krzychu7818
krzychu7818
  16 sierpnia 2009 (pierwszy post)

no to zaczynamy :) , na razie zapisy które potrwają do soboty 22 sierpnia do godziny 23:59 lub do wyczerpania miejsc których jest 32 , zapisy odbywają sie poprzez wpisanie w tym temacie swojego nicku + kolejnej liczby na liście zapisanych

1.krzychu7818
2.DonSmall92
3.Q29

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Załapałbyś się. Jedna czy dwie więcej nie powinny robić różnicy :P

całe szczęście:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

thomas893
thomas893
  17 sierpnia 2009

żadna przedstawicielka płci pięknej się nie zapisała :smutny: :P

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak będzie osób ponad stan to mogę pomóc liczyć zawsze, lepiej niech się więcej osób bawi, byle wszyscy regularnie oddawali typy.

Ja też mógłbym pomóc. Trzeba w końcu jakoś odpokutować. :mrgreen:
OlsenDarek
OlsenDarek
  17 sierpnia 2009

No to skoro tak wszyscy chcą pomagać to może jednak przywrócić system 3-2-1? To daje większe emocje i dużo większą możliwość rozstrzygnięć. Można by było zrobić coś takiego, że co kolejkę 2 lub 3 osoby pomagałyby Krzychowi w liczeniu. W każdej kolejce byłyby by to inne osoby. Oczywiście wybierane z tych którzy chcieliby pomóc w liczeniu.

kojton
kojton
  17 sierpnia 2009
takie organizacyjne pytanie:
kiedy pierwsza kolejka ? zebym nie przegapił
; >
kuba92762
kuba92762
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwsza "8" wcześniejszej edycji była zawsze uprzywilejowana Albo mi pamięć pada :P

Bylem w pierwszej 8, wiec licze, ze nie bede sie musial przez jakies eliminacje przebijac:P
Borsug
Borsug
  17 sierpnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Ja też mógłbym pomóc. Trzeba w końcu jakoś odpokutować.


i zarobić przy okazji :D
Freddie2007
Freddie2007
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to skoro tak wszyscy chcą pomagać to może jednak przywrócić system 3-2-1?

Jestem przeciwny:nie:
Nie spisało się to ostatnio więc niech zostanie system 3-1 :tak:

I kolejka w weekend czy na LM i LE już?:woot:
WueRZet
WueRZet
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to skoro tak wszyscy chcą pomagać to może jednak przywrócić system 3-2-1? To daje większe emocje i dużo większą możliwość rozstrzygnięć. Można by było zrobić coś takiego, że co kolejkę 2 lub 3 osoby pomagałyby Krzychowi w liczeniu. W każdej kolejce byłyby by to inne osoby. Oczywiście wybierane z tych którzy chcieliby pomóc w liczeniu.

Doświadczenie z ubiegłej edycji pokazuje, że te 3 osoby przy takim systemie mogą mieć 3 różne wyniki. Nie ma co na siłę usprawniać czegoś co się dobrze sprawuje.
OlsenDarek
OlsenDarek
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: estem przeciwny Nie spisało się to ostatnio więc niech zostanie system 3-1 I kolejka w weekend czy na LM i LE już?


Konto usunięte
Konto usunięte: Doświadczenie z ubiegłej edycji pokazuje, że te 3 osoby przy takim systemie mogą mieć 3 różne wyniki. Nie ma co na siłę usprawniać czegoś co się dobrze sprawuje.

No ok spoko:)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I kolejka w weekend czy na LM i LE już?

wolałbym weekend :)
...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  17 sierpnia 2009

Bedzie dzielenie na gruby czy wszyscy jako jedna grupa? ja osobiscie jestem za kilkoma grupami:)

Freddie2007
Freddie2007
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bedzie dzielenie na gruby czy wszyscy jako jedna grupa? ja osobiscie jestem za kilkoma grupami:)

Bedzie dzielenie na gruby i chudy:lol2:
Tez bym osobiscie wolal grupy ale decyzja nalezy do organizatora i prowadzącego bo to ona jest niepodważalna:)
kuba92762
kuba92762
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bedzie dzielenie na gruby i chudy

Czepiasz sie literowki:mrgreen:
DziKuuuU
DziKuuuU
  18 sierpnia 2009

No to niech zapisze się więcej osób będą najwyżej grupy 4 osobowe i 5 :) a i tak awansują 2 :) jeżeli dobrze ogarniam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.