MaQ7
MaQ7
  28 sierpnia 2009 (pierwszy post)
Grupa A
1. Francja
2. Niemcy
3. Polska
4. Turcja

Grupa B
1. Estonia
2. Finlandia
3. Holandia
4. Rosja

Grupa C
1. Grecja
2. Hiszpania
3. Słowacja
4. Słowenia

Grupa D
1. Bułgaria
2. Czechy
3. Serbia
4. Włochy

Już za niecały tydzień ruszają Mistrzostwa
Q1. Która grupa "najcięższa" i "najłatwiejsza" ?
Q2. Wasz faworyt ?
Q3. Przypuszczalny finał ?
krzychu7818
krzychu7818
  3 września 2009

3-1 z Francją , początek mistrzostw niezły , choć wg mnie jutro z Niemcami będzie ciężej

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  3 września 2009

Mecz taki sobie ale liczy się wygrana. :rock: Liczę na lepszą grę Polaków w następnych meczach.

FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  3 września 2009

A ja nie ogladałam:smutny: wstyd mi za to

Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
koraspl
koraspl
  3 września 2009

Mecz ogladalem od koncowki drugiego seta.Gra od tego momentu nie wygladala zle choc sa jeszcze rezerwy w tej druzynie.
Bardzo dobra gra Jarosza chyba pokazal wszystkim ze jest siatkarzem na wysokim poziomie (lepszym od Gromadowskiego heh).W paru sytuacjach odrobine za szybko szedl do ataku i znajdowal sie pod pilka.Z drugiej strony ktos moze powiedziec ze to Zagumny niedokladnie rozegral .Srodek bardzo dobrze chodzil blok rowniez.Sa podstawy do optymiznu.
Widac ze lawka ale przede wszystkim Castellani zyje tym zespolem.Podobaja mi sie rekacje Argentynczyka w sumie zaskoczenie to nie jest bo w Skrze zachowywal sie podobnie lecz reprezentacja to co innego .
Dalo sie zauwazyc ze rozgrywajacy Francji przy wystawie/rozegraniu ma dosc dlugi dloni z pilka.Mysle ze znalazloby sie paru sedziow na swiecie ktorzy odgwizdaliby w paru sytuacjach blad .

koraspl
koraspl
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ma dosc dlugi dloni z pilka

ma dosc dlugi kontakt dloni z pilka mialo byc ;D
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  3 września 2009

Francuzi zaistnieli tylko w pierwszym secie dzięki temu Jozinowi z Bazin, który tak dobrze serwował... Dodatkowym ich atutem była Tuja, która czasem kończyła akcje.
U nas świetnie Możdżonek.
Nie zgodzę się, że Jarosz jest lepszy od Gromadowskiego. Marcelowi należy dać szansę...
Gruszka póki co powinien grzać ławę...

W hicie dzisiejszego dnia Bułgaria pokonała 3-2 Serbię. Widziałem tylko ostatni set, ale wydaje się, że Zhekov i spółka są w formie.

HardcoreProject
HardcoreProject
  3 września 2009

Q1 - D ... C
Q2 - Rosja
Q3 - Trudno powiedziec :P

koraspl
koraspl
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zgodzę się, że Jarosz jest lepszy od Gromadowskiego. Marcelowi należy dać szansę...

:lol2:
Mial swoje szanse w LS.
Przeciez Gromadowski to tylko atak w blok,czapa pod nogi opcjonalnie atak w trybuny i zagrywka na zenujacym poziomie.
Przestancie wychwalac Gromadowkiego.Siatkrz ktory zarzymal sie w rozwoju jakies 3,4 lata temu mimo mlodego wieku.Fakty sa takie ze na chwile obecna Jarosz jest lepszy i tyle.Tyle ile Jarosz daje zagrywka to Gromadowski we wszystkich elementach gry by nie dal

Konto usunięte
Konto usunięte: Zhekov

:haft:
kuba92762
kuba92762
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zgodzę się, że Jarosz jest lepszy od Gromadowskiego. Marcelowi należy dać szansę...

