RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 marca 2014 (pierwszy post)


Wtorek

20:00 Malaga - Espanyol
20:30 Innsbruck - Admira
20:30 Airbus - Connah's Q.
20:45 Arsenal - Swansea
20:45 St. Mirren - St. Johnstone
20:45 Crusaders - Glentoran

Środa

14:00 Veria - Xanthi
15:00 Makedonija GP - Vardar
20:00 Augsburg - Leverkusen
20:00 Frankfurt - Moenchengladbach
20:45 Atalanta - Livorno
20:45 Genoa - Lazio
20:45 Sassuolo - Sampdoria
20:45 West Ham - Hull
21:00 Liverpool - Sunderland

Czwartek

14:00 Siauliai - Dainava Alytus
17:00 Lok. Plovdiv - Levski
20:00 Getafe - Villarreal
20:00 Real Sociedad - Valladolid
20:45 Alkmaar - Ajax

Rezerwowe
Wtorek 20:45 Ross County - Aberdeen
Środa 20:30 Grodig - Sturm Graz

TYPOWANIE TRWA DO
Wtorku 25 MARZEC DO GODZ. 20.00


Typy oddajemy w temacie

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
Rex Magdalena Kovacs xNumber1x LeonGrande Earth Adi Wroclawianka NuTiiiiiii thomas893 wodzu2377 kozaczek MarC1n Enkido Luzny Muybueno Gutek Hollywood, Terrorysta
...Ignorance is bliss...
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  28 marca 2014

W pierwszej grupie juz wiadomo z góry kto nie wyjdzie, z drugiej zresztą też. Powinno być podział na grypy bez zapasu pkt.

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  28 marca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

To nie są rozgrywki piłki nożnej i nie oglądają je miliony ludzi. To Typer gdzie jak ktoś z góry widzi że nie ma szans to raczej nie sądzę by chciał dalej typować. A jak ktoś jest silny to chyba potrafi wygrać bez zapasów punktów. Zresztą co to za satysfakcja wyjść z grupy jak juz na starcie ma się ją wygrana ;)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 marca 2014
HollywoodUndead
HollywoodUndead: Nie no nudne to będzie wcześniej było lepiej bo odpadła połowa i Ci co zostali mieli czyste konto a teraz będą sobie punktowsc 2 pierwsze miejsca. Nudne to

Prawie nie widzę różnicy, jesteś dobry typer to w 1 kolejce możesz nadrobić spokojnie 10 pkt lub więcej.

HollywoodUndead
HollywoodUndead: A jak ktoś jest silny to chyba potrafi wygrać bez zapasów punktów

Jeśli ktoś jest jak napisałeś "silny" to awansuje rywalizując w każdym systemie, czy to tabela/grupa. Uwierz mi wystarczy awansować do grupy i później z niej a i tak w fazie pucharowej ten z miejsca 8 może wygrać z liderem.

HollywoodUndead
HollywoodUndead: Zresztą co to za satysfakcja wyjść z grupy jak juz na starcie ma się ją wygrana ;)


Promo dla tych co typują równo i systematycznie a nie ktoś w 10 kolejce wypalił z 30+ pkt i awansował rzutem na taśmę (chociaż czasem to było dobre) - ale tak jest uczciwiej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  28 marca 2014

Nie wiem czy mam ochotę być tłem dla 1 i 2 miejsca który już na starcie ma sporą przewagę co najmniej kolejki

Earth
Earth
  28 marca 2014

Masakra z Tobą, wszędzie widzisz problemy, na fotce wyszukujesz co chwile czegoś, w zabawie teraz też Ci coś nie pasuje. Musi być okropne życie w Twoim otoczeniu jak tylko łazisz i marudzisz na wszystko co się da.

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  28 marca 2014

Zakład o gwiazdę ze z grup awansują 1 i 2.

MuyBueno
MuyBueno
  28 marca 2014
HollywoodUndead
HollywoodUndead: Zakład o gwiazdę ze z grup awansują 1 i 2.

Nie,ponieważ w 3 jestem JA !
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 marca 2014
HollywoodUndead
HollywoodUndead: Nie wiem czy mam ochotę być tłem dla 1 i 2 miejsca który już na starcie ma sporą przewagę co najmniej kolejki


Przecież to tylko zabawa, nie zawsze trzeba wygrywać.

HollywoodUndead
HollywoodUndead: Zakład o gwiazdę ze z grup awansują 1 i 2.


Więcej wiary w siebie 261d

5 kolejek do końca, zakład że zagram w grupie z ilością punktów ostatniego zawodnika i wyjdę z niej ? :D
Głowa do góry ziomek i walcz, dopiero 1/4 zabawy - pamiętaj ZABAWY :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LuznyGosc
LuznyGosc
  28 marca 2014

Trochę ma racji kolega, ale w końcu to tylko zabawa. :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.