Earth
Earth
  26 maja 2013 (pierwszy post)
Czyli temat na dyskusje wszelakie, niekoniecznie związane ze sportem. ;-)


Otwieramy. :zabawa:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 maja 2013
LeonGrande
LeonGrande: W sumie w banku spoko robota, choc w dobie internetów i przeniesieniem tam banku w swiat wirtual przelewów itp powoli placówki beda przechodzily do lamusa.

no kur.. jak ja się nie zgodzięłm poszedł mój kumpel - stary jego tez robił w banku ( można to tak nazwac - bo ył szefem ochrony)
i dziś kumpel jest kierownikem placówki - 100 metrów do roboty
:zly: to powinienem być ja
siedziec , przekąłdac papierki i mówić ludziom że nie dam kredytu :lol:
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2013
RexMundi
RexMundi: i dziś kumpel jest kierownikem placówki - 100 metrów do roboty to powinienem być ja


Ja zaluje ze sie nie zapisalem do klubu pilkarskiego jak kumple sie zapisywali : P kto wie, moze dzis gralbym w Milanie : ((((
:rotfl:

RexMundi
RexMundi: siedziec , przekąłdac papierki i mówić ludziom że nie dam kredytu


Najwieksza glupota = brac kredyt
banki zasadniczo z tego zyja, brak kredytobiorców = upadek banków.
Earth
Earth
  31 maja 2013

Ja musiałam wziąć kredyt, ale już kończę spłacać :d Cóż to za cholerstwo teraz fruwa, takie biale pierze? :|

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 maja 2013
LeonGrande
LeonGrande: Ja zaluje ze sie nie zapisalem do klubu pilkarskiego jak kumple sie zapisywali : P kto wie, moze dzis gralbym w Milanie : ((((

taaaa tez dałem ciała - zamaist być pierwszym Lewandowskim , to kurde na podwórku się wykończyłem na jakiejś dziurze
a dzień wczesniej klub mi fundnął nowe korki
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2013
Earth
Earth: Ja musiałam wziąć kredyt, ale już kończę spłacać :d Cóż to za cholerstwo teraz fruwa, takie biale pierze? :|


Nie lepiej bylo od kogos pozyczyc? bez kosmicznych procentów ...

a w ogole, najlepiej to sobie kase odkladac systematycznie , by na czarna godzine miec- dobra rada

RexMundi
RexMundi: taaaa tez dałem ciała - zamaist być pierwszym Lewandowskim , to kurde na podwórku się wykończyłem na jakiejś dziurze a dzień wczesniej klub mi fundnął nowe korki


Tam wiesz, juz pieprzyc Milany Borussie i inne Reale, nawet w polskiej lidze zarabiaja gruba kasiore te paralityki :ziober2:
taki Pawelec mnie zastanawia ile bierze z kasy Slaska, choc nic nie potrafi na boisku :rotfl:

strzelam ze okolo 20 tys miesiecznie JAK NIE WIECEJ.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 maja 2013
LeonGrande
LeonGrande: a w ogole, najlepiej to sobie kase odkladac systematycznie , by na czarna godzine miec- dobra rada

taaa dobra rada jak się nie ma wydatków

nie wiem jak u Patrycji i nie będe wnikał w jej wydatki
ale trzeba albo sporo zarabiać albo żyć jak asceta by na spokojnie odkładac kasę :D
LeonGrande
LeonGrande: Tam wiesz, juz pieprzyc Milany Borussie i inne Reale, nawet w polskiej lidze zarabiaja gruba kasiore te paralityki
no czasami jak patrze na dośrodkowania - w sumie głownie na to -- to dla mnie jest niepojęte jak kuwa na takim poziomie można przekopać piłke na druga storne boiska zamiast centrowac w pole karne,

oj ja miałem dalekie plany :D - liczyłem że jeszcze zagram z Raulem w drużynie :D , a tu kurde, chwile III liga i emerytura w B klasie :D
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2013
RexMundi
RexMundi: taaa dobra rada jak się nie ma wydatków nie wiem jak u Patrycji i nie będe wnikał w jej wydatki ale trzeba albo sporo zarabiać albo żyć jak asceta by na spokojnie odkładac kasę :D


Czasem sobie czegos trzeba odmowic, zycie na wariata jest na krotka mete :-D

RexMundi
RexMundi: no czasami jak patrze na dośrodkowania - w sumie głownie na to -- to dla mnie jest niepojęte jak kuwa na takim poziomie można przekopać piłke na druga storne boiska zamiast centrowac w pole karne,


