NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 lipca 2013 (pierwszy post)




Przegląd wydarzeń z europejskich boisk!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  17 kwietnia 2014

Ja oczywiście wczoraj byłem bezstronnym kibicem, więc szkoda, że nie było tej dogrywki. Liczyłem na to, że sobie dłużej pooglądam :D A Pinto faktycznie zyebał d83ddc4d

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 kwietnia 2014
Enkido
Enkido: Ja mam za to pretensje do Pinto, który zamiast wyjść do Bale'a to stał jak zamurowany i wpuścił najgorzej jak mógł - między nogami Przy kolejnej akcji Realu też nie błysnął pewnością


Dawno mówiłem i mówię, że bramkarz to podstawa. Valdes za swoich czasów też był niezły, ale Pinto wczoraj te bramki do obronienia, jednak 38 lat i nie ma co od niego za dużo wymagać oprócz odejścia na emeryturę.
Iker obie bramki by wyjął a że wpuścił głowę Marca to nikt by tego nie obronił skoro on nie potrafił - prawdziwy talizman.

Enkido
Enkido: Wyrównane spotkanie, choć ostatnie 20 min. to zdecydowana dominacja Barcy

Muszę przyznać, że przy stanie 1:1 wiara wróciła i czułem, że może się udać. Obiektywnie w pracy mówiłem, że Real wygra 2:0 może 3:1 ...

Pierwszy sezon od 6 lat gdzie nie będzie żadnego pucharu dla Blaugrany. Tak bywa, trzeba na nowo być żądnym wygrywania itd. Potrzeba świeżości w postaci nowych zawodników, którzy będą chcieli coś osiągnąć bo obecni są jacyś znudzeni ..
Do tego 3 porażki z rzędu, ostatni taki przypadek w 2003r.

==
A Real niech teraz pokaże coś w Europie bo na europejski puchar czekają ponad 10 lat aż puszczają ich w TVP Historia.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  18 kwietnia 2014

Męczyło się trochę Atletico z Elche. Villa nie trafił karnego, ale ostatecznie 2:0 d83ddc4d

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 kwietnia 2014

nowa fura Lewego, Ferrari F12berlinetta, koszt około 1 mln złotych



oczywko już w barwach Beyernu :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  19 kwietnia 2014

Znudziło mu się jeżdżenie hinten Oplem d83dde1d

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 kwietnia 2014

Lewy i Piszczek po brameczce dla BvB. W PL kolejna wygrana Crystal Palace d83ddc4d i kolejna porażka Newcastle - śmierdzą spadkiem z taką grą :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  19 kwietnia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: kolejna porażka Newcastle - śmierdzą spadkiem z taką grą :D

W tym sezonie na pewno nie spadną, mają bezpieczną przewagę nad strefą spadkową

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 kwietnia 2014

no to Chelsea po mistrzowskie ma

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 kwietnia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: i kolejna porażka Newcastle


A Pardew twardo trzyma sie na swoim stanowisku - chore do potegi :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 kwietnia 2014

Cieszy wzrost formy Milanu, dogonili juz Parme ktora jest na miejscu pucharowym d83ddc4d
5 zwyciestwo z rzedu

RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  20 kwietnia 2014

Aduuuuuuuriz! I 1:0 dla Bilbao w meczu z Barceloną d83ddc4d

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 kwietnia 2014

łądnie Bilbao .. jeszcze z dwie dla spokoju

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 kwietnia 2014

łądnie Bilbao

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 kwietnia 2014

ajjj Maszczerano uratoweał remis Barcelonie

szkoda

...Ignorance is bliss...
Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  20 kwietnia 2014

Mój ulubiony obrońca z Bundesligi zagrał dziś świetny mecz :) Mowa oczywiście o Sebastianie Boenischu z Bayeru Leverkusen :) W wyjazdowym meczu z 1. FC Nuernberg zanotował najpierw asystę przy golu na 0-1, a potem sam zdobył bramkę na 1-2 :) Mecz zakończył się wynikiem 1-4. Zapewne Sebastian znajdzie się w 11 kolejki :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.