RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 sierpnia 2013 (pierwszy post)
elo elo elo

Zaczynamy nowy sezon typera ( nr. konta ten sam :ssh: )



Zapisy potrwają przez tydzień
do 19 sierpnia do godz. 13.00 2755

sam typer bez rewelacji

20 spotkań - typujemy wynik meczu
trafiony - 3 pkt
trafiony zwycięzca czy remis - 1 pkt
pudło - 0 pkt

JOKER - mecz punktowany podwójnie

10 kolejek sezonu zasadniczego - następnie runda pucharowa ( najlepsza 16 )

kilka propozycji przed startem

- jedna liga / grupy
- jedno spotkanie z 20 - będzie bonusem ( mecz wybiera organizator , osobna klasyfikacja - najlepszych typerów zdarzeń - wytypowanie strzelaca , asystenta , kartkowicza itp )
- najlepsi typerzy poszczególnych lig - ( osobna tabela )
- dodatkowe punkty za wygranie kolejki - premie - za zwycięstwo 5 pkt , za drugie miejsce 3pkt za trzecie 1pkt
- inne propozycje

forma zapisu

1. login
2. liga/grupa
3 tak/nie
4. tak/nie
5. tak/nie
6. wasze propozycje

ZAPRASZAM DO ZABAWY
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 sierpnia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kto ?

taki tam jakiś gimbus
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Rex leniwy się robi, trzeba było dać Enkidowi robić h2h, ma program lubi to więc czemu nie.

NuTek lud zadecydował ... więcej było głosów na nie

musze się podporządkować

==

a dziś NC+ puszcza chybe wszystkie mecze ekiminacji LM :w00t:
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 sierpnia 2013
RexMundi
RexMundi: NuTek lud zadecydował ... więcej było głosów na nie musze się podporządkować


Właśnie czytałem. No nic szkoda, zawsze to fajnie taka dodatkowa rywalizacja i później po 10 kolejkach nie ma problemu z miejscami ex aequo.
RexMundi
RexMundi: a dziś NC+ puszcza chybe wszystkie mecze ekiminacji LM

Aż dziw, że ktoś z pary PSV - Milan nie awansuje do fazy grupowej LM a zagra tam np. Maribor lub Shachtar Karagandy.
Ja bym powrócił do starego systemu a nie jakieś tam ścieżki mistrzowskie i tak nic nam to nie daje.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  20 sierpnia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Aż dziw, że ktoś z pary PSV - Milan nie awansuje do fazy grupowej LM a zagra tam np. Maribor lub Shachtar Karagandy.


Hm, pomimo ze jestem kibicem Milanu to uwazam ten system za jak najbardziej ok. Przeciez najwieksze ligi i tak maja duzo miejsc w LM, w fazie mistrzowskiej eliminacji graja zespoly z dalszych miejsc, liga mistrzów musi byc zroznicowana i otwarta na wszystkie zespoly a nie tylko same wielkie kluby, do porzygu juz te same pojedynki wielkich , nuda nuda, fajnie jak takie Bate awansuje albo Zilina, czy jeszcze inne mniejsze klubu, to nic ze przegraja prawie wsio, ale i tak sobie zarobia na starcie, dlatego wazne by Legia awansowala, i to nie tylko z powodu ze sam zarobi fajna kase, ale i Polska liga zyska pkt w rankingu.

PSV - Milan wierze ze Rosssoneri ograja mocno zminieony zespol z Holandii, nie oszukujmy sie, ale najlepsi gracze odeszli po poprzednim sezonie do innych klubow i kazdy inny wynik jak awans Milanu bedzie sensacja no i blamazem jednoczesnie dla wlochów.
Krzychu00
Krzychu00
  20 sierpnia 2013

jak chce Enkido to niech sobie prowadzi to h2h , mnie to nie wadzi

dajcie jakieś haki na RexaMundiego 2755 :D

Kombatant
Kombatant
  20 sierpnia 2013
Krzychu00
Krzychu00: dajcie jakieś haki na RexaMundiego :D


