Sefcio7
Sefcio7
  26 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Cześć wszystkim, pod tym postem możecie publikować swoje opinie i komentarze na temat zaplecza Ekstraklasy czyli I ligi.

No to pierwsze pytanie ode mnie, kto waszym zdaniem awansuje a kto spadnie? :]

Terrorysta96
Terrorysta96
  26 kwietnia 2014

Mam nadzieje, ze GKS Bełchatów i Arka Gdynia...przede wszystkim dlatego, że w obu klubach są ciekawi młodzi zawodnicy typu Makowie i Szwoch, czy Szromnik.

Sefcio7
Sefcio7
  26 kwietnia 2014

No dzisiejszy mecz pokazał że obie drużyny są na podobnym poziomie, Ja tam kibicuję Arce ponieważ to mój ulubiony klub.
No jutro Górnik Łęczna gra z Rybnikiem, Ci drudzy muszą punktować jeśli myślą o utrzymaniu, może być ciekawie. :)

Terrorysta96
Terrorysta96
  26 kwietnia 2014

Tak szczerze mówiąc w tej lidze każdy z każdym może wygrać, więc może ROW da rade. W walce o utrzymanie też ciekawie, choć Brzesko chyba można powoli skreślać, ale reszta dalej walczy. No Arki beakuje w ekstraklasie..Szkoda jedynie, że GKS Katowice odpadł z tej walki. Na pewno ciekawie będzie do samego końca.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: przede wszystkim dlatego, że w obu klubach są ciekawi młodzi zawodnicy typu Makowie i Szwoch, czy Szromnik.


Ten ostatni dziś się nie popisał, tak sobie z kąta dać wsadzić siatę. Za to faktycznie bracia Makowie na pełnym gazie.

Arka dobrze, że nie przegrała bo awans by się oddalił a tak jeszcze będzie ciekawie, no ale muszą jeszcze liczyć na innych np. Dolcan i ekipy walczące o byt.

Dodam, że do awansu widzę kogoś z trójki: Łęczna, GKS, Arka .... no może może Ząbki.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Terrorysta96
Terrorysta96
  26 kwietnia 2014

Dzisiaj nie oglądałem akurat meczu, ale nie tacy bramkarze już puszczali siaty.:-D Dolcan to przykład drużyny budowanej z głową i jeśli Podolinski w nim zostanie to kto wie czy za rok nie powalcza o ta ekstraklase...w dodatku dobrze żyją z Legią i mogą liczyć na kolejne wypożyczenia w następnym sezonie. Jedynie się ciesze, że Miedz nie ma szans na awans...za dużo wyjadaczy, którym się niekoniecznie chce.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.