NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 lipca 2013 (pierwszy post)




Przegląd wydarzeń z europejskich boisk!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 lutego 2014
RexMundi
RexMundi: CR7 dał się podpuścić ehh

Co zrobił, że mu czerwoną dali?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 lutego 2014
Enkido
Enkido: Co zrobił, że mu czerwoną dali?

w polu karnym Gurpegi prowokował CR7 . bo ten domagał się chyba karnego i machał łapami a ten go odpychał więc CR7 też podobnie odepchnął ale lewą ręką opuszczając "drapną" go niby w twarz i ten się położył jak po cięzkim KO - śladów żadnych nie było widać no ale jednak jakiś tam ruch zrobił ręką
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 lutego 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

a nie, to nie było zadrapanie tylko pociągnięcie za włosy :lol:

ciekawie się zrobiło w tabeli d83ddc4d
a za tydzień Sevilla - Barca 270a

...Ignorance is bliss...
Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  3 lutego 2014
RexMundi
RexMundi: a nie, to nie było zadrapanie tylko pociągnięcie za włosy

Czyli typowo babskie zagranie, one lubią za kłaki się ciągnąc jak się biją :rotfl:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 lutego 2014

w sumie lepiej pociągnąć za włosy niż zadrapać , tego pierwszego nie zobaczysz śladów

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 lutego 2014

Dawno liga hiszpańska nie była tak ciekawa, 16 spotkań do końca sezonu, cała trójka ma jeszcze mecze ze sobą. Na początku marca na Vicente Calderon jedzie Real, później 3tyg na Bernabeu Barca.
Następna kolejka Blaugrana ciężki mecz z Sevillą na wyjeździe, Real gra z Villareal a Atletico jedzie do Almerii. 3 tyg później Barca jedzie grać z Sociedad gdzie dostali w czapę 2 z 3 ostatnich spotkań, do tego w między czasie Champions League.

Ciekawie, ciekawie nie to co w Serii A - Juve szacun.

==
A dziś City - Chelsea 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  3 lutego 2014

Wg mnie Atleti nie da rady grać dobrze pod koniec sezonu i w lidze i w LM, za małe doświadczenie ;)

RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 lutego 2014

a ja tam mam nadzieję że utrzymają formę - chociaż na LM raczej nie wróże sukcesu ale w lidze są w stanie
zadecydują spotkania z Barcą i Realem

===

a tymczasem ćwierćfinały w ME futsalu 261d

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wg mnie Atleti nie da rady grać dobrze pod koniec sezonu i w lidze i w LM, za małe doświadczenie ;)


Póki co każdy czeka na ich zadyszkę a oni nawet bez Falcao idą jak burza. Faktycznie teraz Puchar Króla i Champions League więc tutaj zobaczymy ich prawdziwą siłę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  3 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wg mnie Atleti nie da rady grać dobrze pod koniec sezonu i w lidze i w LM, za małe doświadczenie ;)


A wg mnie Atletico wygra lige hiszpanska w tym sezonie no i w LM dojdzie daleko, min do polfinalu, argument - Diego Simeone na lawce.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 lutego 2014

Nie zakładaliśmy tematu z przygotowaniami naszych kopaczy do T-mobile, ale taki news - Smuda chyba zaorał swoich grajków w okresie przygotowawczym, najpierw Wisła - Odessa 0:2 teraz z 10 drużyną z Czech Sigmą Ołomuniec 0:6 - jo jo zaraz, że grali rezerwowym czy coś :D

Wiadomo, że to tylko sparingi itp ale nie można się upokarzać.

==
Kilka wyników polskich ekip:

Zawisza - Otelul Galati 0:1
Lech - Sparta Praga 2:1
Zaglębie - Botev Plovdin 0:0
Ruch - Vysocina 1:3
Śląsk - Mariupol 2:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  3 lutego 2014
LeonGrande
LeonGrande: A wg mnie Atletico wygra lige hiszpanska w tym sezonie no i w LM dojdzie daleko, min do polfinalu, argument - Diego Simeone na lawce.

dla mnie mają za małe doświadczenie, grają na 3 frontach, nie dadzą rady :) oczywiście mogą grać nadal dobrze w lidze hiszpańskiej, ale sądzę, że gdy dostaną mocnego przeciwnika w ćwirćfinale lm to odpadną..

już teraz będzie prawdziwy sprawdzian dla Realu jak i dla Atleti, dwumecz w CdR ;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 lutego 2014

Atletico przed 1 meczem z Realem bez Davida Villi a to spore osłabienie.
Mimo wszystko ciekawa sobota, oba spotkania półfinałowe w TVP jeden po drugim od 20:00.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 lutego 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Mimo wszystko ciekawa sobota, oba spotkania półfinałowe w TVP jeden po drugim od 20:00.

ciekawa bo IO Nutek 261d
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  3 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie mają za małe doświadczenie, grają na 3 frontach, nie dadzą rady :) oczywiście mogą grać nadal dobrze w lidze hiszpańskiej, ale sądzę, że gdy dostaną mocnego przeciwnika w ćwirćfinale lm to odpadną..


Puchar Krola mogliby sobie odpuscic,ale to ambitna druzyna i bedzie gryzc trawe z Realem, w koncu dodatkowym smaczkiem jest to ze sa to derby. Nie doceniasz Gutek Atletico : ) od kiedy jest tam Diego to widac z roku na rok regres postepy, pomimo ze traca zawsze w lecie najlepszego gracza, taki paradoks.

RexMundi
RexMundi: ciekawa bo IO Nutek


Jak mam byc szczery to godne uwagi podczas IO - skoki no i hokej : P reszta mi totalnie zwisa, nawet biegi , bo sadze ze jednak Justyna w tym roku daleko w tyle za konkurencja
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.