Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  1 marca 2014 (pierwszy post)


WITAM :)
Po przerwie zimowej zapraszam do kolejnej edycji naszej zabawy :)

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz i nie wiesz czym jest Fototyper oto krótka informacja dla Ciebie

- użytkownicy Fotka.pl którzy zgłoszą swój udział w zabawie będą oddawać typy (wyniki spotkań ligowych, europejskich pucharów i meczów reprezentacyjnych)

- do typowania upoważnieni są tylko Ci których nick będzie widniał w temacie (lista graczy)

- do typowania w tym sezonie będzie 20 spotkań w każdej kolejce

- odbędzie się 10 kolejek fazy zasadniczej (typują wszyscy)

- punktacja: 3 pkt trafiony wynik, 1pkt trafiony zwycięzca lub remis, 0pkt nie trafienie wyniku, zwycięzcy lub remisu
- w każdej kolejce jeden mecz można oznaczyć jako JOKER – tu podwajamy ilość pkt (odpowiednio 6, 2, 0)

- w trakcie rundy można wskazać jeden mecz jako BONUS - za dokładne jego wytypowanie otrzymuje się 6 pkt, za błędne traci się 3 pkt, BONUSA i JOKERA nie wolno łączyć

- wszystkie pkt są podliczane i ich suma jest wynikiem w danej kolejce

- wyniki poszczególnych kolejek są do siebie dodawane

- każdy gracz może wystartować w zabawie tylko na jednym koncie

(NIEDOPUSZCZALNE JEST BY JEDNA OSOBA GRAŁA NP. POD 3 NICKAMI)
- NIE oddanie 2 typowań – dyskwalifikacja z dalszej zabawy
- NIE biorę pod uwagę typowań, w których będzie jakiś błąd
(nie wpisanie wyniku, litera zamiast cyfry, znak -- dane spotkanie nie jest brane pod uwagę)
- NIE uwzględniam typów oddanych po wyznaczonym czasie

- formuła Fototypera – faza zasadnicza w postaci jednej ligi

- ilość uczestników fazy pucharowej zostanie dostosowana do ilości startujących

Aby wziąć udział w zabawie należy w tym temacie w poście napisać swój nick wraz z kolejną liczbą porządkową

CZAS TRWANIA ZAPISÓW: SOBOTA, 08.03.2014, godz. 23:59
ZAPRASZAM DO ZABAWY I POWODZENIA

Enkido :rock:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NazywamSieMilijon
NazywamSieMilijon
  1 marca 2014

kurcze, nie chce sobie tu robić wrogów
ale chyba jednak tamten wybiorę gdzie są wszyscy - sorki

KillEveryone
KillEveryone
  1 marca 2014
Enkido
Enkido: 1. W/w osobnik nie jest moderatorem forum

Niestety jest w ścisłym kierownictwie reżimu fotki
Enkido
Enkido: poza uczciwą rywalizacją opartą na znanych zasadach

jeśli on doda jakieś tam zasady to chyba też będzie uczciwe :woot: bo nie sądzę by to było już ustawione wcześniej
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  1 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety jest w ścisłym kierownictwie reżimu fotki

Wstrzymam się od komentarza w tej sprawie.
Modów Sportu było dwóch.Jeden usunął konto, drugi przestał się udzielać.

Konto usunięte
Konto usunięte: jakieś tam zasady

Diabeł tkwi w szczegółach. U mnie masz zasady od początku przedstawione, znane i czytelne. A tam będzie operacja na otwartym sercu

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

KillEveryone
KillEveryone
  1 marca 2014
Enkido
Enkido: Wstrzymam się od komentarza w tej sprawie. Modów Sportu było dwóch.Jeden usunął konto, drugi przestał się udzielać.

Nie rozumiem Cię, przecież on ma funkcje moderatora
Enkido
Enkido: Diabeł tkwi w szczegółach. U mnie masz zasady od początku przedstawione, znane i czytelne. A tam będzie operacja na otwartym sercu

Ale przecież Ci co zapisali się tam nie muszą brać w tym udziału jeśli nie będą im się podobać zasady które on wymyśli. Przykro mi ale nie widzę szans na sukces Twojego typera na tym forum. Na Twoim miejscu zapisał bym się do tamtego typera jeśli Ci zależy tak na tym
Kombatant
Kombatant
  1 marca 2014

Enkido sorry ale sie osmieszasz w tym momencie

nie dosc ze jest male zainteresowanie tym dzialem, to co tworzysz jakas sztuczna konkurecnaj? chlopie zluzuj

Kombatant
Kombatant
  1 marca 2014
Enkido
Enkido: U mnie masz zasady od początku przedstawione


Ech, niestety ale wiele osob tu nie bylo jak prowadziles jedna z edycji i jakie wałki odstawiales ; >
NazywamSieMilijon
NazywamSieMilijon
  1 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ech, niestety ale wiele osob tu nie bylo jak prowadziles jedna z edycji i jakie wałki odstawiales ; >

jakieś szczegóły ?
kto tu w końcu jest oszustem ?
a jeśli obaj to czemu prowadzą typera ?
Konto usunięte
Konto usunięte: Enkido sorry ale sie osmieszasz w tym momencie
też tak myślę , chociaż nie znam go ale to jest komiczna sytuacja
taki foch z przytupem
Kombatant
Kombatant
  1 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jakieś szczegóły ? kto tu w końcu jest oszustem ?


Oszustem? obiektywnie patrzac na ten konflikt dwóch osobnikow to o zadnym z nich nie powiedzialbym oszust

z tego co kojarze byl typer w ktorym niestety Enkido w trakcie gdy zmienial zasady rozgrywania punktacji czy wprowadzenia jakies smiesznej drabinki w play off, co oczywiscie nie spodobalo sie wiekszosci bioracych udzial

pozniej rzecz jasna probowal ratowac sytuacje jak zdal sobie sprawe ze kolejny typer bedzie zbojkotowany

Szkoda, bo gdyby normalnie sie zachowywal to nie byloby zadnych akcji i inaczej na niego patrzyliby stali bywalcy tego dzialu, osobiscie nie mam z nim obecnie zadnego konfliktu choc w przeszlosci bylsmy w stanie otwartej wojny :rotfl:
Kombatant
Kombatant
  1 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeśli obaj to czemu prowadzą typera ?


Nie rozumiem Enkido po co ten temat :woot:

rok temu ok, mial inne forum tutaj nie zagladal to mogl sobie zalozyc osobnego typera
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co kojarze byl typer w ktorym niestety Enkido w trakcie gdy zmienial zasady rozgrywania punktacji czy wprowadzenia jakies smiesznej drabinki w play off, co oczywiscie nie spodobalo sie wiekszosci bioracych udzial

Chodziło o drabinkę, zaproponowałem trochę inny podział par, żadnych zmian zasad punktacji nie proponowałem

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  2 marca 2014
Enkido
Enkido: Chodziło o drabinkę, zaproponowałem trochę inny podział par, żadnych zmian zasad punktacji nie proponowałem


Wiem ze byala jakas edycja bardzo kontrowersyjna w Twoim wykonaniu

nawet pamietam ze ja sie zobligowalem do prowadzenia kolejnej edycji :woot:
szadou
szadou
  2 marca 2014

jak cos to sie wpisuje
sciagaj ludzi enkido

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 marca 2014

Przecież jeden typer wystarczy, po co dwa :O

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kovacs
Kovacs
  3 marca 2014

1. Kovacs
jestem tylko ja wygrałem więc te edycje d83dde03

szadou
szadou
  3 marca 2014

nie wygrales bo jestem jeszcze ja

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.