Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  20 lipca 2013 (pierwszy post)

Mam takie pytanie, wątpię, że ktoś z was bd wiedzieć no ale może się komuś obiło coś o uszy, a mianowicie, czy wiecie gdzie mogę dostać PORZĄDNY top, który bd trzymać piersi, a nie tylko być na ciele, w rozmiarze 80H?? Nigdzie nie mogę takiego dostać :( nie wiem, skąd założenie u producentów, że jeśli ktoś ma cycki to nie ćwiczy.. Jest on mi bardzo potrzebny bo zwykły stanik jest bardzo nie wygodny do ćwiczeń, a stary top jest już za mały. Podobno z firmy 'Shock Absorber' są dobre, no ale nie mają mojego rozmiaru, w każdym razie nie znalazłam. Jedyne co znalazłam na allegro w tym rozmiarze, to nie top, a raczej szmatka, na kształt topu, a takie coś mi nie potrzebne, bo potrzebuję coś, co faktycznie bd spełniać swoją funkcję, czyli bd podtrzymywać i unieruchamiać piersi.
W sklepach sportowych maja do rozmiaru D... i koniec, reszta nie wiem, w worku może sb chyba ćwiczyć.. no tragedia, producenci są strasznie ograniczeni, nie wszyscy, którzy ćwiczą musza mieć mniejsze piersi..
W sklepach internetowych to samo, a jak już jest coś w tym rozmiarze to wgl nie spełnia swojej funkcji, top powinien być zamiast stanika, musi trzymać piersi, a nie tylko na nich być.. No maskara jakaś.
Nie wiem, może źle szukam, czy coś, pomóżcie, jeśli wiecie gdzie można coś takiego dostać.

Za wszelkie info bardzo dziękuje.

soundoftherevenge
soundoftherevenge
  25 lipca 2013

weż szalik zimowy i sobie obwiąż :D

Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  26 lipca 2013

bardzo zabawne.. Zabłysłeś jak nigdy..

soundoftherevenge
soundoftherevenge
  26 lipca 2013

nie moja wina ze masz przerośnięty biust ;p

Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  27 lipca 2013

to po co sie udzielasz, skoro nie potrafisz pomoc.. wiekszosc, wie, ze tu jestes, nie musisz szukac okazji do zaistnienia i pisania czegokolwiek, w dodatku glupiego, aby ktos cie zauwazyl

soundoftherevenge
soundoftherevenge
  27 lipca 2013

jakbym chcial byc zauwazonym to był pisał w dziale seks a nie sport który ma zerową oglądalnosc :Ddddddddddddd

Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  27 lipca 2013

pisanie durnot, tylko po to aby cos napisac, o niczym innym nie swiadczy, wiec nie widze innego powodu pisania czegos takiego z twojej strony.

Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  27 lipca 2013

i moja wina to tez nie jest, tak dla twojej wiadomosci..

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  28 lipca 2013

szukalam i sa w tym rozmiarze ale nie spelniaja swojej funkcji, powinien byc zrobiony tak jak normalny stanik, tylko bardziej wygodny i bardziej zabudowany, a w necie, w tym rozmiarze jest po prostu szmatka, troche wieksza, bez zadnych usztywnien, tam nie ma nic, co mialo by trzyac piersi po za dolna i gorna gumka, a stanik sportowy/top ma chronic piersi przed wstrzasami itp, a taka 'szmatki', ktore widzialam tylko rozwali biust, a nie mu pomoze.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.