To pokazuje jaki jest u nas poziom i jak bardzo kluby przeplacaja w kontraktach, na polskie warunki kopacze zarabaiaja wysmienicie.
A taki Milik, w tym Leverkusen wiecej godzin sie obijal niz gral a juz pewnie zarobil tyle ile normalny czlowiek w 10 lat : D

RexMundi
RexMundi: a tu kurde, chwile III liga i emerytura w B klasie :D


Kucharski Cie nie wypatrzyl :rotfl:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 maja 2013
Earth
Earth: za cholerstwo teraz fruwa, takie biale pierze? :|

latawce , dmuchawce , wiatr :nutki:

chyba ze babie lato -- ale to pajęczyny a nie puch
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 maja 2013
LeonGrande
LeonGrande: Czasem sobie czegos trzeba odmowic, zycie na wariata jest na krotka mete :-

taa ja odmawiam sobie wszystkiego i non stop kasy brak :D
jak nie OC, to prąd, jak nie prąd to ee naprawa auta i non stop coś
LeonGrande
LeonGrande: To pokazuje jaki jest u nas poziom i jak bardzo kluby przeplacaja w kontraktach, na polskie warunki kopacze zarabaiaja wysmienicie. A taki Milik, w tym Leverkusen wiecej godzin sie obijal niz gral a juz pewnie zarobil tyle ile normalny czlowiek w 10 lat : D

no niestety,
król strzelców z 13 bramkami w lidze ?? bramka na pół boiska i tak cięzko trafić w światło - tak uogólniajac
ale serio jak czasami patrze co oni wyprawiaja to aż zal serce ściska że się nie zaryzykowało za dzieciaka bardzej
LeonGrande
LeonGrande: Kucharski Cie nie wypatrzyl
wtedy jeszcze grał i strzelał dla Legii chyba D:
mnie wypatrzył Grzegorz Bała :D !!!
...Ignorance is bliss...
Earth
Earth
  31 maja 2013
LeonGrande
LeonGrande: Nie lepiej bylo od kogos pozyczyc? bez kosmicznych procentów ... a w ogole, najlepiej to sobie kase odkladac systematycznie , by na czarna godzine miec- dobra rada

Niestety, a przy moich dochodach ledwo mi wystarcza bieżąco, co dopiero coś odłożyć :D Ale teraz będę miała praktyki a na trzecim roku ogarnę jakąś pracę. :)
RexMundi
RexMundi: latawce , dmuchawce , wiatr chyba ze babie lato -- ale to pajęczyny a nie puch

Lublin i Warszawa zawalone tym :|
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2013
RexMundi
RexMundi: król strzelców z 13 bramkami w lidze ??


Smiechowe , ze w tak slabej lidze lider ma 13 bramek i lider ... jest z ostatniej druzyny w tabeli xD
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 maja 2013
LeonGrande
LeonGrande: jest z ostatniej druzyny w tabeli xD

przedostatniej 261d
ostatnio 13 bramkei król strzelców to Grzesiu Lato :D

==
można udawać że tak mało bramek jest skutkiem że w lidze sa dobrzy obrońcy i zespoły grają dobrze w defensywie :D
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2013
RexMundi
RexMundi: == można udawać że tak mało bramek jest skutkiem że w lidze sa dobrzy obrońcy i zespoły grają dobrze w defensywie :D


Hahahaha :lol:

prosze Cie ... sam wiesz jak jest - potwierdzi sie to w sierpniu w eliminacjach pucharów : D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2013
Earth
Earth: Ale teraz będę miała praktyki a na trzecim roku ogarnę jakąś pracę. :)


Jedz na szparagi do niemiec - mozna zarobic 20 tys za miesiac :ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 maja 2013
LeonGrande
LeonGrande: prosze Cie ... sam wiesz jak jest - potwierdzi sie to w sierpniu w eliminacjach pucharów : D

no Lech nie ma napadziora
Teodorczyk to jak na razie mega niewypał

mogli by coś kupić jeszcze przed pucharami

Legia - Sagan to weteran ale zawsze groźny i waleczny , do tego oby się Gruzin przebudził bo po tej pauzie za kartki jakby momentalnie stracił formę
no i niech Urban wywali Kucharczyka bo nie mogą patrzeć na tego kalekę

tak samo Śląsk nie ma napastnika , ale zostaje Mila to już coś

a od Piasta - nie wymagam dużo - dla nich puchary to nagroda za sezon - niech tam zaistnieją w losowaniu przy odrobinie szczęścia odwiedza Kazachstan i oby jeszcze jakiś kraj i styka
...Ignorance is bliss...