LoveMyMusic
Posty: 1 (po ~34 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
LoveMyMusic
  15 czerwca 2013 (pierwszy post)

I LOVE Siatka. :D

You too. ? xD

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2013
Krzychu00
Krzychu00: Enkido na forumie ?? :>

27542755

czyżby fejkowe konto

===
wczorajszego spotkania z kozoebcami nie oglądałem, była popijawa na grillu w Łebie

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Krzychu00
Krzychu00
  14 lipca 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: czyżby fejkowe konto


w sumie możliwe , on w takim stylu cisnał po siatkarzach :)

na Eurosporcie2 teraz półfinał Uniwersjady, Polska- Ukraina , po 2 setach 1-1
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2013
Krzychu00
Krzychu00: w sumie możliwe , on w takim stylu cisnał po siatkarzach :)

Rutkowski już się tym zajął, sprawa w toku.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

TerjSankian
TerjSankian
  14 lipca 2013
Krzychu00
Krzychu00: Enkido na forumie ?? :>

Nie znam człowieka

Brazylia pokonała USA 3-0 i reprezentacja PZPS-u zajęła w World League ostatecznie 12 miejsce ustępując m. in. Iranowi :rotfl:
Krzychu00
Krzychu00
  14 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam człowieka


i po co ci to ? :)

w identycznym stylu jechałes po siatkarzach rok temu :)

acha przypomnij mi na którym miejscu jest w rankingu światowym nasza reprezentacja piłkarska /? :woot:

na Uniwersjadzie prowadzimy z Ukrainą 2-1
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam człowieka

Zostaniesz przesłuchany w tej sprawie 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

TerjSankian
TerjSankian
  14 lipca 2013
Krzychu00
Krzychu00: i po co ci to ? :) w identycznym stylu jechałes po siatkarzach rok temu :)

Naprawdę mnie z kimś mylisz :and:

Krzychu00
Krzychu00: acha przypomnij mi na którym miejscu jest w rankingu światowym nasza reprezentacja piłkarska /?

46
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 46


To chyba nie słyszałeś o spadku na 75 miejsce.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

TerjSankian
TerjSankian
  14 lipca 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To chyba nie słyszałeś o spadku na 75 miejsce.

W śmiesznym rankingu FIFA? Uznaję tylko ELO ratings.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: W śmiesznym rankingu FIFA? Uznaję tylko ELO ratings.

Ranking Fifa jest rankingiem oficjalnym i oddaje co jest z daną reprezentację tu i teraz a nie na przestrzeni kart historii, gdzie kiedyś orły Górskiego nabiły nam statystki. Prawda jest taka, że jesteśmy za Albanią, Haiti, Uzbekistanem czy Panamą ;/

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Krzychu00
Krzychu00
  14 lipca 2013

no i z rankingu FIFA ustala się koszyki do losowań ale mniejsza z tym bo to nie temat o tym

Polacy w finale Uniwersjady 2755

TerjSankian
TerjSankian
  14 lipca 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ranking Fifa jest rankingiem oficjalnym i oddaje co jest z daną reprezentację tu i teraz a nie na przestrzeni kart historii, gdzie kiedyś orły Górskiego nabiły nam statystki. Prawda jest taka, że jesteśmy za Albanią, Haiti, Uzbekistanem czy Panamą ;/

Ten "ranking" służy tylko do określania koszyków do losowania eliminacji i grup na finałach MŚ i ME, nie oddaje siły reprezentacji i taka jest prawda.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten "ranking" służy tylko do określania koszyków do losowania eliminacji i grup na finałach MŚ i ME, nie oddaje siły reprezentacji i taka jest prawda.


Dla mnie to gówniany ranking, jakiej siły ?! Albania i w/w przeze mnie drużyny spokojnie by nas ograły. Niedługo 6 koszyk wita Fornalika i ekipę.

---
Krzychu00
Krzychu00: Polacy w finale Uniwersjady

O tu jest się czym chwalić :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

TerjSankian
TerjSankian
  14 lipca 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dla mnie to gówniany ranking, jakiej siły ?! Albania i w/w przeze mnie drużyny spokojnie by nas ograły. Niedługo 6 koszyk wita Fornalika i ekipę.

No dla mnie też, bo te ekipy co wymieniłeś wciągamy jedną dziurką, a wypuszczamy drugą. 6 koszyk? Obecnie jesteśmy w 4 jeśli dobrze kminię, musielibyśmy spaść za Cypr i Mołdawię nad którymi mamy 237 pkt przewagi, nierealne.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Obecnie jesteśmy w 4 jeśli dobrze kminię, musielibyśmy spaść za Cypr i Mołdawię nad którymi mamy 237 pkt przewagi, nierealne.


Tylko się cieszyć, że jesteśmy w grupie do losowania z Litwą, Albania czy Irlandią Północną a przed nami potęgi z Węgier, Izraela i Białorusi.

Daj Pan spokój, dobra 2702 to siatkarski temat.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.