Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  30 października 2012 (pierwszy post)

Przed nami długo wyczekiwany sezon NBA 2012-2013 :rock:

Wstępnie drużyny :



Dziś o północy czasu polskiego wszystko się zaczyna. Najpierw Cleveland Cavaliers-Washington Wizards i potem hity :rock: Miami Heat-Boston Celtics oraz Los Angeles Lakers-Dallas.

Zapraszam do dyskusji, ale bez spinki !

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

KorasPL
KorasPL
  9 stycznia 2013

Goran Tragic zaczyna grac swoje i juz Suns w plecy.Ja to bym go na 2 widzial.Lepiej rzuca niz podaje heh:)

kuba92762
kuba92762
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ylko tam podkoszowemu szczegolnie cetrowi ciezko zaistniec;D

No tam centra głównym zadaniem są zbiórki, chociaż wiadomo jak Russell asystowac potrafi.
Nick Collison idealnym przykładem jest, przzydatny bardzo;d
Konto usunięte
Konto usunięte: Ma momenty ;D

Ostatnio nawet mecz świetny zagrał, ale przez jego podpalanie się PHX masę meczów przegrali:P
kuba92762
kuba92762
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Goran Tragic

No on nie wie co to pikenrol;p
kuba92762
kuba92762
  9 stycznia 2013

Ale double-double już Marcin ma:D

KorasPL
KorasPL
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale double-double już Marcin ma:D

I to ladne 12 zbiorek w 3 kwarty moze jakis rekordzik kariery bedzie.18 to jego rekord.
Kozly slabo na tablicach graja Gortat ogolnie ze Scola wygrywaja deske.
Konto usunięte
Konto usunięte: No on nie wie co to pikenrol;p

Dokladnie:D
kuba92762
kuba92762
  9 stycznia 2013

Hardena ośmieszającego Kobego też oglądam:Dpolecam;p

KorasPL
KorasPL
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Hardena ośmieszającego Kobego też oglądam:Dpolecam;p

Czlowiek broda wypial sie na OKC i szaleje z Rakietami i bardzo dobrze zawsze lubilem Houston
KorasPL
KorasPL
  9 stycznia 2013

Ten Oneal to zdziadzial juz totalnie to Lopez drewno juz lepszy byl od niego.Kuba a co powiesz ogolnie o postawie LAL w tym sezonie buahahahah? LAC ladnie daje no nie? Jaka serie mieli 18 meczow? ale i tak nie trawie LAC jak i LAL:D

kuba92762
kuba92762
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czlowiek broda wypial sie na OKC i szaleje z Rakietami i bardzo dobrze zawsze lubilem Houston

No ja żałowałem, poszło o niewiele milionów, a gracz, którego Kev Martin nie ma szans dobrze zastąpić. Dobrze,że James w Harden taką rolę odgrywa, nawet zagłosowałem na niego na all stars.:)
kuba92762
kuba92762
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kuba a co powiesz ogolnie o postawie LAL w tym sezonie buahahahah? LAC ladnie daje no nie? Jaka serie mieli 18 meczow?

jutro napisze bo budze ludzi nawalaniem w klawiaturre;d
KorasPL
KorasPL
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jutro napisze bo budze ludzi nawalaniem w klawiaturre;d

Spoko hehe;D
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  9 stycznia 2013

lakersi jaka porażka i ile punktów dali sobie rzucic

kuba92762
kuba92762
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kuba a co powiesz ogolnie o postawie LAL w tym sezonie buahahahah?

Już przed sezonem mówiłem, że Jeziorowcy nic nie ugrają w tym sezonie. Myślałem, że chociaż wejdą do play-offów i odpadną w pierwszej rundzie, a teraz nawet w to wątpię:D
Howard nie pasuje do grania z ceglarzem Bryantem. Steve już mega stary, dalej potrafi robić to co robi świetnie, ale już fizycznie całe spotkanie ciężko mu wytrzymać co widać. Życzę mu mistrzostwa w końcu, ale nie z Lakers:D
Clippersi początek mają świetny, ale w PO też spalą się raz dwa, tak obstawiam, góra 2 runda:D
Ciekaw jestem Houston i NYK bo sezon rozpoczęli super, a i gra u Knicksów zupełnie inna niż w tamtym sezonie:)
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  9 stycznia 2013

a co myślicie o Golden State Warriors?ich postawę chyba można zaliczyc do niespodzianki

KorasPL
KorasPL
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ceglarzem Bryantem

hahahahahah:D
Faktycznie czasem to t przesadza i wali troche cegiel na kosz;D

Konto usunięte
Konto usunięte: a co myślicie o Golden State Warriors?ich postawę chyba można zaliczyc do niespodzianki

Curry i Lee robia gre.Ta druzyna miala potencjal.Dawno nie bylo dobrego basketu w Oakland.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.