PROTOTYPE
PROTOTYPE
  26 sierpnia 2009 (pierwszy post)

niedziela
klatka triceps

1 wciskanie płasko 3s
2 wyciskanie skos 3s
3 rozpietki 3s skos w duł
4 przenoszenie 3s
5 wyciskanie francuskie lezac 3s
6 Pompki tyłem z dociążeniem 3s.
7 Pompki na poręczach 3s.
8 na dobite wyciskanie płasko 3 serie co serie mniejszy ciezar

wtorek
plecy biceps przedramie

1 podciaganie na drazku 3s
2 nartwy ciag klasyczny 3s
3 tułow w poziomie w zwisie i przyciaganie klatki do drazka albo do podłokietników 4s
4 sprezyny3s (nad glowa i z przodu)
5 uginanie ze sztanga szeroko 3s
6 uginanie modlitewnik wasko 3s
7 uginanie na przemian młotkowy 3s
8 na dobite uginanie w podporze3s

czwartek
kaptury barki nogi

1 Łydki 3s. Wspięcia, Ośle, wedle uznania (rozgrzać)
2 Przysiad 3s.
3 wykroki 3s.
4 Wycisk sprzed klatki 3s.
5 Arnoldki wersja trudniejsza ( z tzw. zakolem lub łukiem ) 3s.
6 Unoszenie w opadzie 3s.
7 unoszenie boczne 3 s
8 Szrugsy 3s.
9 na dobite wycisk sprzed glowy 3s

PanOdpowiedzADW
PanOdpowiedzADW
  26 sierpnia 2009

Teraz już lepiej :P Chociaż ta "dobita" mi tak średnio się podoba, ale spróbuj ...

PanOdpowiedzADW
PanOdpowiedzADW
  26 sierpnia 2009

Ale i tak wywaliłbym jeszcze parę serii :D

PROTOTYPE
PROTOTYPE
  26 sierpnia 2009

hehe ja to bym jeszcze dozucił niejestem przyzwyczajony do tak niewielkiej iosci cwiczen i serii

PROTOTYPE
PROTOTYPE
  26 sierpnia 2009

zobaczymy w praktyce jak bd sie xcwiczyc poczytam troche na temat poszczegunych cwiczen jakie grupy miesni angazowane sa i jezeli cos bd sie niepotrzebnie dublowalo to sie wyzuci

PROTOTYPE
PROTOTYPE
  26 sierpnia 2009

tylko jeszcze zastanawiam sie jak dobrac powtuzenia czy rosnaco8-12 czy malejaco 12-8 i kwestia staly ciezar czy zmienny

PanOdpowiedzADW
PanOdpowiedzADW
  26 sierpnia 2009

Jeśli chcesz koniecznie piramidkę to ciężar rosnący, powtórzenia malejące...
W przypadku łydek, kapturów, przedramion to najlepiej rób wszystko do 15 . Rozpiętki także stałym ciężarem do 10-12 ...

powerorginal
powerorginal
  26 sierpnia 2009

@PROTOTYPE:
temat bez sensu .... w poprzednim poprawilem Ci caly trening a Ty znowu dajesz do poprawy .... czlowiek poswieca czas aby cos dla kogos zrobic to i tak maja to w d.u.p.ie wiec nie dziwne ze jesli znow ktos zalozy temat o trening i poda cos co wyglada jak rzadka kupa to kazdy to bedzie mial w 4 literach ...

PROTOTYPE
PROTOTYPE
  26 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: temat bez sensu .... w poprzednim poprawilem Ci caly trening a Ty znowu dajesz do poprawy .... czlowiek poswieca czas aby cos dla kogos zrobic to i tak maja to w d.u.p.ie wiec nie dziwne ze jesli znow ktos zalozy temat o trening i poda cos co wyglada jak rzadka kupa to kazdy to bedzie mial w 4 literach ..

moze niech sie inni wypowiedza na ten temat mnie nieinteresuje tylko twoja opinia tylko kilku osób juz jedna mi osoba doradziła i trening był przeladowany a to ze poprawies to nieznaczy ze jest dobrze...
powerorginal
powerorginal
  26 sierpnia 2009
PROTOTYPE
PROTOTYPE: moze niech sie inni wypowiedza na ten temat mnie nieinteresuje tylko twoja opinia tylko kilku osób juz jedna mi osoba doradziła i trening był przeladowany a to ze poprawies to nieznaczy ze jest dobrze...

jesli poprawi ktos inny tutaj to tez powiesz ze moze jest zle .... i tak w kolko .... jak moze byc dobrze to co dales jak triceps i biceps ma tyle samo serii do klatka???? jak barki maja 12 a uda i lydki 9 ????? .... nc :zonk:
PROTOTYPE
PROTOTYPE
  26 sierpnia 2009

klatka ma 4 cwiczeniaa biceps i triceps po 3

Konto usunięte
Konto usunięte: jak moze byc dobrze to co dales jak triceps i biceps ma tyle samo serii do klatka????
PROTOTYPE
PROTOTYPE
  26 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak triceps i biceps ma tyle samo serii do klatka

to jest wstepnie jezeli okaze sie ze zamało to sie doda po serii lepiej chyba dozucic serie w trakcie realizowania planu treningowego niz ujmowac?? datego tz katka ma po 3 serie bo na koniec jest dobicie chyba ze chodzi co o dodanie jednej seri rozgrzewkowej
powerorginal
powerorginal
  26 sierpnia 2009
PROTOTYPE
PROTOTYPE: klatka ma 4 cwiczeniaa biceps i triceps po 3

PROTOTYPE
PROTOTYPE: 5 uginanie ze sztanga szeroko 3s 6 uginanie modlitewnik wasko 3s 7 uginanie na przemian młotkowy 3s 8 na dobite uginanie w podporze3s

dla mnie to sa 4 ...

PROTOTYPE
PROTOTYPE: 5 wyciskanie francuskie lezac 3s 6 Pompki tyłem z dociążeniem 3s. 7 Pompki na poręczach 3s. 8 na dobite wyciskanie płasko 3 serie co serie mniejszy ciezar

znowu 4 .... chyba ze wyciskanie plasko chodzi o klatke co jest dziwne ze dobijasz klatke dopiero po zrobieniu trica ....
PROTOTYPE
PROTOTYPE
  26 sierpnia 2009

niewnikaj bo wsiakniesz jak narazie to jeszcze niejest docelowy plan treningowy

Konto usunięte
Konto usunięte: znowu 4 .... chyba ze wyciskanie plasko chodzi o klatke co jest dziwne ze dobijasz klatke dopiero po zrobieniu trica ....
powerorginal
powerorginal
  26 sierpnia 2009
PROTOTYPE
PROTOTYPE: niewnikaj bo wsiakniesz jak narazie to jeszcze niejest docelowy plan treningowy

heh niewnikam .....
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.