faja125
faja125
  18 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Mam do was pytanie ćwicze i jem dużo ,ale nie moge zbytnio przytyć.Ostatnio zjadam duzo ryżu.owoców,warzyw ,jajek Nawet kurczak sie zdaży.Ćwiczenia też mam dobre na masę i nie moge przytyć może wy coś poradzicie na to.?? podacie mi jakąs sprawdzoną i szybko dającą rezultaty pozdro czekam,.|:P)

scofieldowski
scofieldowski
  18 sierpnia 2009

jesli chcesz przytyc, to jedz o poznych porach nocnych i nic nie rob w dzien :D

powerorginal
powerorginal
  18 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli chcesz przytyc, to jedz o poznych porach nocnych i nic nie rob w dzien :D

skad tacy ludzie sie biora??? jak nie siedzisz w temacie to von .... :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam do was pytanie ćwicze i jem dużo ,ale nie moge zbytnio przytyć.Ostatnio zjadam duzo ryżu.owoców,warzyw ,jajek Nawet kurczak sie zdaży.Ćwiczenia też mam dobre na masę i nie moge przytyć może wy coś poradzicie na to.?? podacie mi jakąs sprawdzoną i szybko dającą rezultaty pozdro czekam,.|:P)

nikt nie bedzie ukladal Ci diety ( chyba ze za oplata) bo nie na tym to polega ... diety dopasowuje sie pod dana osobe i nie ma universalnych cudotworczych programow zywieniowych ....
DziKuuuU
DziKuuuU
  18 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skad tacy ludzie sie biora??? jak nie siedzisz w temacie to von .... .


Spróbuj tak przez miesiąc :) zobaczymy czy nie przytyjesz :) brzuch będziesz miał jak bęben
powerorginal
powerorginal
  18 sierpnia 2009
DziKuuuU
DziKuuuU: Spróbuj tak przez miesiąc :) zobaczymy czy nie przytyjesz :) brzuch będziesz miał jak bęben

tak sie sklada ze potrafie przytyc w taki sposob by moj brzuch nie wygladal jak beben ... temat jest o tym ze chlopak cwiczy i chce troche urosnac bo chyba nie kazdy wie o co kaman :woot:
scofieldowski
scofieldowski
  18 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skad tacy ludzie sie biora??? jak nie siedzisz w temacie to von ....


ja to mowie z doswiadczenia akurat :D
faja125
faja125
  19 sierpnia 2009

Mi nie chodzi o to ,abym dostał wielkiego brzucha tylko żebym nabrał masy na wszystkie partie ciała.A z tą dietą to moglibyście podać ,bo na pewno jakby była dobra to by pomogła mi.

powerorginal
powerorginal
  19 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja to mowie z doswiadczenia akurat :D

Wiec gratuluje pomyslowosci ....

Konto usunięte
Konto usunięte: A z tą dietą to moglibyście podać ,bo na pewno jakby była dobra to by pomogła mi.

Gosciu to nie jest Pck .... Tak jak pisalem diete uklada sie pod dana osobe i jest ona dla kazdego indywidualna ... a tak poza tym aby zrobic dobra diete to trza troszke przy tym posiedziec i wszystko rozpisac ... Jesli Ci zalezy to sam sie troszke zainteresuj tematyka ....
KAROLBBOY
Posty: 68 (po ~188 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KAROLBBOY
  19 sierpnia 2009

skawrki i chelb ze smalcem na mase

faja125
faja125
  19 sierpnia 2009

hmmm wiem o co kaman , ale może podacie jakie odstępy robić podczas posiłków i ile posiłków w ciągu dnia??

scofieldowski
scofieldowski
  19 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec gratuluje pomyslowosci ....


ja nie mowie ze specjalnie tak robilem, ale przypadkiem tak wyszlo :P
powerorginal
powerorginal
  19 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hmmm wiem o co kaman , ale może podacie jakie odstępy robić podczas posiłków i ile posiłków w ciągu dnia??

posilki co ok 2,5 -3 godziny 5-7 posilkow
faja125
faja125
  19 sierpnia 2009

a ty robiłes takie przerwy i co pomogło????

DziKuuuU
DziKuuuU
  19 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak sie sklada ze potrafie przytyc w taki sposob by moj brzuch nie wygladal jak beben ... temat jest o tym ze chlopak cwiczy i chce troche urosnac bo chyba nie kazdy wie o co kaman


to dobrze że wiesz :) i doradź coś chłopakowi bo na razie tylko się mądrzysz, więc do roboty i napisz chłopakowi co i jak :)
faja125
faja125
  19 sierpnia 2009

no dzieki dzikuu ze mnie wsparłeś.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.