LoveMyMusic
Posty: 1 (po ~34 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
LoveMyMusic
  15 czerwca 2013 (pierwszy post)

I LOVE Siatka. :D

You too. ? xD

TerjSankian
TerjSankian
  14 lipca 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tylko się cieszyć, że jesteśmy w grupie do losowania z Litwą, Albania czy Irlandią Północną a przed nami potęgi z Węgier, Izraela i Białorusi.

Widzę nie kumasz. Koszyk 4 - Bułgaria, Austria, Turcja, Słowacja, Izrael, Finlandia, Armenia, Islandia i Polska
Krzychu00
Krzychu00
  14 lipca 2013

dobra Enkido daj już spokój , to temat dotyczący siatkówki 2755261d

TerjSankian
TerjSankian
  14 lipca 2013
Krzychu00
Krzychu00: dobra Enkido daj już spokój , to temat dotyczący siatkówki

Maciej mam na imię jak już, nie żaden Enkido
Krzychu00
Krzychu00
  14 lipca 2013

miło mi Hipolit jestem 270b

dobra kończę z Tobą dyskusję jak masz zamiar dalej trollować z lewego konta

ehh i jak tu Cię traktować poważnie :nie:

magda3101
Posty: 9 (po ~254 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 11
magda3101
  14 lipca 2013

Pff nasza reprezentacja z siatkówki jest naprawdę na wysokim poziomie. Nie to co np piłka nożna. To że teraz nam nie poszło nie znaczy że nie mamy kondycji. Może nawet lepiej się stało że przegraliśmy przynajmniej wezmą się za treningi pełną garścią. W wcześniejszej LS szło nam ślicznie i co? Byliśmy tacy pewni siebie a z olimpiady szybko wracaliśmy. Jak to winiarski powiedział. Wtedy dobry początek zły koniec. Więc teraz może być na odwrót. Jedyne czego żałuję to że będę musiała czekać do września na mecze naszych siatkarzy <3

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę nie kumasz. Koszyk 4 - Bułgaria, Austria, Turcja, Słowacja, Izrael, Finlandia, Armenia, Islandia i Polska


Co to za koszyk, sam go sklepałeś ?!

Ja miałem na myśli ten, z którego zostaliśmy przydzieleni do przegranych już eliminacji MŚ. Nie wiem czemu bronisz tej kadry, nie ma co, lepiej kup dobry tv i fotel przed Mundialem w 2014 - aha Polski tam nie obejrzymy.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

magda3101
Posty: 9 (po ~254 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 11
magda3101
  14 lipca 2013

Czytam tu to i owo i kurde dlaczego ma nie bronić tej kadry? Ja z nimi będę zawsze całym sercem. Dumnie ze zwycięstwa , wierni po porażce!

Gutek909
Gutek909
  14 lipca 2013

Ogólnie wydaję mi się, że Anastasi po prostu w tym roku zastosował cięższy trening by nie powtórzyła się sytuacja z zeszłego roku ;)

rok temu wygraliśmy LŚ, wtedy był szczyt formy i w tak krótkim odstępie czasu nie da się zbudować drugiego..

ME to najważniejsza impreza w tym roku, więc LŚ można było potraktować ulgowo i budować formę na ME :)

a koleś o siatkówce pewnie nie ma zielonego pojęcia, może to enkido, kto tam wie.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lipca 2013

Dziś Przedpełski wzywa na małą rozmowę Anastaziego, czeka też na raport po najgorszym od 14 lat występie w LŚ. Ponoć ma też przekonywać Włocha o włączeniu do kadry Zagumnego i Wlazłego - tak podaje PS.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2013

I Wlazły wypowiedział się, że za Anastaziego nie wróci do kadry - w sumie mu się nie dziwię 261d
Dziwi fakt, że Włoch ma tak mocne poparcie ze stron władz PZS. Mam nadzieję, że jak ME zawalimy to Przedpełski zmieni zdanie co do coucha.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie wydaję mi się, że Anastasi po prostu w tym roku zastosował cięższy trening by nie powtórzyła się sytuacja z zeszłego roku ;) rok temu wygraliśmy LŚ, wtedy był szczyt formy i w tak krótkim odstępie czasu nie da się zbudować drugiego.. ME to najważniejsza impreza w tym roku, więc LŚ można było potraktować ulgowo i budować formę na ME :) a koleś o siatkówce pewnie nie ma zielonego pojęcia, może to enkido, kto tam wie.

zastosował fortel jak najlepsi w tamtym roku - odpuścili LŚ na rzecz Olimpiady

===========

dziś finał w siatkę Rosja - Polska 261d
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Maciej mam na imię



Witaj o Macieju

to Twoja nowa kreacja na forum ?
...Ignorance is bliss...
Krzychu00
Krzychu00
  16 lipca 2013
RexMundi
RexMundi: to Twoja nowa kreacja na forum ?


chciałem przeprosić Ciebie Rex , Leona , Gutka , Magdę , mieliście rację , on się nie zmieni

Krzychu00
Krzychu00
  16 lipca 2013

przegrana z Rosją 0-3 w finale Uniwersjady

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 lipca 2013

wkurzyli mnie studenciaki
podeszli do tego spotkania jak - wypisz wymaluj - Daniec - o Radwańskiej na Olimpiadzie

uśmiech z twarzy im nie schodził - widać uznali że sam finał wystarczy

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.