dota2012
dota2012
  28 lutego 2014 (pierwszy post)

czesc wszystkim,mam do was ogromna prośbę. Otóz chciałam kupić chłopakowi na urodziny bilety na mecz jego ulubionej drużyny,ale nie wiem zupełnie jak z tej stronki sie w ogole to zamawia
http://www.fcbayern.de/de/tickets/ermaessigungen/
Chcialam z tej strony skorzystac bo tu maja w miare tanie te bilety,a na polskich stronach trzeba duzo zapłacic. Weszłam na tego linka co jest na czerwono co pisze Koplette preisliste i potem sie otwiera Adobe Reader i tam jest cala rozpiska i to tam wlasnie sa podane ceny ale nie wiem co dalej,bo przyznam sie ze niemieckiego nie znam w ogole. Prosze podpowiedzcie mi co i jak mam zrobić. To wazne dla mnie. Chcialam kupic te bilety na mecz borussi z bayernem na kwiecien,tam pisze ze ceny sa od 70 euro do 15. Proszę o pomoc,moze ktos zna niemiecki i powie co mam zrobic.

dota2012
dota2012
  28 lutego 2014

kurcze nie wiem czemu link sie nie załadował ale jak wejdziecie na ta strone to pozniej trzeba wybrac z kategorii bayern monachium i was przeniesie do tej stronki o ktorej pisalam ww.bundesliga.com/pl/tickets

NazywamSieMilijon
NazywamSieMilijon
  1 marca 2014

spróbuj na forach tematycznych Bayernu Monachium czy Borussii Dortmund
tam na pewno znajdzie się ktoś kto już był na meczu i wie jak zamówić bilety przez neta

dota2012
dota2012
  2 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: spróbuj na forach tematycznych Bayernu Monachium czy Borussii Dortmund tam na pewno znajdzie się ktoś kto już był na meczu i wie jak zamówić bilety przez neta


szukałam ale nic nieznalazłam,dzieki za pomoc pozdrawiam:)[
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.