MaQ7
MaQ7
  28 sierpnia 2009 (pierwszy post)
Grupa A
1. Francja
2. Niemcy
3. Polska
4. Turcja

Grupa B
1. Estonia
2. Finlandia
3. Holandia
4. Rosja

Grupa C
1. Grecja
2. Hiszpania
3. Słowacja
4. Słowenia

Grupa D
1. Bułgaria
2. Czechy
3. Serbia
4. Włochy

Już za niecały tydzień ruszają Mistrzostwa
Q1. Która grupa "najcięższa" i "najłatwiejsza" ?
Q2. Wasz faworyt ?
Q3. Przypuszczalny finał ?
Gutek909
Gutek909
  3 września 2009

jakby nie patrzeć, to my i tak atakującego z prawdziwego zdarzenia nie mamy.. Ani Gruszka, Gromadowski czy Jarosz nie grają tak jak Wlazły i nigdy do jego poziomu raczej nie doskoczą ( tu mowa już tylko o Kubie i Marcelu ). Gdy nie ma Wlazłego atak nie funkcjonuje najlepiej.. Wyjątkowe mecze się zdarzają, ale na dłuższą metę bez Wlazłego i Winiara sobie nie poradzimy... Jedynym atakującym w ostatnim czasie, który mógł zastąpić Mariusza był Grzesiek Szymański, oczywiście w swojej formie...

koraspl
koraspl
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest drewno

W 2006 roku po meczu na MS z Rosja mowiles pewnie co innego :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: zobaczysz, jeszcze kiedyś zmienisz zdanie o Marcelu, on nadal jest młody, jeszcze pokaże swoje atuty, ale być może nie na tych mistrzostwach

Prawda jest taka ze on cofa sie w rozwoju zamiast sie rozwijac.Przez niektorych byl/jest porownywany do Wlazlego tylko zobaczmy gdzie w jego wieku byl Wlazly.
Wlasnie ano gdzie.Byl decydujaca postacia w reprezentacji Polski na MS bedac jednoczesnie jednym z najlepszych zawodnikow Mundialu...
kuba92762
kuba92762
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: astellani ma chyba wieksza wiedze na temat zespolu i na temat poszczegolnych zawodnikow niz my i gdyby Gromadowski byl na chwile obecna lepszy od Jarosza to on by gral w tym meczu a nie Jarosz to chyba oczywiste.

Jasne, ze ma, ale oceniajmy mecze zawodnikow gdzie oboje graja przeciwko jednej druzynie a nie Gromadowski z BRazylia a Jarosz z Wenezuela:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo malo??? hmm.Regularnosc tragiczna??? Ile mial nieudanych zagrywek w tym spotkaniu 2,3???

Nie mowie o tym spotkaniu tylko o ogole.Napisalem juz, ze dzisiaj zagral bardzo dobre spotkanie, ale w wiekszosci wiecej siatek zalicza niz chociaz przechodzacych.

Konto usunięte
Konto usunięte: U Gromadowskiego nie ma nawet co liczyc

Prawda jest taka, ze zaden z nich nigdy nie dorowna Wlazlemu, ale trzeba Gromadowskiemu dac szanse.Tak samo JArosz jak i Gromadowski mnie nie zachwycaja, ale nie skreslalbym tego drugiego na tle pierwszego.
kuba92762
kuba92762
  3 września 2009

Smigam na mecz Niemcow.

@koraspl:
Kazdy ma odmienne zdanie, nie mam zamiaru sie z Toba klocic, chociaz juz wyzej napisalem co sadze:)
Narty:)

Gutek909
Gutek909
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W 2006 roku po meczu na MS z Rosja mowiles pewnie co innego

założę się, że nie byłem sam :ssh: ale to był jeden mecz i ten ostatni, w którym Piotrek zagrał bardzo dobrze.. Wielki szacun dla niego za to co zrobił dla reprezentacji, bo kiedyś był naprawdę dobrym siatkarzem, został chyba nawet najlepszym atakującym na któryś ME :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawda jest taka ze on cofa sie w rozwoju zamiast sie rozwijac

pożyjemy, zobaczymy.. Jarosz dostawał więcej szans...

