krzychu7818
krzychu7818
  16 sierpnia 2009 (pierwszy post)

no to zaczynamy :) , na razie zapisy które potrwają do soboty 22 sierpnia do godziny 23:59 lub do wyczerpania miejsc których jest 32 , zapisy odbywają sie poprzez wpisanie w tym temacie swojego nicku + kolejnej liczby na liście zapisanych

1.krzychu7818
2.DonSmall92
3.Q29

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja spróbuję obronić tytuł Bójcie się mnie!

A ja licze ze znow sie z Toba spotkam w fazie pucharowej i sie zrewanzuje za tamtego typer :ninja:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  22 sierpnia 2009

Typerowej napinki dzień kolejny ^^

Kurde czuję, że wygram no... :D

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Fuksy dwa razy sie nie zdarzają

Sam to w końcu potwierdziłeś :)
Carlsb
Carlsb
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Typerowej napinki dzień kolejny ^^


nagrody głównej nie ma ...to trzeba sobie uatrakcyjnić konkurencję :P

chociaż w poprzedniej edycji miała być randka z wybraną dziewuchą z fotki :P

ale zapomniałem..my sportowcy jesteśmy, liczy sie sama rywalizacja a nie wygrana hehe ;]
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  22 sierpnia 2009

Jak to się nie zdarzają, sam dwa razy fuksem... przegrałem :nielapie:

krzychu7818
krzychu7818
  22 sierpnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Sam to w końcu potwierdziłeś :)


całkiem dobra riposta :D

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie wiem , 36 osób to i tak już za dużo w stosunku do tego co było planowane , a dopisze Ciebie to i nastepni będą mnie atakować tu czy na PW żeby ich przyjąć

A możemy zrobić tak, że jak ktos nie odda typów w pierwszej kolejce to wskocze na jego miejsce ?

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

Carlsb
Carlsb
  22 sierpnia 2009
mus10
mus10: A możemy zrobić tak, że jak ktos nie odda typów w pierwszej kolejce to wskocze na jego miejsce ?


hmm 2 razy nie można oddać typów..więc za 3cim razem byś mógł wskoczyć dopiero..ale nie wiem czy wtedy byś miał jakieś realne szanse..no i przeważnie ludzie nie oddają tego trzeciego razu coś koło 7-8 kolejki...ale nie ja jestem organizatorem;]
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  22 sierpnia 2009

Panowie, ale ja nie rozumiem po co te wszystkie przechwałki i tego typu insynuację. Przecież wiadomo, że wygra... ten kto zapłaci najwięcej :)

Carlsb
Carlsb
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież wiadomo, że wygra... ten kto zapłaci najwięcej :)


oj nie każdy..nie dla wszystkich jest znany numer konta bankowego :P
koraspl
koraspl
  22 sierpnia 2009

Proponuje aby w tym typerze skoncentrowac sie rowniez na spotkaniach z innych kontynentow.Do tej pory byly tylko mecze reprezentacji z poza starego kontynentu.Moze czas aby pobawic sie w typowanie meczow z Ameryki Poludniowej,Azji...

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Proponuje aby w tym typerze skoncentrowac sie rowniez na spotkaniach z innych kontynentow.Do tej pory byly tylko mecze reprezentacji z poza starego kontynentu.Moze czas aby pobawic sie w typowanie meczow z Ameryki Poludniowej,Azji...


to jest dobry pomysł :)
mnie by szczególnie ligi afrykańskie interesowały :D
Carlsb
Carlsb
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Proponuje aby w tym typerze skoncentrowac sie rowniez na spotkaniach z innych kontynentow.Do tej pory byly tylko mecze reprezentacji z poza starego kontynentu.Moze czas aby pobawic sie w typowanie meczow z Ameryki Poludniowej,Azji...


ja chciałbym takie ligi jak Rosja i Węgry ;] ze wskazaniem na Węgry;]
Carlsb
Carlsb
  22 sierpnia 2009

no i przydałaby się edycja posta..bo wyszło tak jakby Rosja i Węgry były na innych kontynentach:P (chociaż w przypadku Rosji jest to w połowie prawda) ...a mi chodzi tylko o dodanie tych lig do naszych rozgrywek;]

koraspl
koraspl
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest dobry pomysł :)

no ba :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: mnie by szczególnie ligi afrykańskie interesowały :D

Afryka tez moze byc.Troche egzotyki nie zaszkodzi bo ciagle typowanie tych Manchesterow,Realow i innych Bayernow hehe robi sie nudne.Choc musze powiedziec(napisac:D) ze Krzychu i tak czesto nie wybiera meczow potentatow ale zawsze pare razy w calym typerze zdarzy sie.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja chciałbym takie ligi jak Rosja i Węgry ;] ze wskazaniem na Węgry;]

Wegierska liga w sumie na nizszym poziomie a tu zapowiada sie ze beda mieli przedstawiciela w LM ;O
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.