NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 lipca 2013 (pierwszy post)




Przegląd wydarzeń z europejskich boisk!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 kwietnia 2014

Szkoda The Reds, prowadzili juz 2:0 i praktycznie tytul w kieszeni ....

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 kwietnia 2014

no z tym tytułem to jeszcze nie tak pewnie
ale na pewno mocno się zbliżą
3:2 261d

...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 kwietnia 2014
RexMundi
RexMundi: no z tym tytułem to jeszcze nie tak pewnie


W sumie nie patrzylem na terminarz obu ekip , ale wydaje mi sie ze Liverpool mecze z czolowka ma juz za soba :woot:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 kwietnia 2014

LIV
Norwich W
Chelsea D
Crystal Palace W
Newcastle D

MAN C
Sunderland D
West Brom D
Crystal Palece W
Everton W

obie ekipy maja mecze na szczycie, Liv z Chelsea, a City z Evertonem, wydaje mi sie ze jednak latwiej ma Liverpool
plus City ma chyba dwa mecze zalegle? jak dzis przegraja i wygraja te zalegle to zbliza sie na 1 pkt do Liv

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  13 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
LeonGrande
LeonGrande: MAN C Sunderland D West Brom D Crystal Palece W Everton W

Sunderland to ten zaległy jeden, drugi zaległy będą grać 7 maja u siebie z Aston Villą, a w ostatniej kolejce grają z WHU u siebie, czyli w sumie 4 razy dom 2 razy wyjazd

Jeszcze trzeba wziąć Chelsea pod uwagę

Swansea W
Sunderland D
Liverpool W
Norwich D
Cardiff W

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 kwietnia 2014
Enkido
Enkido: Jeszcze trzeba wziąć Chelsea pod uwagę Swansea W Sunderland D Liverpool W Norwich D Cardiff W


Mourinho skupi sily na LM, takze ich bym nie liczyl
Wszystko w nogach pilkarzy Liverpoolu, wystarczy tylko lub az wygrac wszystkie mecze do konca sezonu
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 kwietnia 2014

pomimo imprezy dziś z 5 meczów pod rząd obejrzałem :D
Costa jaki hardcore aż ciarki przeszły gdy walnął piszczelem w słupek przy bramce :/

plus nawet pochwalę Milan, Balo i Mexes jakby to trafił z nożyc, bramka sezonu w Serii A

fajnie też OL w końcu coś grają, tyle że Cavani nieskuteczny

Z PL Chelsea trochę na fuksie, błąd Vorma ale 3pkt mają

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 kwietnia 2014

wiadomo czemu Costa nie strzelił karnego :ziober2:



==
Vincent Kompany jak zjechany w Anglii, w sumie 3 bramki i przy każdej coś zrypał.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  15 kwietnia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Vincent Kompany jak zjechany w Anglii, w sumie 3 bramki i przy każdej coś zrypał.

Ten jeden "wykop" z szesnastki wprost pod nogi przeciwnika był wręcz jak rodem z naszej ekstraklasy d83dde03

A skoro o babolach mowa, to cudowny samobój Petersena z Werderu https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/B56398004B1067238022157930496_139742356215756e151da62.mp4.mp4?versionId=USgUSRMkCT8KbgwS9gmjc8iwk5JIKobO
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A skoro o babolach mowa, to cudowny samobój Petersena z Werderu


ładnie wpadło :D

Młoda Barca wygrała LM, tutaj filmik o 18 latku którego już trzeba zapamiętać
Munir El Haddadi

z 2:30 jego bramka w finale przeciwko Benfice d83ddc4d

http://www.youtube.com/watch?v=h7MPRb6Fk_0#t=167

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

BvB zgodnie z oczekiwaniami wygrała w 1/2 Pucharu Niemiec z Wolsfburgiem 2:0, drugą bramkę pyknął Lewy z lewej - nawet mocno jak na niego :D

przy okazji była to 100 bramka Lewego dla Borussi 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  15 kwietnia 2014

Ja nie wiem, jak Wolfsburg nie strzelił tam bramki ;x Grali naprawdę nieźle, szkoda, bo to moja ulubiona niemiecka drużyna.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 kwietnia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: BvB zgodnie z oczekiwaniami wygrała w 1/2 Pucharu Niemiec z Wolsfburgiem 2:0, drugą bramkę pyknął Lewy z lewej - nawet mocno jak na niego :D przy okazji była to 100 bramka Lewego dla Borussi

Dodam, że był to 5. mecz BVB w DFB Pokal, odnieśli w nich 5 zwycięstw, bilans bramkowy 10-0

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 kwietnia 2014

Bartra from hero to zero, szkoda go. Nie mam pretensji, że nie faulował Bale'a i przegrał z nim pojedynek biegowy, przecież Walijczyk to najszybszy piłkarz świata. Zapłacił frycowe młodzieniaszka za porwanie się z motyką na słońce.

Neymar mógł jeszcze dać dogrywkę, ale zabrakło szczęścia.

No nic 3 mecz w plecy, chyba Tata leci a zaraz z nim Cesc na "długą" ławkę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  16 kwietnia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Bartra from hero to zero, szkoda go. Nie mam pretensji, że nie faulował Bale'a i przegrał z nim pojedynek biegowy, przecież Walijczyk to najszybszy piłkarz świata. Zapłacił frycowe młodzieniaszka za porwanie się z motyką na słońce.

Ja mam za to pretensje do Pinto, który zamiast wyjść do Bale'a to stał jak zamurowany i wpuścił najgorzej jak mógł - między nogami :zonk: Przy kolejnej akcji Realu też nie błysnął pewnością.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Neymar mógł jeszcze dać dogrywkę, ale zabrakło szczęścia.

Ja już tą piłkę widziałem w bramce, wielki pech

Wyrównane spotkanie, choć ostatnie 20 min. to zdecydowana dominacja Barcy. Zaważyły detale, sędzia jak zwykle cienki jak polsilver, ranga meczu go przerosła

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.