Gutek909
Gutek909
  26 sierpnia 2014 (pierwszy post)


W sobotę na terenie naszego jakże kochanego kraju rozpoczyna się siatkarski mundial.

Siatkarze będą rywalizować w 7 polskich miastach: Warszawa( mecz otwarcia ), Bydgoszcz, Kraków, Wrocław ( polska grupa, trochę kpina, że nasi będą grali w najmniejszej hali :| ), Sopot, Łódź oraz Katowice ( finały ).

Grupa A: POLSKA, Argentyna, Serbia, Australia, Kamerun, Wenezuela
Grupa B: Brazylia, Kuba, Niemcy, Tunezja, Korea Płd, Finlandia
Grupa C: Rosja, Bułgaria, Kanada, Chiny, Egipt, Meksyk
Grupa D: Włochy, Usa, Iran, Francja, Portoryko, Belgia

może kilka standardowych pytań:

Q. Kto faworytem do złota ?
Q. Jak realnie zapatrujecie się na szanse naszych ?
Q. Wybiera się ktoś na jakiś mecz ?
Q. Brak powołania dla najlepszego polskiego siatkarza ostatnich lat. koszmarny błąd Antigi czy pokerowa zagrywka ?
Q. Gdzie będziecie oglądać mecze Polaków ? Nie pytam o inne, bo mało tutaj fanów siatkówki. Pytanie dla tych co nie posiadają CP.

Pozdrawiam: Gutek! ;)
thomas893
thomas893
  21 września 2014

Swoją drogą...

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyżby przepowiednia Ignaczaka i Grozera miała się sprawdzić?

... sprawdziło się :mrgreen:
Gutek909
Gutek909
  22 września 2014

nie wierzę w to nadal. to jest coś pięknego, najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Psuje to jedynie decyzja Wlazłego, ale po części go rozumiem i biję pokłony, jest wielki, jak i cała reprezentacja!!!!!!!!!!!!!!!!!

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 września 2014

Wlazły , Winiarski . Zagumny , Ignaczak - kończą kariery reprezentacyjne

...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  22 września 2014

' trzeba widzieć kiedy ze sceny zejść ', odchodzą w chwale, zdobyli MŚ. Decyzja Zagumnego i Igły mnie nie zaskoczyła, bo to już było wiadome przed turniejem. Strasznie mnie bolą decyzje Wlazłego i Winiara ech, ale po części je rozumiem. Odchodzą 2 filary reprezentacji. Jeśli Kurek i Bartman poukładają sobie w głowach to mogą ich zastąpić.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli Kurek i Bartman poukładają sobie w głowach to mogą ich zastąpić.

oby nabrali trochę pokory i czemu nie, ważne że mamy Nowakowskiego, Kłosa, Drzyzgę, Zatorskiego i Mikę - Antiga dobierze wg swojego uznania i przyszły rok PŚ + ME to się zobaczy

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

thomas893
thomas893
  22 września 2014

Znawca wszelakich sportów Ękido jeszcze głosu nie zabrał? Tak wieszczył naszym porażki, a tu klops :ninja:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 września 2014


wszystko d83dde02

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  22 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: thomas893 2 godziny temu Znawca wszelakich sportów Ękido jeszcze głosu nie zabrał? Tak wieszczył naszym porażki, a tu klops


Zapewne napisze ze fuks, sedziowe pomogli i ze to niszowy sport nie ma co sie podniecac, no i ze Lewandowski z Boeniszem wciagaja nosem kazdego siatkarza
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  23 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Znawca wszelakich sportów Ękido jeszcze głosu nie zabrał?

Słuchanie wczoraj radio, oglądanie TV i czytanie gazet sobie odpuściłem. Cóż, kibice sukcesu reprezentacji Polsatu mieli swoje 3 tygodnie, a teraz na resztę roku powracamy do piłki nożnej. Temat do zamknięcia.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  23 września 2014

ach jak czekałem na wypowiedź ękida hahaha

no masz racje, na reszte roku powracamy do wkuwiania się na polską reprezentacje kopaczy i szydzenia z niej :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no masz racje, na reszte roku powracamy do wkuwiania się na polską reprezentacje kopaczy i szydzenia z niej :D

mam nadzieję, że Niemcy wsadzą nam tyle co my Gibraltarowi :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 września 2014

Ekid wyraźnie ma jakiś uraz do siatkarzy
pewnie w młodości w swojej szkole specjalnej zawsze robił za jeden ze słupków trzymających siatkę
:zmartwiony:

...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  24 września 2014
Kamil
Kamil: Ekid wyraźnie ma jakiś uraz do siatkarzy pewnie w młodości w swojej szkole specjalnej zawsze robił za jeden ze słupków trzymających siatkę :zmartwiony:

Nie, skutecznie mi tutaj obrzydzono nasze reprezentacje w siatkówkę. A tak btw. ogarniałem sobie twoje statystyki jeśli chodzi o występy w klubie piłkarskim. I wiesz co? Mamy tyle samo zdobytych goli (oczywko nie samobójczych). Z tą różnicą, że ja zdobywałem je jako bramkarz :rotfl:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Earth
Earth
  24 września 2014

Eh, brak słów. Sama siatkówką nie interesuję się wcale, ale cieszy mnie, że w kolejnym sporcie Polska osiąga sukcesy, a nie tylko przynosi wstyd. Ale najlepiej to psioczyć, żeby tylko mieć zdanie przeciw wszystkim, a potem płakać, że to inni są przeciwko nam zawsze i się uwzięli. Dziwna postawa.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 września 2014

Ekid znajdź se dziewczyne która Ci daję bo juz źle z tobą skoro zajmujesz się takimi bzdetami :lol:

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.