Rzepi
Posty: 1 (po ~740 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Rzepi
  20 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Siemson ; ) Chyba każdy wie, iż żużel to popularny sport. Dużo się o nim mówi. Aktualnie jestem za Stalą Gorzów i praktycznie zawsze byłam i będę. Ostatnimi czasy Stal jest słaba chociaż ma też swoje asy. Golob, Jepsen- Jensen i Zagar odeszli to od razu Stal ma słabszy skład. Co się okazuje Zagar, który obecnie jest w Tarnowie bodajże chcę wrócić do Stali. Ogólnie Żużel jest popularny zarówno jak i emocjonalny. Co innego jak się go ogląda w telewizji a jak na żywo. W telewizji tylko siedzisz i jesz chipsy i pijesz cole, a na żywo drzesz się z innymi kibicami i jest inaczej. Jeżeli nie oglądaliście nigdy żużlu albo tylko parę razy to zachęcam do oglądania bo na prawdę jest co oglądać. :D

xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  20 kwietnia 2013

Zgadzam się z tym, że większość uważa że to nudny sport.. A nigdy nie byli na stadionie i nie poczuli tej atmosfery jaka tam Panuje .. Ale tak już jest że dla wielu to tylko 4 ziomków jadących w koło.. Mylą się, ale to tylko wiedzą Ci co w tym siedzą ;d Pozdro

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.