krzychu7818
krzychu7818
  16 sierpnia 2009 (pierwszy post)

no to zaczynamy :) , na razie zapisy które potrwają do soboty 22 sierpnia do godziny 23:59 lub do wyczerpania miejsc których jest 32 , zapisy odbywają sie poprzez wpisanie w tym temacie swojego nicku + kolejnej liczby na liście zapisanych

1.krzychu7818
2.DonSmall92
3.Q29

WueRZet
WueRZet
  17 sierpnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: Ale ze wszyscy by w niej grali czy Ci po nr 32 ktorzy sie zapisali ?


Konto usunięte
Konto usunięte: ale w eliminacjach biorą udział wszyscy :P

Pierwsza "8" wcześniejszej edycji była zawsze uprzywilejowana :ziober2: Albo mi pamięć pada :P
Dywagować można, decyzje i tak podejmuje jednoosobowe ciało naczelne :lol2:
koraspl
koraspl
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwsza "8" wcześniejszej edycji była zawsze uprzywilejowana Albo mi pamięć pada :P

Ostatnio to chyba nawet pierwsza 16 grala bez eliminacji ;D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ierwsza "8" wcześniejszej edycji była zawsze uprzywilejowana Albo mi pamięć pada :P Dywagować można, decyzje i tak podejmuje jednoosobowe ciało naczelne

Nie ma co kombinowac moim zdaniem

gramy lige i juz, najwyzej jeszcze z 4 miejsca max wolne

byl czas na zapisanie sie jak ktos przeoczyl trudno... choc fakt faktem miejsca rozeszly sie jak swieze buleczki:ninja:
Gutek909
Gutek909
  17 sierpnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: choc fakt faktem miejsca rozeszly sie jak swieze buleczki

mówiłem, że tak będzie :mrgreen:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mówiłem, że tak będzie

dlatego codziennie po pare razy zagladalem czy jest juz temat :rotfl:
NeverMind1910
NeverMind1910
  17 sierpnia 2009

Nie wiem, czy Domel zapewni regularną aktywność w typerze jaką by zagwarantował smecnik. Dlatego jestem sceptyczny do takich rzeczy.. Poczekajmy jeszcze trochę, może pokażą się innej twarze. Kto wie może swoich sił spróbuja Gabriella, Peixi czy koras.

koraspl
koraspl
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: koras

Przeciez ja juz dawno zaklepalem swoj udzial ;P
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  17 sierpnia 2009

Jeżeli Olsen będzie typować tak jak w poprzednim typerze to jest moim faworytem, "czarnym koniem" może okazać się WueRZet ;]

D0MEL
D0MEL
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy Domel zapewni regularną aktywność w typerze

pozostawie to bez komentarza :) gramy gramy
smencik
smencik
  17 sierpnia 2009

No widzę, że przez wyjazd się trochę zgapiłem z zapisem :jezyk2: W każdym razie życzę powodzenia i w razie czego możecie 'miszcza' (czyt. mnie :]) o jakąś podpowiedź zapytać :mrgreen:

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  17 sierpnia 2009

Widzę, że afera korupcyjna w typerze fotki zatacza coraz szersze kręgi, najpierw Scofieldowski w niewyjaśnionych okolicznościach usuwa konto i znika, potem JoseMourinho po cichutku rezygnuje z rywalizacji, a w tej edycji Smencik niby przypadkiem nie zostaje dopisany do listy uczestników...

Wiertło też się coś rzadko pokazuje, brakuje tylko, żeby się Karolowi do skóry dobrali za te machlojki przy tym jak zwyciężał...

krzychu7818
krzychu7818
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a w tej edycji Smencik niby przypadkiem nie zostaje dopisany do listy uczestników...


smencik przeciez zapisany

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No widzę, że przez wyjazd się trochę zgapiłem z zapisem W każdym razie życzę powodzenia i w razie czego możecie 'miszcza' (czyt. mnie :]) o jakąś podpowiedź zapytać


Konto usunięte
Konto usunięte: smencik przeciez zapisany


myślałem, że nie...
Carlsb
Carlsb
  17 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: smencik przeciez zapisany


Fiffty napisał, że Smencika jako numer 32, a potem wpisałeś Domela też na pozycję 32 i wyszło tak że są 33 osoby ;)

ale myślę że chyba jedna osobą w tą czy w tamtą nie robi różnicy.. mam nadzieje:)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  17 sierpnia 2009

jak będzie osób ponad stan to mogę pomóc liczyć zawsze, lepiej niech się więcej osób bawi, byle wszyscy regularnie oddawali typy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.