NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 sierpnia 2009 (pierwszy post)
W czwartek w Monako odbyło się losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2009/2010.

Pasjonująco zapowiada się rywalizacja w grupie C, w której znalazły się AC Milan i Real Madryt, Olympique Marsylia i FC Zurych.
Faworytem grupy C są "Królewscy", których mecze z Milanem powinny być wydarzeniem fazy grupowej LM. Obie drużyny łączy nazwisko słynnego Kaki - latem Brazylijczyk przeniósł się z Mediolanu do Madrytu. Poza tym naszpikowany nowymi gwiazdami Real (oprócz Kaki m.in. Cristiano Ronaldo, Karim Benzema i Xabi Alonso) zagra z Olympique Marsylia i FC Zurych.

Do silnych grup trafiły również Barcelona i Chelsea. Katalończycy, obrońcy trofeum, zagrają w grupie E z mistrzem Włoch Interem Mediolan, mistrzem Rosji Rubinem Kazań i mistrzem Ukrainy Dynamem Kijów.
Chelsea, finalista Ligi Mistrzów z 2008 roku i tegoroczny półfinalista, sprawdzi się w meczach grupy D z FC Porto, Atletico Madryt i APOEL Nikozja. Z punktu widzenia polskich kibiców zmagania tych drużyn zapowiadają się zdecydowanie najciekawiej. Powód jest oczywisty - w barwach zespołu z Cypru, który sensacyjnie awansował do Ligi Mistrzów, występuje trzech Polaków: Kamil Kosowski, Marcin Żewłakow i Adrian Sikora.

Oto grupy:

Grupa A
Bayern Monachium
Juventus Turyn
Girondins Bordeaux
Maccabi Haifa

Grupa B
Manchester United
CSKA Moskwa
Besiktas Stambuł
VfL Wolfsburg

Grupa C
AC Milan
Real Madryt
Olympique Marsylia
FC Zurich

Grupa D
Chelsea Londyn
FC Porto
Atletico Madryt
APOEL Nikozja

Grupa E
Liverpool FC
Olympique Lyon
AC Fiorentina
VSC Debreczyn

Grupa F
FC Barcelona
Inter Mediolan
Dynamo Kijów
Rubin Kazań

Grupa G
Sevilla FC
Glasgow Rangers
VfB Stuttgart
Unirea Urziceni

Grupa H
Arsenal Londyn
AZ Alkmaar
Olympiakos Pireus
Standard Liege



Q : Która grupa wg was jest najbardziej interesująca a która najmniej??
Q : Które mecze będą klasykami?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

DziKuuuU
DziKuuuU
  30 sierpnia 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Grupa A Bayern Monachium Juventus Turyn Girondins Bordeaux Maccabi Haifa


Moim zdaniem wyjdzie Juventus i Bayern, Bordeaux raczej poza zasięgiem i zajmie 3 miejsce bo nie sądzę aby Maccabi coś zawojowało w tej grupie.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Grupa B Manchester United CSKA Moskwa Besiktas Stambuł VfL Wolfsburg


Tutaj do wyjścia z grupy typuje Manchester i Wolfsburg nie sądzie by CSKA wywalczyła sobie awans, ciekaw jestem jak sobie Besiktas poradzi w tej grupie.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Grupa C AC Milan Real Madryt Olympique Marsylia FC Zurich


Real zapewne wyjdzie z grupy zobaczymy jak się spiszą nowe nabytki jestem też ciekaw jak się Milan spisze czy awansuje czy zatraci szanse na awans i awansuje Marsylia bo Zurich raczej nic dużo punktów nie zaliczy.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Grupa D Chelsea Londyn FC Porto Atletico Madryt APOEL Nikozja


Ciekawa grupa ale zapewne awansuje Chelsea i Atletico chociaż zapewne Porto będzie walczyć, chociaż ja tez nie skreślam Nikozji mogą być czarnym koniem tego turnieju i nas czymś zadziwić.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Grupa E Liverpool FC Olympique Lyon AC Fiorentina VSC Debreczyn


Ta grupa też jest ciekawa awansuje zapewne Liverpool a o drugie miejsce walczyć będzie Lyon i Fiorentina bo nie sądzę by Debreczyn coś pokazał.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Grupa F FC Barcelona Inter Mediolan Dynamo Kijów Rubin Kazań


Tutaj chyba na trafienie faworytów do awansu nie ma Barca i Inter myślę że daleko zajdą w tej edycji LM no a Dynamo będzie musiało się zadowolić 3 miejscem.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Grupa G Sevilla FC Glasgow Rangers VfB Stuttgart Unirea Urziceni


Ciekaw jestem jak się pokaże Stuttgart bo Sevilla powinna awansować a co do Rangersów to nie wiem, nie grają za często w LM

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Grupa H Arsenal Londyn AZ Alkmaar Olympiakos Pireus Standard Liege


Arsenal powinien sobie poradzić i pewnie awansować a kto awansuje jako drugi.... szczerze nie mam pojęcia ciekaw jestem jak Alkmaar się pokaże.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  30 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Opatentowane są już te skróty?

Tak, przez sympatyków Bayernu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Osz ty niuniu ! To co zrobił Diego w Werderze przeciwko Bayernowi, powtórzy w Juve :)

Może i tak... Ale przy stanie 5:0 raczej nic się Bawarczykom nie stanie :twisted:
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 sierpnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Może i tak... Ale przy stanie 5:0 raczej nic się Bawarczykom nie stanie

Już dzisiaj Juventus pokazał jak sobie poradzić z Romą, pokaże też jak roznieść w pył Bawarczyków. A gdy do drużyny powrócą Zebina, Sissoko i Del Piero.
Oj
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  30 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A gdy do drużyny powrócą Zebina, Sissoko i Del Piero.

