krzychu7818
krzychu7818
  16 sierpnia 2009 (pierwszy post)

no to zaczynamy :) , na razie zapisy które potrwają do soboty 22 sierpnia do godziny 23:59 lub do wyczerpania miejsc których jest 32 , zapisy odbywają sie poprzez wpisanie w tym temacie swojego nicku + kolejnej liczby na liście zapisanych

1.krzychu7818
2.DonSmall92
3.Q29

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  20 sierpnia 2009

Skończy się tak, że w efekcie typera na forum zostanie jedna osoba :rotfl:

ja stawiam za to wszelkie pieniądze na to, że w finałowej 16 będzie co najmniej 4 reprezentantów Rekinów :lol2:

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy będą oficjalne zestawienia bukmacherów dotyczące najbliższej edycji typera?

Skończyłem z hazardem. W poprzedniej edycji typera źle na tym wyszedłem.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  20 sierpnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Skończyłem z hazardem. W poprzedniej edycji typera źle na tym wyszedłem.


taa i pewnie racuchami się też już nie opychasz :D
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  20 sierpnia 2009

Tym razem nie zdążyłam i nie żałuję:) Szkoda czasu. Jednak życze wszystkim powodzenia w typowaniu.

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: taa i pewnie racuchami się też już nie opychasz :D

Dokładnie. Wspominałem kiedyś, że muszę zrzucić parę kilo a wyroby babci to nierzadko bomby kaloryczne...
NeverMind1910
NeverMind1910
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja stawiam za to wszelkie pieniądze na to, że w finałowej 16 będzie co najmniej 4 reprezentantów Rekinów


To jest pewne. Ja jestem pewny, że finał odbędzie się z udziałem graczy z ekipy Sharks.

Co powiedzą gracze Scotiny na tą napinkę?
Czekam..
Gutek909
Gutek909
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Stawiam wszystko na użytkownika Nevermind1910. Jeżeli ktoś przyjmie zakład w ramach przegranej jestem w stanie zlikwidować swoje konto


Konto usunięte
Konto usunięte: Ja przyjmuje:)


Konto usunięte
Konto usunięte: A co chłopcy oferują w ramach mojego sukcesu?

dobra to i ja :P jeśli nie awansuję do 1/4 robię sobie odpoczynek od forum na co najmniej 2 miesiące :ssh:
WueRZet
WueRZet
  20 sierpnia 2009

Ale po co te niezdrowe zakłady ? :woot:

DziKuuuU
DziKuuuU
  20 sierpnia 2009

ja stawiam że wygra

egzekutor90gool
NeverMind1910
Freddie2007

:) a ja może wyjdę tylko z grupy i koniec ;p

krzychu7818
krzychu7818
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale po co te niezdrowe zakłady ?


dokładnie , jak dla mnie bezsensu

smencik
smencik
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale po co te niezdrowe zakłady ?


Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie , jak dla mnie bezsensu

Chłopaki najwyraźniej potrzebują troszkę adrenaliny w życiu :and: Dla jednych podniesieniem takowej jest skok na bungee, dla innych zakład na forum Fotka :jezyk2:
NeverMind1910
NeverMind1910
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chłopaki najwyraźniej potrzebują troszkę adrenaliny w życiu Dla jednych podniesieniem takowej jest skok na bungee, dla innych zakład na forum Fotka

UWAGA NIeZDROWA NAPINKA Z PRZYMRUŻENIEM OKA. Kto wygrał trzy ostatnie mecze pomiędzy Realem a Juventusem? :)

DziKuuuU
DziKuuuU: ja stawiam że wygra egzekutor90gool NeverMind1910

Jesteś dobrym bukmacherem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale po co te niezdrowe zakłady ?

Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie , jak dla mnie bezsensu


Odp:
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy będą oficjalne zestawienia bukmacherów dotyczące najbliższej edycji typera?


Przyjmuję zakład. Jednak mam inny pomysł nie chcę, żeby forum straciło świetnych użytkowników dlatego jeżeli przegracie sugeruje wklejenie obciachowego zdjęcia do swojego profilu. Format dowolny..
Gutek909
Gutek909
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyjmuję zakład. Jednak mam inny pomysł nie chcę, żeby forum straciło świetnych użytkowników dlatego jeżeli przegracie sugeruje wklejenie obciachowego zdjęcia do swojego profilu. Format dowolny..

to ja wkleję jak leżę pijany i nie ogarniam nic :D
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  20 sierpnia 2009

i właśnie za tą atmosferę tak lubię typer...

NeverMind1910
NeverMind1910
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to ja wkleję jak leżę pijany i nie ogarniam nic :D

Zadowala mnie ten fakt. Zdjęcie byłoby bardziej wyraziste, gdybyś leżał w kałuży rzygowin głową do podłogi..
Kto podbija? :)

A co zaoferują Olsen i Kuba?:>
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.