RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 sierpnia 2013 (pierwszy post)
elo elo elo

Zaczynamy nowy sezon typera ( nr. konta ten sam :ssh: )



Zapisy potrwają przez tydzień
do 19 sierpnia do godz. 13.00 2755

sam typer bez rewelacji

20 spotkań - typujemy wynik meczu
trafiony - 3 pkt
trafiony zwycięzca czy remis - 1 pkt
pudło - 0 pkt

JOKER - mecz punktowany podwójnie

10 kolejek sezonu zasadniczego - następnie runda pucharowa ( najlepsza 16 )

kilka propozycji przed startem

- jedna liga / grupy
- jedno spotkanie z 20 - będzie bonusem ( mecz wybiera organizator , osobna klasyfikacja - najlepszych typerów zdarzeń - wytypowanie strzelaca , asystenta , kartkowicza itp )
- najlepsi typerzy poszczególnych lig - ( osobna tabela )
- dodatkowe punkty za wygranie kolejki - premie - za zwycięstwo 5 pkt , za drugie miejsce 3pkt za trzecie 1pkt
- inne propozycje

forma zapisu

1. login
2. liga/grupa
3 tak/nie
4. tak/nie
5. tak/nie
6. wasze propozycje

ZAPRASZAM DO ZABAWY
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  21 sierpnia 2013
Krzychu00
Krzychu00: Mikołaju ?


No siema Paweł.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 sierpnia 2013

Co ten Enkido wyprawia, dlaczego przezywa forumowiczów ?!
No nic uciekam na mecz, wpadnę na 1 analizę w przerwie chyba, że coś dobrego stanie się szybciej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 sierpnia 2013

Maciej liczy na d83cdf81 bo poczuł nochem kasiore

...Ignorance is bliss...
Krzychu00
Krzychu00
  23 sierpnia 2013

lipa z tym typerem , 22 osoby zapisane a na starcie już dwóch zrezygnowało :/

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  23 sierpnia 2013
Krzychu00
Krzychu00: lipa z tym typerem , 22 osoby zapisane a na starcie już dwóch zrezygnowało :/

Na początku był słomiany zapał, teraz stchórzyli bo boją się rywalizacji. Gardzę takimi.
Krzychu00
Krzychu00
  23 sierpnia 2013

nawet nie o to chodzi , bo swego czasu bywało i do typera zapisanych ponad 40 osób a teraz...

chyba trzeba zmienić zasady , że awans tylko czołowa ósemka , przy 20-stu startujących to chyba dobra opcja

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 sierpnia 2013

ehhh ale dają, ja zaraz oddam typy - zajmie mi to 2 minuty na chybił trafił z czego 70 sekund to wciskanie enteru przy cytowaniu tego czegoś

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Krzychu00
Krzychu00
  23 sierpnia 2013

no właśnie a rezygnują w sumie stali typerzy :and:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 sierpnia 2013
Krzychu00
Krzychu00: no właśnie a rezygnują w sumie stali typerzy


No szkoda. Oddałem tak szybko, że te entery mnie wkurzały i post zajął całą stronę :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 sierpnia 2013
MaqdaIeno ściągnęłaś typy ode mnie, to chyba nie był dobry pomysł :rotfl:
---
sorki, że tak rozlały mi się typy - na usprawiedliwienie zakładem temat z kolejką T-mobile :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  23 sierpnia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: MaqdaIeno ściągnęłaś typy ode mnie, to chyba nie był dobry pomysł --- sorki, że tak rozlały mi się typy - na usprawiedliwienie zakładem temat z kolejką T-mobil


Ano, Twoje byly pod ręką :rotfl:.
Eh kurde, bo nie mam jakoś natchnienia na własne typowanie, no kurdę niedawno wrociłam z pracy, jutro też idę, więc nawet szkoda mi czasu na enterowanie, które jest mega wkurzające.

A tematy z kolejką zakładaj, również brak czasu, chęci, wszystkiego, bosz.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 sierpnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Ano, Twoje byly pod ręką . Eh kurde, bo nie mam jakoś natchnienia na własne typowanie, no kurdę niedawno wrociłam z pracy, jutro też idę, więc nawet szkoda mi czasu na enterowanie, które jest mega wkurzające.

Wiem co czujesz, ja też cały tydzień w robocie i dziś lenia mam i właśnie te entery ;p

No, ale w końcu piątek d83cdf7a:D

MaqdaIena
MaqdaIena: A tematy z kolejką zakładaj, również brak czasu, chęci, wszystkiego, bosz.


Jak będziesz miała czas to of kors zakładaj 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 sierpnia 2013

Gutek pisał mi już wcześniej że raczej nie da rady , chociaz liczyłem że jakoś go tam pogonie na zmywaku i te kilka minut znajdzie :)

co do liczby -- cóż odkąd forum na Fotce to jedne wielki syf nie dziwie sie że ludziom nie chce się tu siedziec czy pisać
sam miewam dni że omijam forum szerokim łukiem

z niedopisanych WueRZet sie doczepił - mam nadzieje ze odda typy
cóż jeszcze prawie cały dzień może ktos sie znajdzie - formuła awansu do play offów na razie bez zmian

...Ignorance is bliss...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  23 sierpnia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wiem co czujesz, ja też cały tydzień w robocie i dziś lenia mam i właśnie te entery ;p No, ale w końcu piątek


Yh, ja mam własnie sobotę pracującą jutro, w sumie trochę niespodziewanie, więc jak wczesniej obstawiałam że w sobotę od rana ze spokojem oddam typy, tak dziś już wiedziałam, że dupa z tego wyjdzie.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jak będziesz miała czas to of kors zakładaj


Nasza umowa jest aktualna, jak do środy wieczora nie założe to bedzie oznaczalo, ze czasu nie znajdę, więc działasz Ty ;D.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 sierpnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Yh, ja mam własnie sobotę pracującą jutro, w sumie trochę niespodziewanie, więc jak wczesniej obstawiałam że w sobotę od rana ze spokojem oddam typy, tak dziś już wiedziałam, że dupa z tego wyjdzie.


Ehh ja mam pięknie, że weekendy wolne no chyba że sam sobie czasem wpiszę dyżur.
MaqdaIena
MaqdaIena: Nasza umowa jest aktualna, jak do środy wieczora nie założe to bedzie oznaczalo, ze czasu nie znajdę, więc działasz Ty ;D.


OK. Podpisz ............. d83ddcdd

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.