No no, niech Enkido wyjawni, bedzie sie dzialo na forumach :w00t: wojna atomowa :w00t:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Hm, pomimo ze jestem kibicem Milanu to uwazam ten system za jak najbardziej ok. Przeciez najwieksze ligi i tak maja duzo miejsc w LM, w fazie mistrzowskiej eliminacji graja zespoly z dalszych miejsc, liga mistrzów musi byc zroznicowana i otwarta na wszystkie zespoly a nie tylko same wielkie kluby, do porzygu juz te same pojedynki wielkich , nuda nuda, fajnie jak takie Bate awansuje albo Zilina, czy jeszcze inne mniejsze klubu, to nic ze przegraja prawie wsio, ale i tak sobie zarobia na starcie, dlatego wazne by Legia awansowala, i to nie tylko z powodu ze sam zarobi fajna kase, ale i Polska liga zyska pkt w rankingu. PSV - Milan wierze ze Rosssoneri ograja mocno zminieony zespol z Holandii, nie oszukujmy sie, ale najlepsi gracze odeszli po poprzednim sezonie do innych klubow i kazdy inny wynik jak awans Milanu bedzie sensacja no i blamazem jednoczesnie dla wlochów.


Zróżnicowanie zespołów to chyba tylko jeden plus jaki widzę, bo poziom piłkarski strasznie spada przez to. No i dobra wspieranie biednych krajów jak Polska, promocja piłki i jak sama nazwa wskazuje Liga Mistrzów wiec mają grać mistrzowie lig a nie 4 drużyna PL czy bbva.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Krzychu00
Krzychu00
  20 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No no, niech Enkido wyjawni, bedzie sie dzialo na forumach


otóż to d83ddc4c

no dajesz Enkido , ujawnij tego haka d83dde31

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 sierpnia 2013
Krzychu00
Krzychu00: ajcie jakieś haki na RexaMundiego

...Ignorance is bliss...
Krzychu00
Krzychu00
  20 sierpnia 2013

a jakieś haki na Nutka ktoś ma ? :>

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 sierpnia 2013

Apropo H2H jestem na nie.

:ziober2:
Krzychu00
Krzychu00
  20 sierpnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Apropo H2H jestem na nie.


dajcie jakieś haki na Magdę :ziober2:

a czemu tak wszyscy na nie ? tak jak napisałem wcześniej jak chce Enkido to prowadzić to niech sobie prowadzi , ot takie tam urozmaicenie typera
AnalnyPrawiczek
AnalnyPrawiczek
  20 sierpnia 2013
Krzychu00
Krzychu00: a czemu tak wszyscy na nie ? tak jak napisałem wcześniej jak chce Enkido to prowadzić to niech sobie prowadzi , ot takie tam urozmaicenie typera


podbijam
mnie sie to podobalo bo wygralem xD
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 sierpnia 2013
Krzychu00
Krzychu00: ajcie jakieś haki na Magdę a czemu tak wszyscy na nie ? tak jak napisałem wcześniej jak chce Enkido to prowadzić to niech sobie prowadzi , ot takie tam urozmaicenie typer


Ewentualnie Rafał może mieć, EWENTUALNIE, ale on Wam nic nie powie, bo mam jego zdjęcie :rotfl:.

Krzychu00
Krzychu00: a czemu tak wszyscy na nie ? tak jak napisałem wcześniej jak chce Enkido to prowadzić to niech sobie prowadzi , ot takie tam urozmaicenie typer


Lubię brak udziwnien. Sam w sobie typer jest spoko.
No ale, może napisze inaczej, jeżeli nic nie bede musiała robić dodatkowego poza typowaniem wyników, to pozostanę neutralna :mrgreen:.
:ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  20 sierpnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Krzychu00
Krzychu00: no dajesz Enkido , ujawnij tego haka

Nic nie będę ujawniał. Wiem swoje i to mi wystarczy.

Krzychu00
Krzychu00: a jakieś haki na Nutka ktoś ma ? :>

Ja mam, ale Nuti jest jedną z nielicznych osób tutaj, którą darzę sympatią, więc nie ujawniłbym tego ;)

MaqdaIena
MaqdaIena: No ale, może napisze inaczej, jeżeli nic nie bede musiała robić dodatkowego poza typowaniem wyników, to pozostanę neutralna .

No nie musiałabyś nic robić poza normalnym typowaniem wyników.

RexMundi
RexMundi: NuTek lud zadecydował ... więcej było głosów na nie musze się podporządkować

Pitolisz jak mały Kaziu pod sklepem. Wszyscy jeszcze nie zagłosowali ;)

Btw. zdaję sobie sprawę, że większość głosów przeciwko H2H padło tylko dlatego, że to mój pomysł i ja go promuję. Tak więc Krzychu widzisz to jak jestem "normalnie" traktowany ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dawidekxddd7
Posty: 77 (po ~106 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 151
Dawidekxddd7
  20 sierpnia 2013

Tak

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.