Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  1 marca 2014 (pierwszy post)


WITAM :)
Po przerwie zimowej zapraszam do kolejnej edycji naszej zabawy :)

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz i nie wiesz czym jest Fototyper oto krótka informacja dla Ciebie

- użytkownicy Fotka.pl którzy zgłoszą swój udział w zabawie będą oddawać typy (wyniki spotkań ligowych, europejskich pucharów i meczów reprezentacyjnych)

- do typowania upoważnieni są tylko Ci których nick będzie widniał w temacie (lista graczy)

- do typowania w tym sezonie będzie 20 spotkań w każdej kolejce

- odbędzie się 10 kolejek fazy zasadniczej (typują wszyscy)

- punktacja: 3 pkt trafiony wynik, 1pkt trafiony zwycięzca lub remis, 0pkt nie trafienie wyniku, zwycięzcy lub remisu
- w każdej kolejce jeden mecz można oznaczyć jako JOKER – tu podwajamy ilość pkt (odpowiednio 6, 2, 0)

- w trakcie rundy można wskazać jeden mecz jako BONUS - za dokładne jego wytypowanie otrzymuje się 6 pkt, za błędne traci się 3 pkt, BONUSA i JOKERA nie wolno łączyć

- wszystkie pkt są podliczane i ich suma jest wynikiem w danej kolejce

- wyniki poszczególnych kolejek są do siebie dodawane

- każdy gracz może wystartować w zabawie tylko na jednym koncie

(NIEDOPUSZCZALNE JEST BY JEDNA OSOBA GRAŁA NP. POD 3 NICKAMI)
- NIE oddanie 2 typowań – dyskwalifikacja z dalszej zabawy
- NIE biorę pod uwagę typowań, w których będzie jakiś błąd
(nie wpisanie wyniku, litera zamiast cyfry, znak -- dane spotkanie nie jest brane pod uwagę)
- NIE uwzględniam typów oddanych po wyznaczonym czasie

- formuła Fototypera – faza zasadnicza w postaci jednej ligi

- ilość uczestników fazy pucharowej zostanie dostosowana do ilości startujących

Aby wziąć udział w zabawie należy w tym temacie w poście napisać swój nick wraz z kolejną liczbą porządkową

CZAS TRWANIA ZAPISÓW: SOBOTA, 08.03.2014, godz. 23:59
ZAPRASZAM DO ZABAWY I POWODZENIA

Enkido :rock:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

KillEveryone
KillEveryone
  1 marca 2014

to dwa typer są teraz ? d83dde31

KillEveryone
KillEveryone
  1 marca 2014

Rex nie chce bym brał udział w tamtym to może się zapiszę :) zobaczymy

Kovacs
Kovacs
  1 marca 2014

fototyper tak liga typerów nie!!

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  1 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: fototyper tak liga typerów nie!!

Rozumiem Cię, niestety jakiś uzurpator wykorzystuje prawidłową nazwę w swojej zabawie

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

KillEveryone
KillEveryone
  1 marca 2014

W sumie nie zgadzam się z Rexem i gardze nim za to ze usunął mi konto ale uważam ze drugi Typer jest bez sensu. Bo niby czemu tu ktoś ma się zapisać jeśli już zapisał się do typera prowadzonego przez moderatora forum, ja rozumiem jak byś oferował jakieś gwiazdy, pieniądze itd. to ok a tak to trochę bez sensu bo Typer juz jest, i zbędna jest jego kopia ze tak napisze

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  1 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie nie zgadzam się z Rexem i gardze nim za to ze usunął mi konto ale uważam ze drugi Typer jest bez sensu. Bo niby czemu tu ktoś ma się zapisać jeśli już zapisał się do typera prowadzonego przez moderatora forum, ja rozumiem jak byś oferował jakieś gwiazdy, pieniądze itd. to ok a tak to trochę bez sensu bo Typer juz jest, i zbędna jest jego kopia ze tak napisze

1. W/w osobnik nie jest moderatorem forum
2. Nie zamierzam nic oferować poza uczciwą rywalizacją opartą na znanych zasadach
3. Typer do którego zapisy utworzyłem nie jest kopią Mundi Typera tylko kontynuacją kilkuletniej tradycji ligi typerów forum Sport

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NazywamSieMilijon
NazywamSieMilijon
  1 marca 2014

to w końcu gdzie się zapisać ?

i nie rozumiem

to jest Liga typerów a regulamin Fototypera ?

Gutek909
Gutek909
  1 marca 2014

hahahahaha
brawo down

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  1 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: to w końcu gdzie się zapisać ?

Twój wybór, tu masz sprawdzoną zabawę na jasnych zasadach, a tam jakiś nowy twór

Konto usunięte
Konto usunięte: to jest Liga typerów a regulamin Fototypera ?

No tak wyszło, że nazwę dla swojej nowej zabawy użył ktoś inny

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

KillEveryone
KillEveryone
  1 marca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Enkido
Enkido: 2. Nie zamierzam nic oferować

e to nigdzie się nie zgłaszam (Rex też mi nic nie zaoferował, więc obaj jesteście siebie warci XD)
NazywamSieMilijon
NazywamSieMilijon
  1 marca 2014
Enkido
Enkido: Twój wybór, tu masz sprawdzoną zabawę na jasnych zasadach, a tam jakiś nowy twór

no nie wiem , tu się nikt nie zapisał
Enkido
Enkido: No tak wyszło, że nazwę dla swojej nowej zabawy użył ktoś inny

no dziwne, to jak to jest prawdziwy typer to i nazwa powinna być prawidłowa
bo to wprowadza w błąd
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  1 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie wiem , tu się nikt nie zapisał

Nie było alternatywy to ludzie zapisali się byle gdzie, niestety nie miałem czasu wcześniej założyć tematu.

Konto usunięte
Konto usunięte: no dziwne, to jak to jest prawdziwy typer to i nazwa powinna być prawidłowa bo to wprowadza w błąd

Jak pisałem wyżej nie nazwa jest ważna a zasady rozgrywki

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NazywamSieMilijon
NazywamSieMilijon
  1 marca 2014
Enkido
Enkido: Nie było alternatywy to ludzie zapisali się byle gdzie, niestety nie miałem czasu wcześniej założyć tematu.

może trzeba było nie pisać podczas ostatniego typera że więcej nie będzie już jego edycji

sam nie wiem , zawsze się spóźniam z zapisami a teraz nagle dwa typery

a mogę być i tu i tu ?
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  1 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: a mogę być i tu i tu ?

Ja nie widzę problemu :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.