W Bayernie też nie wszyscy w pełni zdrowi, Micho leczy kontuzję, Franck wczoraj wszedł dopiero w 63 min ze względu na to, że wciąż nie czuje się najlepiej. Powróci Toni, który wie jak strzelać bramki zespołom z Serie A...

Konto usunięte
Konto usunięte: Już dzisiaj Juventus pokazał jak sobie poradzić z Romą, pokaże też jak roznieść w pył Bawarczyków.

Bayern wczoraj pokonał mistrza Niemiec który nie dość, że nikogo nie sprzedał to jeszcze się wzmocnił Martinsem.

Pesymistycznie 4:0 dla Bayernu obstawiam...
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 sierpnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Powróci Toni, który wie jak strzelać bramki zespołom z Serie A...

Toni? Spokojnie w drużynie grają Chiellini i Cannavaro..

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Bayern wczoraj pokonał mistrza Niemiec który nie dość, że nikogo nie sprzedał to jeszcze się wzmocnił Martinsem.

Porównujesz Wolfsburg do Romy? :and:
Nie żartujmy..

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Pesymistycznie 4:0 dla Bayernu obstawiam...

Juventus nie strzela zbyt wiele bramek. Obstawiam na 3:0 dla Juventusu..
alaJL30
alaJL30
  30 sierpnia 2009

Wchodzac w zdanie:)
Bayernu nienawidze, za Juventusem jakos nie szaleje, ale oceniajac obiektywnie Juventus wygra bez wiekszego problemu.

boleslawianin
boleslawianin
  30 sierpnia 2009

To ja tez wejde w zdanie i napisze ze padnie remis :mrgreen:

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  30 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Juventus nie strzela zbyt wiele bramek. Obstawiam na 3:0 dla Juventusu..

Z tak przeciętnym zespołem jak Bayern mogą wbić z 5 :tak:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  30 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Porównujesz Wolfsburg do Romy?

Wiem, że tutaj nawet nie ma co porównywać - w końcu chodzi o mistrza Niemiec i szóstą drużynę ostatniego sezonu w Serie A.

Konto usunięte
Konto usunięte: Juventus nie strzela zbyt wiele bramek. Obstawiam na 3:0 dla Juventusu..

Zakładając kontuzje u takich graczy jak Robben, Butt, Ribery, Gomez, Demichelis i Lahm - to b. prawdopodobny wynik :tak:
alaJL30
alaJL30
  30 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tak przeciętnym zespołem jak Bayern mogą wbić z 5

Tu sie zgadzam.Nawet jesli uda sie wyjsc z grupy Bayernowi to dalej nic nie zdzialaja i pozegnaja sie z LM.W gupie C lub F bylyby duze szanse, ze nawet nie mieliby szans na Lige Europejska.
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 sierpnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Wiem, że tutaj nawet nie ma co porównywać - w końcu chodzi o mistrza Niemiec i szóstą drużynę ostatniego sezonu w Serie A.

:D. Twój mistrz Niemiec zostałby rozniesiony w pył przez Romę mającą w składzie De Rossiego, Tottiego, Vucinca czy Mexesa ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Z tak przeciętnym zespołem jak Bayern mogą wbić z 5

Uczciwe podejście do sprawy.

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Butt

Kontuzje buta? Zepsute korki, dobrze rozumiem?
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  30 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kontuzje buta? Zepsute korki, dobrze rozumiem?

To starszy człowiek :)

Konto usunięte
Konto usunięte: :D. Twój mistrz Niemiec zostałby rozniesiony w pył przez Romę mającą w składzie De Rossiego, Tottiego, Vucinca czy Mexesa ;)

Podejście do sprawy identyczne co mojego brata :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Tu sie zgadzam.Nawet jesli uda sie wyjsc z grupy Bayernowi to dalej nic nie zdzialaja i pozegnaja sie z LM.W gupie C lub F bylyby duze szanse, ze nawet nie mieliby szans na Lige Europejska.

:crylol: I tym optymistycznym akcentem zakończmy tę "dyskusję"
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 sierpnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Podejście do sprawy identyczne co mojego brata :)

Masz zacnego brata. Również potwierdza wyższość Serie A nad Bundesligą? :)

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: To starszy człowiek :)

Dobrze, że poruszyłeś sprawę Butów. Nie macie bramkarza i stoperów..
alaJL30
alaJL30
  30 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Również potwierdza wyższość Serie A nad Bundesligą?

Wiekszosc znaczacych lig w Europie jest lepsza od Bundesligi...No, moze Portugalska z tych najlepszych odstaje niemieckiej.

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: I tym optymistycznym akcentem zakończmy tę "dyskusję"

Powiedz mi, ze to nie prawda.Bayern od BArcelony zebral juz srogie baty, tak samo byloby z Interem.
smencik
smencik
  30 sierpnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Franck wczoraj wszedł dopiero w 63 min ze względu na to, że wciąż nie czuje się najlepiej.

Franck to już myśli o Realu :mrgreen:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Bayern wczoraj pokonał mistrza Niemiec który nie dość, że nikogo nie sprzedał to jeszcze się wzmocnił Martinsem.

Z tego co wiem, to nastroje w drużynie Wolfsburga nie są za dobre i piłkarze bardziej myślą o walce między sobą, a nie z przeciwnikami :jezyk2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.