Freddie2007
Freddie2007
  4 września 2009 (pierwszy post)
W sobotę i w środę odbędą się kolejne mecze el.MŚ RPA 2010...

Polska zagra w sobotę z Irlandią Płn.w Chorzowie i w środę w Mariborze ze Słowacją.

Prawdopodobny skład Polaków: Boruc ? Dudka, Żewłakow, Golański, Krzynówek, Murawski, M. Lewandowski, Roger Guerreiro, Błaszczykowski, Obraniak, Brożek

Q: Czy wobec kontuzji Wasilewskiego i Jelenia to najlepszy z możliwych skład według Was?
Q: Jakie przewidujecie wyniki?
Q: Czy gdy nie zdobędziemy 6 punktów LEO powinien odejść
MaQ7
MaQ7
  10 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z ust Laty słyszałem tylko takie nazwiska: Majewski, Skorża, Smuda, Kasperczak.

wg mnie z tych nawisk Smuda najlepszy ;x
przynajmniej nie siedzi sobie caly mecz na lawce cicho ;x
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  10 września 2009

Szczerze to na stanowisku selekcjonera widziałbym Piotra Nowaka, bo:

- jest młody i nowoczesny futbol jest mu dużo bliższy niż jego starszym kolegom po fachu

- jest Polakiem, ale nie ma nic wspólnego z tym naszym "piekiełkiem"

- jest czysty, jest mało prawdopodobne by w czasie trwania kadencji ktoś nagle wyciągnął na niego jakieś brudy

- jest profesjonalistą, praca w USA na pewno go tego nauczyła

- świetnie rozumie się z młodymi zawodnikami, prowadził reprezentacje młodzieżowe USA, a właśnie taki trener jest nam teraz potrzebny.

krzychu7818
krzychu7818
  10 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie musiały by padać rozstrzygnięcia? Dwa zwycięstwa polaków i...?


prędzej się umówię na randkę z Pamelą Anderson niż te nasze grajki jeszcze zajma 2 miejsce w tych eliminacjach

śmieszą mnie te rozważania , przerżneliśmy z kretesem te eliminacje taka jest prawda
NeverMind1910
NeverMind1910
  10 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze to na stanowisku selekcjonera widziałbym Piotra Nowaka, bo:

Jestem pewny, że twoją propozycje poparłby twój kolega z Sharks i moderator tego forum.

Konto usunięte
Konto usunięte: Piotra Nowaka

Wszystko co napisałeś to prawda. Jednak, czy w PZPN w ogóle wiedzą kim jest Piotr Nowak? Myślisz, że nie obiecano już tego stołka Engelowi, Majewskiemu czy Smudzie?

Konto usunięte
Konto usunięte: prędzej się umówię na randkę z Pamelą Anderson

Nisko mierzysz.. Podstarzałe panny z obwisłymi silikonami.

Ja również typowałbym Piotra Nowaka, ewentualnie Włodzimierza Smolarka lub Macieja Skorżę.
FeelTheShot
FeelTheShot
  10 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z ust Laty słyszałem tylko takie nazwiska: Majewski, Skorża, Smuda, Kasperczak.


Majewski jak zostanie trenerem to bedziemy jeszcze plakac za Leo :ninja:
I to nie sa zarty...
Skorża to tez nie jest odpowiedni czlowiek w tym momencie... potrzebny jest czlowiek ktory ma autorytet ktory potrafi opier_dolic te gwiazdeczki tak zeby zapomnieli jak sie nazywaja.

Smuda to jest wlasnie taki czlowiek ktorego potrzebujemy na ten moment.
na pewno bedzie potrafil ustawic do pionu te panienki.
Jest dobrym trenerem i ma autorytet wsrod pilkarzy.

Kasperczak jest juz wypalony,najlepsze lata ma za sobą.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  11 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Smuda


wszystko ok, tylko ja za cholerę nie potrafię sobie wyobrazić Smudy, który przez trzy lata pracuje w jednym miejscu budując drużynę na daną imprezę...
PokazeCiCycki69
PokazeCiCycki69
  11 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze to na stanowisku selekcjonera widziałbym Piotra Nowaka, bo: - jest młody i nowoczesny futbol jest mu dużo bliższy niż jego starszym kolegom po fachu - jest Polakiem, ale nie ma nic wspólnego z tym naszym "piekiełkiem" - jest czysty, jest mało prawdopodobne by w czasie trwania kadencji ktoś nagle wyciągnął na niego jakieś brudy - jest profesjonalistą, praca w USA na pewno go tego nauczyła - świetnie rozumie się z młodymi zawodnikami, prowadził reprezentacje młodzieżowe USA, a właśnie taki trener jest nam teraz potrzebny.

tez chcialbym go zobaczyc na stanowisku selekcjonera
krzychu7818
krzychu7818
  11 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nisko mierzysz.. Podstarzałe panny z obwisłymi silikonami.


Ty się znasz :)

z tego co usłyszałem to Majewski tymczasowym trenerem reprezentacji Polski ?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co usłyszałem to Majewski tymczasowym trenerem reprezentacji Polski ?

To prawda

tymczasowym do 2012 :ziober2:
NeverMind1910
NeverMind1910
  11 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty się znasz :)

A ty jak widzę znasz się na ludziach ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co usłyszałem to Majewski tymczasowym trenerem reprezentacji Polski ?

Mamy Laptoka. Hej Polska mamy Laptoka !
Tymczasowy trener do zakończenia eliminacji. Jeżeli Laptopek zostanie oficjalnie trenerem Reprezentacji to się bardzo zirytuję.

Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko ok, tylko ja za cholerę nie potrafię sobie wyobrazić Smudy, który przez trzy lata pracuje w jednym miejscu budując drużynę na daną imprezę...

Smuda miał wielki atut pracując w klubie. Potrafił z każdego piłkarza zrobić pociąg zasuwający do ostatniej minuty. W Reprezentacji nie będzie na to czasu
koraspl
koraspl
  11 września 2009

Doktor doprowadzi nas do zlota w 2012 :kv3:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Reprezentacji nie będzie na to czasu

3 lata to sporo czasu :ninja:

w Lechu po takim czasie bylo widac efekty jego pracy czytaj gre w pucharach...
i zacięta walka w 1/8 z Udine

dalbym mu szanse osobiscie na miejscu prezesa pzpn.
Jesli nie teraz... to kiedy ?
NeverMind1910
NeverMind1910
  11 września 2009

Nie rozumiesz. Zgrupowania kadry trwają 1-2 tygodnie zaś przygotowania do sezonu ( zimowe czy letnie) 2-3 miesiące.
Uważam zatem, że Smuda nie nadaje się na trenera reprezentacji.

LeonGrande
LeonGrande: Jesli nie teraz... to kiedy ?

Wcale.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważam zatem, że Smuda nie nadaje się na trenera reprezentacji.

Nie dajac mu w ogole szansy by sprobowal ciezko powiedziec czy sie nadaje czy nie

takie jest moje zdanie i bede sie tego trzymal :)
koraspl
koraspl
  11 września 2009

Smuda juz raz mial praktycznie w kieszeni posade selekcjonera reprezentacji Polski lecz w ostatniej chwili postawiono na Engela co wyszlo na dobre.Znajac zycie to Majewski zostanie selekcjonerem na stale.Mysle ze jest odpowiednia osoba dla PZPN-u.Beda nim manipulowac i sam Majewski jako selekcjoner bedzie mial najmniej do powiedzenia .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.