Tez nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciez Gromadowski to tylko atak w blok,czapa pod nogi opcjonalnie atak w trybuny i zagrywka na zenujacym poziomie.

Co Ty chlopie oceniasz jak Jarosz gral same mecze z Wenezuela, a na BRazylie w wiekszosci wystawiano Gromadowskiego, a jak wchodzil Jarosz to nie spisywal sie lepiej od niego:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tyle ile Jarosz daje zagrywka

Bardzo malo.Regularnosc tragiczna.
kuba92762
kuba92762
  3 września 2009

Fakt, dzisiaj Jarosz zagral bardzo dobrze, ale takich meczy mozna policzyc na palcach jednej reki.

Gutek909
Gutek909
  3 września 2009
FackMiMi
FackMiMi: wstyd mi za to

nie dziwie Ci się :D

Konto usunięte
Konto usunięte: W hicie dzisiejszego dnia Bułgaria pokonała 3-2 Serbię

hmm a mówiłem, że taki wynik padnie :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mial swoje szanse w LS.

zobaczysz, jeszcze kiedyś zmienisz zdanie o Marcelu, on nadal jest młody, jeszcze pokaże swoje atuty, ale być może nie na tych mistrzostwach, zobaczymy jak powiedzie mu się w Paryżu...
Co do Gruszki, to już po raz kolejny mówie, że to musi być jego ostatnia wielka impreza ! to jest drewno
Gutek909
Gutek909
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm a mówiłem, że taki wynik padnie

eee mój błąd, obstawiłem 3-1 :and:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  3 września 2009

Jarosz jakoś specjalnie mnie nie przekonuje, te jego przebitki na kontrach są dobre może na Francuzów, którzy popełniają masę własnych błędów, ale przy lepszej drużynie to nie wystarczy...

koraspl
koraspl
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Ty chlopie oceniasz jak Jarosz gral same mecze z Wenezuela, a na BRazylie w wiekszosci wystawiano Gromadowskiego, a jak wchodzil Jarosz to nie spisywal sie lepiej od niego

Mozna zagrac dobry mecz mimo iz za siatka jest druzyna teoretycznie lepsza.Gdyby Gromadowski byl siatkarzem na jakims tam "poziomie" to jego gra z Brazylia nie wygladalaby tragicznie.
Castellani ma chyba wieksza wiedze na temat zespolu i na temat poszczegolnych zawodnikow niz my i gdyby Gromadowski byl na chwile obecna lepszy od Jarosza to on by gral w tym meczu a nie Jarosz to chyba oczywiste.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo malo.Regularnosc tragiczna

Bardzo malo??? hmm.Regularnosc tragiczna???
Ile mial nieudanych zagrywek w tym spotkaniu 2,3???
WIelokrotnie odrzucal od siatki przeciwnikow co wykorzystal nasz blok.Porownujac serwis Jarosza i Gromadowskiego to tak jakby porownac Fiata 126p do Bentleya Continental

Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt, dzisiaj Jarosz zagral bardzo dobrze, ale takich meczy mozna policzyc na palcach jednej reki.

U Gromadowskiego nie ma nawet co liczyc
:and:
kuba92762
kuba92762
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jarosz jakoś specjalnie mnie nie przekonuje, te jego przebitki na kontrach są dobre może na Francuzów, którzy popełniają masę własnych błędów, ale przy lepszej drużynie to nie wystarczy...

Mielismy przyklad gdzie wchodzil na chwile na Brazylie...Jaka wtedy mial skutecznosc? gora 20 procent, a podnosic sobie na Wenezueli to zaden wyczyn.Dzisiaj udalo mu sie bardzo dobry mecz zagrac, ale dalej ma duzo wiecej slabych meczy niz dobrych.Przekonam sie do niego jak zobacze rowna forme u niego na tych Mistrzostwach w co niezbyt wierze, a nie, ze to z Francja to jeden przeblysk.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.