sopot, Łódź oraz Katowice ( finały ).

Grupa A: POLSKA, Argentyna, Serbia, Australia, Kamerun, Wenezuela
Grupa B: Brazylia, Kuba, Niemcy, Tunezja, Korea Płd, Finlandia
Grupa C: Rosja, Bułgaria, Kanada, Chiny, Egipt, Meksyk
Grupa D: Włochy, Usa, Iran, Francja, Portoryko, Belgia

może kilka standardowych pytań:

Q. Kto faworytem do złota ?
Q. Jak realnie zapatrujecie się na szanse naszych ?
Q. Wybiera się ktoś na jakiś mecz ?
Q. Brak powołania dla najlepszego polskiego siatkarza ostatnich lat. koszmarny błąd Antigi czy pokerowa zagrywka ?
Q. Gdzie będziecie oglądać mecze Polaków ? Nie pytam o inne, bo mało tutaj fanów siatkówki. Pytanie dla tych co nie posiadają CP.

Pozdrawiam: Gutek! ;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 września 2014

Miałem bojkotować, ale to jedyna rozrywka obejrzeć mecz na poligonie na wielkim telebimie więc na razie wszystko naszych oglądałem plus kilka powtórek. Podsumuje mecz ze Stanami i Italią. Pierwszy od razu pokazał nam w jak słabej grupie byliśmy i czego nam brakuje. Mika w obu spotkaniach ledwo do 10 i pod prysznic, masakra co ten chłop gra. Anderson ładnie nas punktował i 1:3.
Wczoraj z najsłabszymi Włochami jakich kiedykolwiek widziałem, nie chodzi nawet o brak Zajcewa - 1 set gramy jak LO 2 z Borkowa.
Dobrze, że w sumie za 3pkt wygrywamy ale i tak kolejne mecze o życie.

Na plus w kadrze zmiany Kubiaka i wiadomo patriotyzm chce abyśmy wygrywali, ale ogólnie wolę aby Antiga poleciał w przepaść za brak Kurka, Bartmana i te głupie braki poza sportowe.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 września 2014

Ważny mecz dziś dla nas, na pewno to będzie inne spotkanie niż to co widziałem w Ergo i gładkie 2 x 3:0 dla Polaków. Ten rozgrywający Iranu Marouf to jeden z lepszych na tej pozycji. Trzeba wygrać za 3 pkt i przyglądać się pojedynkowi Serbii z Francją.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  13 września 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: to co widziałem w Ergo i gładkie 2 x 3:0 dla Polaków

Nie wiem co Ty widziałeś. Drugi mecz może owszem było gładkie 3-0, ale w pierwszym przegraliśmy wysoko pierwszego seta, a 3 kolejne wygraliśmy z przewagą 2 punktów każdy, więc raczej tak gładko nie było. Za to gładkie 3-1 było w Iranie jak dostaliśmy sety do 16, 11 i 19.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 września 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Enkido
Enkido: Nie wiem co Ty widziałeś. Drugi mecz może owszem było gładkie 3-0, ale w pierwszym przegraliśmy wysoko pierwszego seta, a 3 kolejne wygraliśmy z przewagą 2 punktów każdy, więc raczej tak gładko nie było. Za to gładkie 3-1 było w Iranie jak dostaliśmy sety do 16, 11 i 19.

a noo tak, ten drugi bardziej pamiętam bo oglądałem na żywo a 1 w tv
nie zmienia to faktu, że dziś 3:0 dla nas :)

d83cddebd83cddf7 po wyrównanej walce za 3pkt wygrała z Serbią i ma już 16pkt, Serbowie jadą do domu
Argentyna z Włochami 3:1, fajne kursy były

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 września 2014

dobrze idzie, nie ma Miki od początku i Kubiak daje radę, na drugiej technicznej 16:10 dla d83cdf00

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 września 2014

1:0 Persowie poniżej oczekiwań, osrani chyba i oby tak zostało :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Earth
Earth
  13 września 2014

Właśnie tworzę artykuł o występie Polandii na MS siatkówki, liczę na przydatność tego tematu. :ninja:

Naniiii
Naniiii
  13 września 2014

Uhh PIERWSZY SET WYGRANY 25-17 OBY TAK dalej ;]

Kombatant
Kombatant
  13 września 2014
Earth
Earth: Właśnie tworzę artykuł o występie Polandii na MS siatkówki, liczę na przydatność tego tematu.

Porusz w artykule temat kodowania imprezy tej rangi
Naniiii
Naniiii
  13 września 2014

2 set na razie 3-2 ;]

Naniiii
Naniiii
  13 września 2014

oj 5-3 ZAPOWIADA SIĘ DOBRZE ;] d83ddc4d

Naniiii
Naniiii
  13 września 2014

Tym razem Winiarskiemu nie wychodzi atak, ale Irańczycy psują zagrywkę. I TEMU 6-3 ;]

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 września 2014

druga techniczna w 2 secie i 16:9 dla Polski, pełen spokój póki co

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Earth
Earth
  13 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Porusz w artykule temat kodowania imprezy tej rangi

Kodowania? :)
Naniiii
Naniiii
  13 września 2014

"Dość tego", mówi Kubiak, atakuje potężnie i mamy piłkę setową. i mamy 2 seta ;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.