RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 października 2012 (pierwszy post)

i


Gdzie HIT / KIT kolejki ?
Jakie typy na całą kolejkę
bonus
Legia czy Górnik - kto dłużej będzie niepokonany
...Ignorance is bliss...
WueRZet
WueRZet
  22 października 2012

Mecze przyjaźni, kuźwa :ziober2:

kuba92762
kuba92762
  22 października 2012

Pogoń pieknie drugie czerwo:D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 października 2012

Faktycznie mecz przyjaźni, Pogoń kończy w 9 a dobija ich ponownie Ljuboja.
Legia w dobrym stylu wraca na fotel lidera.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  23 października 2012
http://www.youtube.com/watch?v=RUc57M1l00U
Legia d83dde03
Mistrzostwo :D
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  23 października 2012
Renifer
Renifer: http://www.youtube.com/watch?v=RUc57M1l00U Legia Mistrzostwo :D


ojj działo się :D oprawy też niczego sobie bo aż 4 ! i do tego kartony pirotechniki ;D ale nie wiem czy robić wam relacje czy już sami widzieliście w necie wszystko :)
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  23 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XY3pmBDc84A


znalazłem już jest nawet film ze wszystkim :) miłego oglądania :) bo nie pamiętam dawno takiego meczu u nas w lidze z taką ilością piro :)
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  23 października 2012

doping Lechii Gdańsk 2:30 posłuchajcie jakie ksero.... Lecha Poznań

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=MSqOmNQ8ogI
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: doping Lechii Gdańsk 2:30 posłuchajcie jakie ksero.... Lecha Poznań

Wszystkie przyśpiewki w Polsce idą na jedno kopyto więc jak Legia trzeba śpiewać disco :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  25 października 2012
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dolna część trybuny północnej (tzw. "Żylety") na stadionie Legii będzie zamknięta podczas meczu T-Mobile Ekstraklasy z Piastem Gliwice - informuje serwis "Sport.pl". Decyzja wojewody to efekt zachowania kibiców Legii na wyjazdowym meczu z Pogonią Szczecin.


Brak słów.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  25 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Brak słów.


i tak już był bojkot :) i wiadome było że nikt nie pójdzie na mecz z Piasten
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak już był bojkot :) i wiadome było że nikt nie pójdzie na mecz z Piasten

Wiem, porypana ta liga i kary za pirotechnikę, spektakl zwany meczem dużo traci z racji z tego że nasi grają jak grają - czasem lepiej popatrzeć na fajne oprawy a to nie powinno być karane.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  25 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wiem, porypana ta liga i kary za pirotechnikę, spektakl zwany meczem dużo traci z racji z tego że nasi grają jak grają - czasem lepiej popatrzeć na fajne oprawy a to nie powinno być karane.


dokładnie :) Ja np byłem na kilku meczach, że dosłownie nic z niego nie pamiętam kto zółta kartka, kto gola strzelił, ile było rożnych itp ;D bo zajęty byłem dopingem, tworzeniem oprawy ;d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.