NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 czerwca 2013 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddc4ad83ddcaa



Zapraszam do dyskusji 270c

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 sierpnia 2013

No i Kowaliew pewnie zdetronizował Cleverly'ego posyłając go w 10 minut trzy razy na deski tym samym odebrał mu tytuł mistrza świata federacji WBO wagi półciężkiej.

===
a dziś w Międzyzdrojach walka Zimnocha

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

melanczuk
melanczuk
  20 sierpnia 2013

Nie czaję strategii promotorów Zimnocha ... po co znowu brać jakiś zawodników z Polski anonimowych nawet dla samych Polaków do walki kiedy ma się za sobą pojedynek z McCallem? Przecież to powinna iść teraz praca na budowanie nazwiska na zachodzie... bezsens.

Krzychu00
Krzychu00
  20 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie czaję strategii promotorów Zimnocha ... po co znowu brać jakiś zawodników z Polski anonimowych nawet dla samych Polaków do walki kiedy ma się za sobą pojedynek z McCallem? Przecież to powinna iść teraz praca na budowanie nazwiska na zachodzie... bezsens.


dobrze prawisz d83ddc4d nie wiem co mu miała dać ta walka w Międzyzdrojach
KendrickLlama
KendrickLlama
  20 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie czaję strategii promotorów Zimnocha


Ponieważ inwestują w kogo innego.

Poza tym wg mnie Zimnoch nie zachwycił w ostatnim pojedynku...
kuba92762
kuba92762
  20 sierpnia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No i Kowaliew pewnie zdetronizował Cleverly'ego posyłając go w 10 minut trzy razy na deski tym samym odebrał mu tytuł mistrza świata federacji WBO wagi półciężkiej.

Dziwne, Clev jest po matematyce a tak głupi jest. Myślał, że jak walczył z Bellew w półdystansie to przejdzie mu to z Kowaliewem. Chciał poznać jego siłę ciosu to ją poznał. Stevenson moim zdaniem niszczy Kowaliewa. Stylowo nawet staremu Bernardowi mógłby Kowaliew pasować. Kat jest wkuwiający w ringu i Kowaliew po 4-5 rundach mógłby stać się frustratem co tylko pomagałoby Hopkinsowi. Śmieszą mnie trochę porównania do Gołowkina. Różnica w technice jest olbrzymia.
Krzychu00
Krzychu00: ie wiem co mu miała dać ta walka w Międzyzdrojach

To nie Zimnoch miał walczyć z Malujdą. Jakiś tam ziomek nie mógł z nim walczyć to Zimnoch wziął. Tak czy siak, walka niepotrzebna. Nawet jej nie oglądałem.

KendrickLlama - Twoja zwrotka na Controlu zachwyciła:D
KendrickLlama
KendrickLlama
  20 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoja zwrotka na Controlu zachwyciła


Ja przynajmniej nie mam problemów z wykańczaniem swoich oponentów. d83dde04 A tak poważnie pisząc, to pełen dystans z jedynie solidnym journeyman'em wygląda tak nie za bardzo... Poza tym na początku wyłapał ciosy, których nie powinien przyjąć, stąd taka, a nie inna jest moja opinia.
kuba92762
kuba92762
  20 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja przynajmniej nie mam problemów z wykańczaniem swoich oponentów

No Kendrick technicznie jest świetny, choć wiadomo Illmatica to jeszcze nie nagrał. Chociaż wierzy w siebie i to się liczy. Nawet nie traktuję tego zbytnio jako diss, choć kilka odpowiedzi ładnych też wyłapał. Najbardziej oczywiście wymiata Phil Jackson :D
KendrickLlama
KendrickLlama
  21 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No Kendrick technicznie jest świetny, choć wiadomo Illmatica to jeszcze nie nagrał.


No i z takimi graczami jak Ortiz czy Lupe się nie może równać. W sumie props, odważne bragga (za wyjątkiem nazwania się królem NY, bo to było po prostu niesmaczne), które wywołało mega poruszenie. Niektórzy widzą w tym okazję do wypromowania się, niektórzy do przypomnienia o sobie, tak to widzę.
kuba92762
kuba92762
  21 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No i z takimi graczami jak Ortiz czy Lupe się nie może równać. W sumie props, odważne bragga (za wyjątkiem nazwania się królem NY, bo to było po prostu niesmaczne), które wywołało mega poruszenie. Niektórzy widzą w tym okazję do wypromowania się, niektórzy do przypomnienia o sobie, tak to widzę.

No mnie najbardziej z tych liczących się raperów (bo nie mówię tu o niezbyt ważnych nastolatkach) to śmieszy diss Papoose frustrata, który zmarnował wszystko co mógł, a teraz 'wielki come back' próbuje zaliczyć.
Krzychu00
Krzychu00
  23 sierpnia 2013

jutro walka Thompson - Pulev

Krzychu00
Krzychu00
  24 sierpnia 2013

Nutek boksu dziś nie oglądasz ? :>

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 sierpnia 2013
Krzychu00
Krzychu00: Nutek boksu dziś nie oglądasz ? :>

Daj znać jak będzie walka Abrahama, no i od tego momentu zostawię też na dziadka Thompsona. A tymczasem Transportera zalookam :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Krzychu00
Krzychu00
  24 sierpnia 2013

zaraz walka Pulev - Thompson 2755

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 sierpnia 2013

Dzięki, już włączam na Polsat Sport i otwieram leszka ;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 sierpnia 2013

Oo Polak punktuje !

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.