Freddie2007
Freddie2007
  4 września 2009 (pierwszy post)
W sobotę i w środę odbędą się kolejne mecze el.MŚ RPA 2010...

Polska zagra w sobotę z Irlandią Płn.w Chorzowie i w środę w Mariborze ze Słowacją.

Prawdopodobny skład Polaków: Boruc ? Dudka, Żewłakow, Golański, Krzynówek, Murawski, M. Lewandowski, Roger Guerreiro, Błaszczykowski, Obraniak, Brożek

Q: Czy wobec kontuzji Wasilewskiego i Jelenia to najlepszy z możliwych skład według Was?
Q: Jakie przewidujecie wyniki?
Q: Czy gdy nie zdobędziemy 6 punktów LEO powinien odejść
Freddie2007
Freddie2007
  9 września 2009

Lato:Najblizsze dwa mecze poprowadzi Stefan Majewski...

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  9 września 2009
LeonGrande
LeonGrande: W ogole fajnie Szpaku wyklad strzelil pod koniec meczu prawie jak praca magisterska pt " Leo i jego burzliwa przygoda w Polsce "


jak zawsze z kartki :zonk:
tyle, że zwykle na początku spotkań wali te swoje przemówienia...

Gabon przerżnął dziś z Kamerunem i mundial im odjeżdża :and:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lato:Najblizsze dwa mecze poprowadzi Stefan Majewski...


mówiłem, kurde mówiłem, że on zostanie trenerem :ninja:
Freddie2007
Freddie2007
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mówiłem, kurde mówiłem, że on zostanie trenerem

Ale podobno Majewski jako członek PZPN ma być trenerem tymczasowym a nowy stały trener będzie znany po eliminacjach...
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lato:Najblizsze dwa mecze poprowadzi Stefan Majewski...


Konto usunięte
Konto usunięte: Sama kadra nie jest złym pomysłem, problem w tym, że w obecnym futbolu nie ma ani czasu ani pieniędzy na takie zabawy. Inna sprawa, że jeśli przy kadrze nie ma nikogo z pierwszej drużyny, to takie zgrupowania nie mają sensu. Chyba, że Stefan Majewski już jest szykowany jako następca Leo Beenhakkera


cytat z tematu o kadrze U-23 :rotfl:
WueRZet
WueRZet
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lato:Najblizsze dwa mecze poprowadzi Stefan Majewski...

Mam nadzieję, że to żart.
Bo jak nie to LEO WRÓĆ :ninja: I piszę na serio.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale podobno Majewski jako członek PZPN ma być trenerem tymczasowym a nowy stały trener będzie znany po eliminacjach...


i zostanie nim... Stefan Majewski :)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  9 września 2009

Gdzie są ci wszyscy, którzy tak się oburzali kiedy po EURO chciałem natychmiastowej dymisji LEO? :woot:

trzeba w szybkim tempie budować nową drużynę.

folkemon
folkemon
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie są ci wszyscy, którzy tak się oburzali kiedy po EURO chciałem natychmiastowej dymisji LEO?

e tam, wiadomo było, że i na niego przyjdzie pora, nie? ; >

tak to już jest, zawsze selekcjoner wcześniej czy później wylatuje, polska kadra to nie MU ^^

ale w siatę grają ładnie, w kosza też nieźle, zważywszy na to, że Polacy się nie ruszają to i tak nieźle, a Słoweńcy to naród dumny i waleczny, amen :P
Gutek909
Gutek909
  9 września 2009

W sumie nie zmartwiła mnie ta porażka ! Mam już na to wyje:cenzura:bane ! Leo spie:cenzura:alaj :]

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: e tam, wiadomo było, że i na niego przyjdzie pora, nie? ; >


tyle, że trzeba go było wyrzucić wcześniej, jemu i nam by to wyszło na dobre.

Konto usunięte
Konto usunięte: tak to już jest, zawsze selekcjoner wcześniej czy później wylatuje, polska kadra to nie MU ^^


i chwała jej za to :D
odwieczna
odwieczna
  9 września 2009

Opanujcie się. :ziober2:
Niepotrzebny najazd na naszą reprezentacje. Ok, żenada, brak ambicji, determinacji, rozpacz. Najgorszy mecz jaki widziałam, ale to i tak w kawałku. ; o
Reszty nie warto komentować, oprócz tego że Leo, stety, czy niestety, musi odejść.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Reszty nie warto komentować, oprócz tego że Leo, stety, czy niestety, musi odejść.

A gdzie tam

Leo zostan !
FeelTheShot
FeelTheShot
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie są ci wszyscy, którzy tak się oburzali kiedy po EURO chciałem natychmiastowej dymisji LEO?

Ludzie uspokujcie sie.
Leo Benhaker owszem olewal sobie Reprezentacje Polski owszem popelnil bledy ale nie dlugo dojdzie do tego ze bedzie winny wszystkiego co w Polskiej pilce jest zle :and: nawet tego ze nie mamy zadnej polskiej druzyny w rozgrywkach europejskich.
Przeciez on nie wytlumaczy Lewandowskiemu Mariuszowi jak ulozyc stope zeby celnie podac.
Wracajac do meczu to tak slabej gry od dawna nie widzialem.
Kompletny brak ambicji,woli walki,jakis checi do gry.!
Jestesmy gorsi technicznie nawet od Litwinow wiec nie dziwie sie ze Slowency tez robili co chcieli,takie braki zazwyczaj nadrabia sie wola walki tym ze sie gryzie trawe ze sie nie daje przeciwnikowi nawet 0.5 metra wolnego miejsca,nadraia sie tez szybkoscia.
tymczasem Polacy przez caly mecz grali tak jak by ten mecz byl juz w ostatniej minucie doprawdy nie jestem w stanie zrozumiec czym oni byli az tak zmeczeni??
Znowu oblewali czyjes urodziny??? :wtf:
Wlasciwie w tym meczu wszystko bylo zle.
Najciekawszy byl komentarz tak naprawde Szpakowskiego i Juskowiaka bo juz na gre Polakow nie moglem patrzec.
Co do tego ze Majewski poprowadzi RP wcale nie jestem zdziwiony...dalej w PZPN licza sie uklady i znajomosci.
To sie moze zmienic dopiero jak Boniek lub ktos inny z poza ukladu obejmie stery.
Niestety Majewski moze tylko popsuc gre jeszcze bardziej RP...
Tylko czekac az powola polowe Cracovii Krakow :and:
odwieczna
odwieczna
  9 września 2009
LeonGrande
LeonGrande: A gdzie tam Leo zostan !


Wszystko ma swoje granice. :ninja:

W afryce i tak za gorąco by im było. :d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.