Konto usunięte
Konto usunięte: Przez niektorych byl/jest porownywany do Wlazlego tylko zobaczmy gdzie w jego wieku byl Wlazly.

przeze mnie, Wlazły dla mnie to fenomen.. Gdyby nie kontuzje już teraz byłby najlepszym atakującym świata...
koraspl
koraspl
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedynym atakującym w ostatnim czasie, który mógł zastąpić Mariusza był Grzesiek Szymański, oczywiście w swojej formie...

Zgadzam sie w pelni.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale na dłuższą metę bez Wlazłego i Winiara sobie nie poradzimy

Mysle ze Winarski mimo iz jest uznawany za najlepszego czy tez jednego z najlepszych przyjmujacych swiata mozna szybciej zastapic niz Wlazlego.
Bakiewicz na przyjeciu nie jest slabszy od Winarskiego.Atak Winarski ma oczywiscie bardziej urozmaicony lecz przy dobrej szybkiej wystawie(co Zagumny potrafi swietnie robic) Bakiewicz moze atakowac na bardzo dobrej skutecznosci
Gutek909
Gutek909
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przeze mnie

przeze mnie nie. oczywiście :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kazdy ma odmienne zdanie, nie mam zamiaru sie z Toba klocic, chociaz juz wyzej napisalem co sadze:) Narty:)

Panowie to była uprzejma wymiana zdań przecież :D
Gutek909
Gutek909
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mysle ze Winarski mimo iz jest uznawany za najlepszego czy tez jednego z najlepszych przyjmujacych swiata mozna szybciej zastapic niz Wlazlego.

pewnie tak... na MŚ przyszłorocznych, które odbędą się u nas w pierwszym składzie obok Winiara widzę Kurka. Jeśli Bartek nadal się tak będzie rozwijał jak teraz to możemy mieć bajeczny duet na tej pozycji... Ogólnie bajeczny skład: Zagumny, Możdżonek, Pliński, Wlazły, Winiarski, Kurek, Gacek/Ignaczak
koraspl
koraspl
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kazdy ma odmienne zdanie, nie mam zamiaru sie z Toba klocic, chociaz juz wyzej napisalem co sadze:)

Przeciez ja tez nie mam zamiaru bo nie ma prakycznie o co.Jak napisales kazdy ma swoje zdanie i ja to szanuje lecz zawsze mozna prowadzic dyskusje na kulturalnym poziomie oparta na powaznych argumentach

Konto usunięte
Konto usunięte: Wlazły dla mnie to fenomen

Racja wiec jak napisaliscie Wlazly jest niedozastapienia bo fenomenu nie mozna zastapic ;D
koraspl
koraspl
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Panowie to była uprzejma wymiana zdań przecież :D

Wlasnie;D

Konto usunięte
Konto usunięte: na MŚ przyszłorocznych, które odbędą się u nas

U nas to dopiero za 5 lat.Nie pij tyle Gutek :mrgreen:
Gutek909
Gutek909
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: U nas to dopiero za 5 lat.Nie pij tyle Gutek

ku:cenzura:wa :D prawda Koras, prawda... Za rok we Włoszech.. Popieprzyło mi się coś :D
koraspl
koraspl
  3 września 2009

Z taka gra to Niemcy moga kible czyscic ;D
Fatalne przyjecie,slabe rozegranie, gra w jednym tepie bez polotu. Cala gra szwabow.Nie sa w stanie niczym nas zaskoczyc jutro...

Gutek909
Gutek909
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z taka gra to Niemcy moga kible czyscic ;D Fatalne przyjecie,slabe rozegranie, gra w jednym tepie bez polotu. Cala gra szwabow.Nie sa w stanie niczym nas zaskoczyc jutro...

jaki wynik, bo nie chce mi się oglądać .. ?
koraspl
koraspl
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki wynik, bo nie chce mi się oglądać .. ?

1:1 ale zaraz bedzie 2:1 dla szwabow
Trenerowi Finlandii Mauro Berruto to co sie stalo ze porusza sie na wozku inwalidzkim heh
Komicznie to wyglada on na tym wozku a nad nim dwumetrowe chlopy:D
kuba92762
kuba92762
  3 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1:1 ale zaraz bedzie 2:1 dla szwabow

Dobrze.Kebaby mecza szwabow i na jutro sily nie beda mieli.

Konto usunięte
Konto usunięte: Trenerowi Finlandii Mauro Berruto to co sie stalo ze porusza sie na wozku inwalidzkim heh

Tak sie denerwuje na kazdym meczu, ze wkoncu musialo go cos spotkac:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.