NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 czerwca 2013 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddc4ad83ddcaa



Zapraszam do dyskusji 270c

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 czerwca 2013

Straszne pustki na trybunach, może na walkę wieczoru coś będzie więcej publiki.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Krzychu00
Krzychu00
  29 czerwca 2013

no nuda tam na razie , przełączam na tenis

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 czerwca 2013

Sulecki niezły boks prezentuje, aż mi szkoda tego Urbańskiego, w ogóle 12 porażek to dałbym sobie już spokój chociaż woli walki i ambicji mu nie brakuje.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 czerwca 2013

No Maciej gładko wypunktował doświadczonego Urbańskiego, widać że to kolejny dobry zawodnik pod skrzydłami Gmitruka. Trzeba mu się bacznie przyglądać 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 czerwca 2013

Cieślak też debiutant, pokazał niezły pressing od początku walki i wygrał na punkty.

--
Ciekaw jestem tej walki w nocy czy Gołowkin zapisze się w historii, musi tylko wygrać przed czasem i pewnie długo nikt nie pobije jego statystyk.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Krzychu00
Krzychu00
  30 czerwca 2013

Gołowkin znów wygrywa przez KO

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2013
Krzychu00
Krzychu00: Gołowkin znów wygrywa przez KO

Strasznie mocny, spodziewałem się walki do 7-8 rundy. Kazach bije jak czołg, kto nie widział jak odciął od tlenu challangera powtórka walki od 9 w Polsacie Sport.

--
Odnośnie Ostródy:
Chudecki i Łaszczyk niezły boks i zdecydowana wygrane na punkty, ale zmartwił mnie Głażewski. Dał się zdeklasować i Francuz zasypał go bombami d83ddca3
Do tego Polak miał słabą gardę, jakiś wolny i przeciętny repertuar ciosów, no i żeby trenera nie słuchać d83ddc4e

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2013

Obejrzałeś Kzyhu jak Macklin padł porażony piorunem 26a1 ?
--
co sądzisz o dalszej karierze Głażewskiego ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Krzychu00
Krzychu00
  30 czerwca 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Obejrzałeś Kzyhu jak Macklin padł porażony piorunem ?


widziałem , nie ma mocnych na tego Gołowkina

NuTiiiiii
NuTiiiiii: co sądzisz o dalszej karierze Głażewskiego ?


na razie to powinien trochę odpocząć po tej wczorajszej porażce bo ostro zebrał
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2013

Federacja WBA zatwierdziła pojedynek Władymira Kliczki z Aleksandrem Powietkinem. Prawdopodobnie do walki dojdzie 5 października w Moskwie i to obóz Rosjanina będzie gospodarzem - przetarg za walkę kosztował 23 mln euro. Oprócz tego trzeba zapłacić Kliczce 17 mln euro!

Pewnie Adamka ssie jak to czyta :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 lipca 2013

Jeszcze dużo czasu, ale już pojawiają się w necie zapowiedzi :



na razie wiadomo, że będzie Drwal, Peter Sobotta, Krzysztof Jotko i Piotr Hallmann.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

AparatRepresji
AparatRepresji
  5 lipca 2013

Bump.

Już jutro rewanżowy pojedynek Price - Thompson. Mam nadzieję na powtórkę z pierwszej potyczki, dobrze by było mieć z głowy prospekta, który okazał się niewypałem. A dziadek Thompson by zaliczył trylogię z Władem, a niech sobie zarobi. xD

Krzychu00
Krzychu00: nie ma mocnych na tego Gołowkina


No chyba nie, mówi się wiele o walce z Martinezem, ale wg. mnie na dzień dzisiejszy taka walka jest bez sensu. Maravilla jest już zbyt zardzewiały i wyniszczony przez kontuzje. Przykro by by było patrzeć na egzekucję Maravilli do tego biorąc pod uwagę fakt, że będąc w formie jak np. sprzed dwóch lat, to on zlałby GGG. Z Chavezem byłaby jak najbardziej sensowna walka pomimo tego, że jej faworyt byłby bardzo wyraźny (GGG przez Ko), to Czawez to duży, silny maderfaker ważący w dniu walki 80 kg i będąc w poważnych opałach mógłby nawet jakimś ciosem rozpaczy wyłączyć prąd Gienkowi.
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pewnie Adamka ssie jak to czyta


A czym zasłużył na kolejną mistrzowską szansę? Unikaniem eliminatora z Pulev'em? ;]
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: uż jutro rewanżowy pojedynek Price - Thompson. Mam nadzieję na powtórkę z pierwszej potyczki, dobrze by było mieć z głowy prospekta, który okazał się niewypałem. A dziadek Thompson by zaliczył trylogię z Władem, a niech sobie zarobi. xD


Jest zdeterminowany żeby wciąć rewanż za ten nokaut w poprzednim starciu, niby więcej trenował i sam Lenox go szkoli. Czuję, że wygra w 8-9 rundzie.
---
Odnośnie Gołowkina, nawet niech Martinez nie staje z nim do boju, może już Chavez ale zobaczymy co pokaże 7 września z Verą. Kazach ma walczyć w listopadzie z Martinem Murrayem, który był bliski zdetronizowania Martineza ale to też tylko po to by bić kolejnych rywali i rekordy.

Konto usunięte
Konto usunięte: czym zasłużył na kolejną mistrzowską szansę? Unikaniem eliminatora z Pulev'em? ;]

Niedługo to będzie się wręcz prosił by w Polsat Boxing Night walczyć z Najmanem o parę złotych.

---
Fury ostatnio szaleje, niezłe wywiady i prowo do Davida Haye'a - do ich starcia może dojść we wrześniu 261d
i jeszcze od najgorszych ciśnie po Lenoxie d83ddc4e

--
14 września data do zapamiętania oprócz walki Floyd Jr. - Canelo Alvarez może dojść do pojedynku Garcia - Matthysse
PPV koło 70$ :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  6 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A dziadek Thompson by zaliczył trylogię z Władem,

Nuda!
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Fury ostatnio szaleje, niezłe wywiady i prowo do Davida Haye'a - do ich starcia może dojść we wrześniu

Fury pociągnie do góra 3 rundy.
NuTiiiiii
NuTiiiiii: 14 września data do zapamiętania oprócz walki Floyd Jr. - Canelo Alvarez może dojść do pojedynku Garcia - Matthysse PPV koło 70$ kuba92762

Przy takich dwóch walkach i jeszcze jakiejś jednej dorzuconej o pas mistrzowski do undercardu to całkiem normalna stawka na standardy USA. Liczę, że może zawalczy Floyd z Matthyse. Choćby nie wiem jak dobrą defensywę miał Floyd, na Matthyse nie ma szans. Chociaż Canelo może wypunktować.
Krzychu00
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.